Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips  LCD TV 107 cm (42 inç) 42PFL7665H/12

Hareketin parçası olun!

LCD TV 42PFL7665H/12

son derece ince tasarıma sahip Ambilight ile

Philips'ten duvarınızda bir tablo gibi duracak olan en yeni ultra ince TV ile tanışın. Güçlü LED görüntü performansı ve Ambilight etkisiyle her zaman hareketin parçası olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Önemli noktalar

İzleme deneyiminizi zenginleştirin

  • Ambilight Spectra 2 izleme deneyimini genişletir

Çarpıcı detaylarıyla HD TV

  • Hareket detayları için Pixel Precise HD ile Full HD TV
  • Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler
  • Mükemmel hareket netliği için 100Hz LCD 2 ms performans
  • Çok yumuşak Full HD filmler için Mükemmel Doğal Hareket

Etkileyici, görünmez ses

  • 24W RMS ve Incredible Surround özelliğinin gücünü hissedin

Yerleşik Internet TV

  • Bilgisayar ve Ev ağı içeriğine gözatmak için DLNA PC Ağ bağlantısı
  • TV'nizde popüler çevrimiçi servisler için Philips Net TV

Her gün daha çevreci

  • LED TV'ler, normal LCD TV'lere göre %40'a varan oranda daha fazla enerji verimliliği sunar

Özellikler

Ambilight Spectra 2 izleme deneyimini genişletir

Ambilight Spectra 2 ile görüntüleme deneyiminize yeni boyutlar ekleyin. Bu patentli Philips teknolojisi, ekranın arkasından TV'nin 2 tarafındaki duvara bir ışık huzmesi yansıtarak ekranı daha da genişletir. Ambilight, ışığın rengini ve parlaklığını görüntüye uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar ve üstün bir izleme deneyimi oluşturur. Duvarınız ne renk olursa olsun, duvara uyarlama fonksiyonu ışığın renginin her zaman görüntüye uygun olmasını sağlar. Ambilight Spectra 2 ile filmler gerçek gibi!

Ambilight Spectra 2
Pixel Precise HD

Hareket detayları için Pixel Precise HD ile Full HD TV

Ödüllü Pixel Plus teknolojisi üzerine kurulu olan Pixel Precise HD, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesini 4 trilyon renkle bir adım ileri götürüyor. Süper Çözünürlük özelliğine sahip Pixel Precise HD ile ister Internet'ten video, ister mükemmel kaliteli Blu-ray filmler izleyin, en iyi HD TV görüntü kalitesini elde edeceksiniz.

Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler

LED aydınlatma teknolojisi bulunan en gelişmiş teknolojidir. Bu TV'de, göz alıcı minimalist bir tasarım ve inanılmaz görüntü kalitesinin yanı sıra, sınıfının en düşük güç tüketimini bir arada sunmaktadır. LED aydınlatma teknolojisinin çevre açısından bir diğer yararı da tehlikeli madde içermemesidir. LED arkadan aydınlatma ile düşük güç tüketimi, yüksek parlaklık, mükemmel kontrast ve canlı, net renklerin keyfini çıkarın.

LED
100Hz LCD, 2ms tepki süresi

Mükemmel hareket netliği için 100Hz LCD 2 ms performans

100Hz LCD, hareketli görüntülerde üstün bir netlik sağlar. Çift Oynatım Hızı Eklentisi, hareketli görüntülerin netliğini geleneksel LCD netliğinin iki katından fazla artırarak 2 milisaniyelik tepki süresi performansı sağlar. Artık, hareketli sahnelerde bile net görüntülerin keyfini çıkarabileceksiniz.

Çok yumuşak Full HD filmler için Mükemmel Doğal Hareket

Heyecanın keyfini titreşim olmadan çıkarın. Mükemmel Doğal Hareket, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve araya görüntü koyarak hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray ve DVD'deki 1080p filmler ve 24p True Cinema dahil) titreme hareketlerini düzeltir. Sonuçta, mükemmel netlikte ve daha az parazit içeren görüntüler elde edilir. Sinema kalitesini aşan performansın keyfini çıkarın!

Mükemmel Doğal Hareket
24W RMS Incredible Surround

24W RMS ve Incredible Surround özelliğinin gücünü hissedin

Müziklerin ritmini ve filmlerin ortamını yaşayın. Güçlü 24W RMS (2x12W RMS) amplifikatörler gerçek yaşamla aynı düzeyde ses kalitesi sunar. Incredible Surround daha derin ve daha geniş ses çıkışıyla toplam surround ses deneyiminizi güçlendirir. Zengin izleme deneyimini daha da zenginleştiren net ve derin bir ses çıkışı sağlar.

Bilgisayar ve Ev ağı içeriğine gözatmak için DLNA PC Ağ bağlantısı

DLNA PC Ağ bağlantısı, TV'nizin uzaktan kumandasını kullanarak bilgisayarınızdaki veya Ev Ağınızdaki video, fotoğraflara ve müzik içeriğine kolayca erişmenizi sağlar. TV'nizi ev ağınıza bağlayarak, DLNA onaylı tüm cihazlardaki içeriğe sorunsuz bir şekilde erişebilirsiniz. Bir düğmeye basarak, bilgisayarınızın multimedya koleksiyonuna TV'nizde göz atın.

DLNA PC Ağ bağlantısı
Enerji verimliliği sunan LED

LED TV'ler, normal LCD TV'lere göre %40'a varan oranda daha fazla enerji verimliliği sunar

En yeni LED arka aydınlatma teknolojisini kullanan LED arka aydınlatmalı TV'ler, plazmalara ve standart LCD TV'lere kıyasla daha uzun ömür ve çok daha düşük enerji tüketimi ile daha sürdürülebilir seçeneklerdir. CCFL arka aydınlatmaların aksine LED'lerin üretiminde cıva kullanılmaz. Ayrıca, Philips TV tasarımları nesilden nesle gelişerek, malzeme verimliliğinde artış ve güvenlik ve mutluluktan ödün vermeden enerji kullanımında azalma sağlamıştır. Bugün sizin için, yarın çocuklarınız için iyi haber.

TV'nizde popüler çevrimiçi servisler için Philips Net TV

Philips Net TV sayesinde çok sayıda çevrimiçi servis deneyimini yaşayın. İstediğiniz zaman, doğrudan TV'nizde filmlerin, fotoğrafların, eğlendirici bilgilerin ve Internet'in keyfini çıkarın. Ethernet bağlantısı ile doğrudan ev ağınıza bağlanın ve uzaktan kumanda ile gezinerek izlemek istediklerinizi seçin. Philips menüsü, TV ekranınıza uyacak popüler Net TV servislerine erişmenizi sağlar. Ayrıca, DLNA onaylı PC ağı ile, uzaktan kumandayı kullanarak bilgisayarınızdaki videoları izleyebilir veya fotoğraflara erişebilirsiniz.

Philips Net TV

* 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir

* Net TV: Ülkenizde bulunan servisleri için www.philips.com/smarttv adresini ziyaret edin.

* Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.

* Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçüm.

* Yıllık enerji tüketimi, tipik güç tüketimi günde 4 saat, yılda 365 gün alınarak hesaplanır.

* Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

42PFL7665H/12