Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips LED TV 81 cm (32 inç) 32PFL6605H/12

Hareketin parçası olun!

LED TV 32PFL6605H/12

Çok ince bir tasarımda Pixel Precise HD motoruyla

Philips'ten duvarınızda bir tablo gibi duracak olan en yeni ultra ince 32PFL6605 ile tanışın. Güçlü LED görüntü performansı ve dar kasasıyla her zaman hareketin parçası olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Önemli noktalar

Çarpıcı detaylarıyla HD TV

 • Hareket detayları için Pixel Precise HD ile Full HD TV
 • Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler
 • 100Hz LCD, mükemmel hareketli görüntü netliği için 2 ms performans
 • Full HD filmlerde üstün yumuşak hareket için HD Doğal Hareket

Etkileyici, görünmez ses

 • 20W RMS ve Incredible Surround özelliğinin gücünü hissedin
 • Clear Sound ile her sesi duyun

Eksiksiz dijital bağlantı artık çok basit

 • Muhteşem multimedya oynatımı için USB
 • Set üstü kutu olmadan HD alımı için entegre MPEG-4 radyo
 • 3 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı

Her gün daha çevreci

 • Kapalıyken 0W Güç Tüketimi
 • LED TV'ler, normal LCD TV'lere göre %40'a varan oranda daha fazla enerji verimliliği sunar


Özellikler

Hareket detayları için Pixel Precise HD ile Full HD TV

Ödüllü Pixel Plus teknolojisi üzerine kurulu olan Pixel Precise HD, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesini 4 trilyon renkle bir adım ileri götürüyor. Süper Çözünürlük özelliğine sahip Pixel Precise HD ile ister Internet'ten video, ister mükemmel kaliteli Blu-ray filmler izleyin, en iyi HD TV görüntü kalitesini elde edeceksiniz.

Pixel Precise HD
LED

Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler

LED aydınlatma teknolojisi bulunan en gelişmiş teknolojidir. Bu TV'de, göz alıcı minimalist bir tasarım ve inanılmaz görüntü kalitesinin yanı sıra, sınıfının en düşük güç tüketimini bir arada sunmaktadır. LED aydınlatma teknolojisinin çevre açısından bir diğer yararı da tehlikeli madde içermemesidir. LED arkadan aydınlatma ile düşük güç tüketimi, yüksek parlaklık, mükemmel kontrast ve canlı, net renklerin keyfini çıkarın.

100Hz LCD, mükemmel hareketli görüntü netliği için 2 ms performans

100Hz LCD, hareketli görüntülerde üstün bir netlik sağlar. Çift Kare Hızı Eklentisi, hareket geçişlerindeki netliği standart LCD netliğinin iki katından fazla artırarak 2 milisaniyelik tepki süresi performansı sağlar. Artık hareketli sahnelerde bile net görüntülerin keyfini çıkarabileceksiniz.

100Hz LCD, 2ms tepki süresi

Full HD filmlerde üstün yumuşak hareket için HD Doğal Hareket

Philips, HD Doğal Hareket'i film tabanlı görüntü içeriklerinde görülebilen bozulmaları ortadan kaldırmak üzere geliştirdi. Ödüllü algoritma, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray Disk ve DVD gibi) titremeyi düzeltir. Bunun sonucunda elde edilen düzgün hareket geçişleri ve mükemmel keskinlik seyir deneyimini daha da güzelleştirir.

20W RMS ve Incredible Surround özelliğinin gücünü hissedin

Müziklerin ritmini ve filmlerin ortamını yaşayın. Güçlü 20W RMS (2x10W RMS) amplifikatörler gerçek yaşamla aynı düzeyde ses kalitesi sunuyor. Incredible Surround daha derin ve daha geniş ses çıkışıyla toplam surround ses deneyiminizi güçlendiriyor. Zengin izleme deneyimini daha da zenginleştiren net ve derin bir ses çıkışı sağlıyor.

20W RMS Incredible Surround
USB (multimedya)

Muhteşem multimedya oynatımı için USB

USB konektör birçok USB-Stick'teki (USB bellek sınıfı cihaz) jpeg resimlere, mp3 müziklere ve video dosyalarına erişmenizi sağlar. USB'yi TV'nin yanındaki yuvaya takın ve kullanımı kolay ekran üzeri içerik tarayıcısıyla multimedya içeriğine erişin. Videolarınızı, fotoğraflarınızı ve müziğinizi görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Set üstü kutu olmadan HD alımı için entegre MPEG-4 radyo

Entegre dijital radyo sayesinde ek bir alıcı kullanmadan dijital kablo ve karasal TV yayınlarını alabilirsiniz. Dağınıklık olmadan kaliteli TV keyfini çıkarın.

Entegre DVB radyo MPEG-4
Enerji verimliliği sunan LED

LED TV'ler, normal LCD TV'lere göre %40'a varan oranda daha fazla enerji verimliliği sunar

En yeni LED arka aydınlatma teknolojisini kullanan LED arka aydınlatmalı TV'ler, plazmalara ve standart LCD TV'lere kıyasla daha uzun ömür ve çok daha düşük enerji tüketimi ile daha sürdürülebilir seçeneklerdir. CCFL arka aydınlatmaların aksine LED'lerin üretiminde cıva kullanılmaz. Ayrıca, Philips TV tasarımları nesilden nesle gelişerek, malzeme verimliliğinde artış ve güvenlik ve mutluluktan ödün vermeden enerji kullanımında azalma sağlamıştır. Bugün sizin için, yarın çocuklarınız için iyi haber.

3 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı

HDMI, cihazlarınızdan TV'nize ses ve görüntü sinyallerini taşıyan tek bir kablodur ve bu sayede kablo dağınıklığını ortadan kaldırmaktadır. Bu kablo sinyalleri sıkıştırmadan taşıdığından, ekranda en yüksek kaliteyi görmenizi sağlar. TV, DVD, BluRay, uydu alıcısı veya ev sineması sistemi gibi cihazlarınızdaki birçok işlemi yapmak için Philips Easylink ile birlikte tek ihtiyacınız olan bir uzaktan kumanda. Dağınıklık olmadan yüksek görüntü ve ses kalitesinin keyfini çıkarın.

Easylink özellikli 3 HDMI giriş
Clear Sound

Clear Sound ile her sesi duyun

Clear Sound, ister konuşma ister şarkı olsun, sarf edilen her sözcüğün anlaşılma düzeyini önemli ölçüde artıran yenilikçi bir ses teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde her şeyi duyabilir ve izlediğiniz programdan en büyük keyfi alırsınız.

Kapalıyken 0W Güç Tüketimi

Bu TV'deki dahili güç düğmesi sayesinde elektrik faturalarınızdaki azalmanın keyfini çıkarın. Bu sayede, kabloyu prizden çıkarmadan sıfır güç tüketimi elde edilir.

* 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir

* Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.

* Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçüm.

* Yıllık enerji tüketimi, tipik güç tüketimi günde 4 saat, yılda 365 gün alınarak hesaplanır.

* Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

32PFL6605H/12