Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips  Pasif 3D gözlük Easy 3D TV'ler için PTA416/00

Easy 3D ev sineması deneyimi

Pasif 3D gözlük PTA416/00

Rahat 3D deneyimini keşfedin

Ek Philips 3D gözlüklerle gerçek sinematik 3D deneyimini tüm ailenizle ve dostlarınızla paylaşın. Bu gözlükler yüksek performansla optimum seyir rahatlığı sağlamak üzere tasarlandı.
Philips Pasif 3D gözlük PTA416 Easy 3D TV'ler için 1 5 1 1
Ürün Yeni Led Tv aldım ve bu gözlük verildi x2 tane easy gözlük hiç memnun deyilim.Okadar para verip led tv alıyoruz aktif gözlük verilceğine böle gözlük veriyosunuz. 15 Şubat 2013
1-1 / 1
Kullanıcı Değerlendirmeleri (1)

Önemli noktalar

Konforlu 3D ev sineması deneyimi

  • Saatler boyu titremesiz 3D deneyimi
  • Hafifliği sayesinde uzun süre konforlu kullanım
  • Düşük hat karışması performansıyla görüntü netliği

Sizin için tasarlanmıştır

  • Ayarlanabilir gözlük köprüsü ile size özel eşsiz konfor
  • Gözlük kullanan kişiler için bile optimum lens alanı

Özellikler

Düşük hat karışması performansıyla görüntü netliği

Net görüntü ve az gölge özelliği ile Easy 3D en rahat seyredilen 3D'dir. TV ekranına tam olarak entegre edilmiş gelişmiş bir 3D polarizer olan FPR (Film Pattern Retarder) teknolojisi sayesinde, sinemanın tüm duyulara hitap eden heyecanını yaşatmak için gerekli tüm özelliklere sahiptir.

Net ve titremesiz görüntüler

Hafifliği sayesinde uzun süre konforlu kullanım

Easy 3D gözlüklerde elektronik sistem veya pil bulunmaz. Hafif tasarımlı bu gözlükler, saatler süren konforlu seyir keyfi yaşatır.

Gözlük kullanan kişiler için bile optimum lens alanı

Geniş lens ve ince kavis, gözlük kullanan kişiler dahil neredeyse her yüze uyar. Ayrıca çerçevenin üst kenarındaki ek kanca, Easy 3D gözlüğünü kendi gözlüğünüze sağlamca takmanızı sağlar.

Ayarlanabilir gözlük köprüsü ile size özel eşsiz konfor

Bu 3D gözlüklerin burun pedleri herkese uygun şekilde ayarlanabilir. Gözlüğün altına numaralı gözlüğünüzü taktığınızda bile, film keyfinizi bozabilecek en ufak bir rahatsızlık hissetmezsiniz.

* Sağlık Uyarısı:

* Sizde veya ailenizde epilepsi veya ışığa duyarlı nöbet gibi rahatsızlıklar varsa, yanıp sönen ışık kaynaklarına, hızlı görüntü değişimlerine veya 3D görüntülere maruz kalmadan önce tıbbi bir uzmana danışın.

* Baş dönmesi, baş ağrısı veya yönelim bozukluğu gibi rahatsızlık verici durumlardan kaçınmak için 3D görüntülerin uzun süre izlenmemesini tavsiye ediyoruz. Herhangi bir rahatsızlık hissettiğiniz anda 3D izlemeyi bırakın ve semptomlar ortadan kalkana kadar potansiyel olarak tehlikeli aktivitelerden kaçının.

* Ebeveynler, 3D izleme sırasında çocuklarının yanında bulunmalı ve yukarıda belirtilen rahatsızlıklardan birini yaşamadıklarından emin olmalıdır. 3D izleme, görsel sistemleri tam olarak gelişmemiş olduğundan 6 yaş altındaki çocuklara önerilmez.

* 3D gözlüğünü, 3D TV izleme dışında herhangi bir amaçla kullanmayın.

* BOĞULMA TEHLİKESİ - 3 yaş altındaki çocukların 3D gözlüklerle oynamalarına izin vermeyin; pil kapağı veya pil boğulmalarına neden olabilir.

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

PTA416/00