Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips  LED TV 48 cm (19 inç) 19PFL3405/12

Her odaya uygun

LED TV 19PFL3405/12

Gerçekçi LED görüntü performansı

Filmler, maçlar veya oyunlar için bu Philips 19 inç LED HD Tekn. Hazır TV ile mükemmel LED görüntüleri keşfedin. Philips LED kalitesi ve gelişmiş tasarımıyla bu televizyon, evinizin her odasına uygun seçimdir.

Önemli noktalar

Her seferinde net, canlı LCD görüntüsü

  • Derinlik ve netlik için Digital Crystal Clear (Dijital Kristal Netlik)
  • HD sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Teknolojisine Hazır
  • Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler
  • Parlak, doğal görüntüler için 28,9 milyar renk
  • İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için dinamik kontrast 150.000:1

Zengin ve net ses.

  • Güçlü ses için Incredible Surround

Eksiksiz bağlantı artık çok basit

  • 1 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı
  • PC girişi televizyonunuzu bir PC monitörü olarak kullanmanızı sağlar

Her gün daha çevreci

  • LED teknolojisiyle enerji verimliliği

Özellikler

Derinlik ve netlik için Digital Crystal Clear (Dijital Kristal Netlik)

Digital Crystal Clear (Dijital Kristal Netlik) özelliği, görüntü yeniliklerini içeren ve görüntü kalitesini dijital olarak en iyi kontrast, renk ve keskinlik düzeylerine ayarlayan bir pakettir. Sonuçta her türlü kaynaktan son derece net görüntüler elde edilir.

Digital Crystal Clear (Dijital Kristal Netlik)
HD Teknolojisine Hazır

HD sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Teknolojisine Hazır

Yüksek Çözünürlüklü TV sinyalinin olağanüstü görüntü kalitesinin keyfini çıkarın ve HDTV setüstü kutusu veya Blue-ray disk gibi HD (Yüksek Çözünürlüklü) kaynaklarına hazır olun. HD Teknolojisine Hazır, aşamalı tarama özelliğinin ötesinde bir görüntü kalitesi sunan korumalı bir etikettir. Yüksek çözünürlükle TV sinyalinin çözünürlük ve görüntü kalitesiyle ilgili avantajlarını kullanabilen bir HD ekranı sunmak amacıyla EICTA tarafından konmuş katı standartlara uygundur. Hem analog YPbPr hem de DVI veya HDMI'nın sıkıştırılmamış Dijital bağlantısı için HDCP destekli evrensel bir bağlantısı vardır. 50 ve 60 Hz'de 720p ve 1080i sinyalleri görüntüleyebilir.

Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler

LED aydınlatma teknolojisi bulunan en gelişmiş teknolojidir. Bu TV'de, göz alıcı minimalist bir tasarım ve inanılmaz görüntü kalitesinin yanı sıra, sınıfının en düşük güç tüketimini bir arada sunmaktadır. LED aydınlatma teknolojisinin çevre açısından bir diğer yararı da tehlikeli madde içermemesidir. LED arkadan aydınlatma ile düşük güç tüketimi, yüksek parlaklık, mükemmel kontrast ve canlı, net renklerin keyfini çıkarın.

LED
28,9 milyar renk

Parlak, doğal görüntüler için 28,9 milyar renk

En gelişmiş renk işleme ile canlı ve doğal görüntüler. 3 renk kanalı (RGB), toplam görüntü işleme gücünü 28,9 milyar renge çıkaracak şekilde optimum hale getirilir. Gelişmiş algoritmalar, ince renk gölgelerini ve ten tonlarını algılar ve bunları en doğal renkleri verecek biçimde işler.

Güçlü ses için Incredible Surround

Müziklerin ritmini ve filmlerin ortamını yaşayın. Incredible Surround daha derin ve daha geniş ses çıkışıyla toplam surround ses deneyiminizi güçlendirir. Zengin izleme deneyimini daha da zenginleştiren net ve derin bir ses çıkışı sağlar.

Incredible Surround
Easylink özellikli 1 HDMI giriş

1 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı

HDMI, cihazlarınızdan TV'nize ses ve görüntü sinyallerini taşıyan tek bir kablodur ve bu sayede kablo karmaşasını ortadan kaldırmaktadır. Bu kablo sinyalleri sıkıştırmadan taşıdığından, ekranda en yüksek kaliteyi görmenizi sağlar. TV, DVD, BluRay, uydu alıcısı veya ev sineması sistemi gibi cihazlarınızdaki birçok işlemi yapmak için Philips Easylink ile birlikte tek ihtiyacınız olan bir uzaktan kumanda. Karmaşıklık olmadan yüksek görüntü ve ses kalitesinin keyfini çıkarın.

PC girişi televizyonunuzu bir PC monitörü olarak kullanmanızı sağlar

PC girişi ile televizyonunuzu VGA kablosuyla bir bilgisayara bağlayabilir ve PC monitörü olarak kullanabilirsiniz.

PC girişi (VGA)
Dinamik Kontrast 150.000:1

İnanılmaz zenginlikte siyah ayrıntılar için dinamik kontrast 150.000:1

En yüksek kontrasta ve canlı görüntüye sahip LCD flat ekranı istiyorsunuz. Philips gelişmiş video işleme ile bir araya gelen olağanüstü ışık kısma ve arka aydınlatmayı güçlendirme teknolojisi canlı görüntüler sağlar. Dinamik Kontrast, mükemmel siyah seviyesi ve koyu gölgelerle renklerin doğru çevrimiyle kontrastı artırır. Yüksek kontrasta ve canlı renklere sahip, parlak ve gerçeğe yakın bir görüntü sağlar.

LED teknolojisiyle enerji verimliliği

En yeni LED arka aydınlatma teknolojisini kullanan LED arka aydınlatmalı TV'ler, plazmalara ve standart LCD TV'lere kıyasla daha uzun ömür ve çok daha düşük enerji tüketimi ile daha sürdürülebilir seçeneklerdir. CCFL arka aydınlatmaların aksine LED'lerin üretiminde cıva kullanılmaz. Ayrıca, Philips TV tasarımları nesilden nesle gelişerek, malzeme verimliliğinde artışa ve güvenlik ve mutluluktan ödün vermeden enerji kullanımında azalmaya yol açmıştır. Bugün sizin için, yarın çocuklarınız için iyi haber.

* Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçüm.

* Yıllık enerji tüketimi, tipik güç tüketimi günde 4 saat, yılda 365 gün alınarak hesaplanır.

* Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

19PFL3405/12