Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips  Aktif 3D gözlükler 3D Max TV'ler için PTA516/00

3D Max Ev sineması deneyimi

Aktif 3D gözlükler PTA516/00

Gerçek seyir deneyimi için Full HD 3D

3D Max gözlüklerle 3D filmlerden, oyunlardan ve maçlardan aldığınız keyfi ikiye katlayın. Philips'in en yeni Aktif 3D teknolojisi, son derece gerçekçi Full HD 3D görüntüler üretir. 3D kalitesindeki mükemmel çözünürlükle siz de hareketin parçası olun!
Philips Aktif 3D gözlükler PTA516 3D Max TV'ler için 3,8 5 4 4
Tam manayla başarılı bir ürün. Fazla söze gerek yok, tavsiye edebileceğim tek marka. 16 Aralık 2013
Ürün kullanışsız Ürünü beğenmedim.Kırılgan malzemeden yapılmış ve bendekiler kırılmak üzere.Ayrıca ürün çalışırken ses yapıyor. 21 Mayıs 2012
Ürünün pil tüketimi mükemmel ürün gayet performanslı oldukça düşük tüketime sahip pil uzun süre dayanıyor. 8 Mayıs 2012
Kalite 3D film izlemek için gerçekten harika bir gözlük. izlerken çok keyif alacaksınız. gözlerinizi rahatsız etmeden izleyebileceğiniz bir ürün. 7 Mayıs 2012
1-4 / 4
Kullanıcı Değerlendirmeleri (4)

Önemli noktalar

3D ev sineması deneyiminde son nokta

  • Full HD 3D deneyimi için Aktif 3D Max teknolojisi
  • 3D keyfini Philips 3D Max ve Full HD 3D ready TV'lerle yaşayın
  • Benzersiz 3D Max İki Kişilik Tam Ekran Oyun modu

Sizin için tasarlanmıştır

  • Ayarlanabilir gözlük köprüsü ile size özel eşsiz konfor
  • Maksimum konfor için esnek ve hafif tasarım
  • Gözlüklerinizi güvenle saklamanız için koruyucu çanta
  • Şarj edilebilir Aktif 3D gözlük

Ambilight TV uygulamasıyla bayrağınız dalgalansın
Philips Ambilight TV uygulamasıyla ülkenizin ulusal bayrağını ya da ulusal renklerini seçerek televizyonunuzu sizin için en önemli renklerle donatabilirsiniz.

Özellikler

Full HD 3D deneyimi için Aktif 3D Max teknolojisi

3D Max ile 3D filmlerin tadını oturma odanızda çıkarın. Ultra hızlı ekran ve Active shutter gözlüklerle gerçekçi derinliğin ve çarpıcı Full HD çözünürlüğün keyfini yaşayın. 3D Max gözlük ve 3D Max TV'nizle 3D TV de izleyebilirsiniz.

Aktif 3D Max teknolojisi
3D Max İki Kişilik Tam Ekran

Benzersiz 3D Max İki Kişilik Tam Ekran Oyun modu

Bu 3D Max aktif gözlüklerle TV'nizde eşsiz bir İki Kişilik Tam Ekran Oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. İki kişilik 2D oyunlarda genellikle her oyuncu kendi oyununu ekranın yarısında görür. 3D teknolojisi sayesinde artık oyuncular gözlüklerinde tek bir düğmeye basarak aynı anda tam ekran oyun keyfinin tadını çıkarabilir.

3D keyfini Philips 3D Max ve Full HD 3D ready TV'lerle yaşayın

Bu aktif 3D gözlüklerle Full HD 3D deneyimini hem 3D Max TV'lerde hem de önceki Full HD 3D ready TV modellerinde yaşayabilirsiniz.

Maksimum konfor için esnek ve hafif tasarım

Hafif ve esnek malzemeler kullanılarak özenle tasarlanan bu gözlükler o kadar rahattır ki gözlük taktığınızı kolayca unutabilirsiniz.

Şarj edilebilir Aktif 3D gözlük

Bu aktif 3D gözlüklerle artık pil değiştirme derdiniz kalmıyor. Gözlüğünüzü USB ile şarj edin ve 3D seyir/oyun keyfinizin asla yarıda kesilmeyeceğinden emin olun.

Ayarlanabilir gözlük köprüsü ile size özel eşsiz konfor

Bu 3D gözlüklerin burun pedleri herkese uygun şekilde ayarlanabilir. Gözlüğün altına numaralı gözlüğünüzü taktığınızda bile, film keyfinizi bozabilecek en ufak bir rahatsızlık hissetmezsiniz.

Gözlüklerinizi güvenle saklamanız için koruyucu çanta

Kullanmadığınız zamanlarda kolayca saklayabilmeniz için gözlükle birlikte koruyucu çanta verilir.

* Sağlık Uyarısı:

* Sizde veya ailenizde epilepsi veya ışığa duyarlı nöbet gibi rahatsızlıklar varsa, yanıp sönen ışık kaynaklarına, hızlı görüntü değişimlerine veya 3D görüntülere maruz kalmadan önce tıbbi bir uzmana danışın.

* Baş dönmesi, baş ağrısı veya yönelim bozukluğu gibi rahatsızlık verici durumlardan kaçınmak için 3D görüntülerin uzun süre izlenmemesini tavsiye ediyoruz. Herhangi bir rahatsızlık hissettiğiniz anda 3D izlemeyi bırakın ve semptomlar ortadan kalkana kadar potansiyel olarak tehlikeli aktivitelerden kaçının.

* Ebeveynler, 3D izleme sırasında çocuklarının yanında bulunmalı ve yukarıda belirtilen rahatsızlıklardan birini yaşamadıklarından emin olmalıdır. 3D izleme, görsel sistemleri tam olarak gelişmemiş olduğundan 6 yaş altındaki çocuklara önerilmez.

* 3D gözlüğünü, 3D TV izleme dışında herhangi bir amaçla kullanmayın.

* BOĞULMA TEHLİKESİ - 3 yaş altındaki çocukların 3D gözlüklerle oynamalarına izin vermeyin; pil kapağı veya pil boğulmalarına neden olabilir.

* 3D Max ile iki kişilik oyun modu sadece şu set türlerine sahip 3D Max TV'lerde desteklenir: 58pfl9956, 46pfl9706, 37pfl9606, 52pfl9606, 46pfl8686, 40pfl8606, 46pfl8606, _pfl5507 (Eu), _pfl7007 (Eu), _pfl8007 (Eu), _pfl9x07

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

PTA516/00