Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips 7000 series Smart LED TV 140 cm (55 inç) 55PFL7007K/12

Hareketin parçası olun!

7000 series Smart LED TV 55PFL7007K/12

Full HD 3D ve Smart TV keyfini Ambilight ile yaşayın

Philips 55PFL7007 3D Smart LED TV ile sonsuz bir içerik dünyasına merhaba deyin. Smart TV Premium'un sunduğu sayısız olanakların, benzersiz uzaktan kumanda ve entegre klavye özelliklerinin tadını çıkarın.
Philips 7000 series Smart LED TV 55PFL7007K 140 cm (55") 3D Max DVB T/C/S2 Ambilight Spectra 2 ve Pixel Precise HD ile 3,5 5 20 20
Yazılım Problemi var Ürün mütemadiyen kitleniyor, menüler arası geçişler yavaş. Smart TV çalışması da yavaş 5 Ocak 2014
Philips 7000 series Smart LED TV 55PFL7007K 140 cm (55") Aldığıma hiç pişman değilim.Dünyanın parasını verdim ama param yanmadı boşa gitmedi.Harika 7 Aralık 2013
Java ve bazı menü kullanımları Kesinlikle java desteği olması gerekiyor. Onun dışında bana yeterli olduğu için pekde yazacak bişe bulamadım. 4 Aralık 2013
Philips tv 55 inç Severek güvenerek aldığım 55 inç tv özelliklerini kullanamiyom philips ten beklemediğim olaylarla karşılaşıyorum otomatik kapanmıyor servis çözüm bulamadı kendileride çözemedi sakın almayın ben asırı soğudum tv den 4 Aralık 2013
Şık tasarım, yavaş menüler. Bu televizyonu görüntü kalitesi ve ambilight özelliği için tercih ettim. Görüntünün netliği, akıcılığı gerçekten çok iyi. Bağlantı seçenekleri tatmin edici, ürünün genel hatları çok güzel. Bunun yanında bütün Philips televizyonlar gibi usb'den izleceyeceğiniz dosyalarda altyazı kod sınıfı UTF-8 değilse Türkçe karakterlerde sorun çıkıyor. 3D modunda hareketli sahnelerde hafif titremeler görülüyor. Menüleri ve menü geçişleri çok yavaş. Kutunun içinden sadece bir adet 3D gözlük çıkması da üzücü. 13 Aralık 2013
mükemmel görüntü şimdiye kadar izlediğim en mükemmel görüntüye sahip ayrıca bir o kadar da kötü yazılıma ... inşallah güncellemelerle bu sorunlar aşılır.internet performansı çok kötü ama benim için görüntü kalitesi önemliydi , bu yüzden bu tv yi seçtim , çok memnunum , internet ve bazı mkv filmleri(alt yazı prb.) dışında başarılı buluyorum. 4 Aralık 2013
Fena değil daha önce 40 pfl 7605 vardı sonraki tercihim 7007 oldu evet görüntüsü güzel ama ekranı çok parlak gündüz vakti ışık karşıdan vuruyorsa tv de şekilleri seçmek zorlanıyor...Tv nin akıllı olan kısmı sıkıntı çok yavaş ve tv bazen kitleniyor kendini aç kapa yapıyor servise gittiğinizde ise normal diyor.... 4 Aralık 2013
Ev elektroniginde tabii ki Philps Yaklasik on aydir sorunsuz kullaniyorum. Filmler ve maclarin Ambilight ozelligi sayesinde keyfine doyum olmuyor. Herkese tavsiye ediyorum. 4 Aralık 2013
2 sonra>>
Kullanıcı Değerlendirmeleri (20)

Önemli noktalar

Smart TV Premium ile dilediğiniz içerik elinizin altında

 • Smart TV'yi kablosuz kullanmak için dahili Wi-Fi
 • Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği
 • Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin
 • TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma
 • Wi-Fi Smart Screen* ile evinizde istediğiniz yerde TV izleyin
 • TV'nizde Skype™ üzerinden sesli ve görüntülü görüşmeler yapın

Nefes kesen performans

 • 2 taraflı Ambilight Spectra seyir deneyimini zenginleştirir
 • Şaşırtıcı bir Full HD 3D deneyimi için 3D Max Clarity 700
 • Tek bir düğmeye basarak her 2D içeriği kusursuz 3D ile izleyin
 • 3D'yi dilediğiniz gibi seyretmeniz için benzersiz 3D derinlik ayarı
 • 2D oyunlarınız için benzersiz İki Kişilik Tam Ekran Oyun modu
 • Hareket detayları için Pixel Precise HD ile Full HD TV
 • Mükemmel hareket netliği için 800 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

Özellikler

Smart TV'yi kablosuz kullanmak için dahili Wi-Fi

Philips TV'nizdeki dahili Wi-Fi sayesinde Smart TV ile evinizin konforunda istediğiniz içeriğe kablosuz olarak erişebilirsiniz.

Dahili Wi-Fi
Net TV çevrimiçi uygulamaları

Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği

Çevrimiçi video mağazalarından doğrudan TV'nizi kullanarak film kiralayın, en sevdiğiniz kanalları Catch-up TV servisinden izleyin ve Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi uygulamaların tadını çıkarın. Ayrıca Internet'te de gezinebilirsiniz.

Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin

TV'nizi en kolay ve rahat biçimde kontrol edin. Smart TV'nizi kontrol etmek için bir kablosuz klavye bağlayın veya akıllı telefonunuzu ya da tablet bilgisayarınızı kullanın.

Kontrolü Bırakmayın
Program

TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma

Philips TV'nize bağlı USB'ye canlı dijital TV programları kaydedin, ara vermek istediğiniz herhangi bir anda içeriği duraklatın ve istediğiniz zaman izlemeye devam edin. Elektronik Program Rehberini kullanarak sevdiğiniz programları bulun ve kaydedeceklerinizi programlayın. Artık TV'de izlediğiniz programları işlerinize göre planlayarak istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Wi-Fi Smart Screen* ile evinizde istediğiniz yerde TV izleyin

Wi-Fi Smart Screen* ile artık dijital TV yayınlarını sadece TV'nizin karşısındaki kanepeden değil, evinizde istediğiniz yerden izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Philips MyRemote uygulamasını indirip TV'nizdeki programı iPad'inize yönlendirmek ve izlemeye devam etmek. Üstelik akıllı cihazlarınızdaki fotoğraf, video ve müzik içeriklerini de büyük ekrana yönlendirebilirsiniz. Seyir deneyiminizde gerçek özgürlüğü yaşamaya hazır olun!

Wi-Fi Smart Screen
Ambilight Spectra 2

2 taraflı Ambilight Spectra seyir deneyimini zenginleştirir

Ambilight Spectra 2 ile seyir deneyiminize yeni bir boyut katın. Bu patentli Philips teknolojisi, TV ekranının arkasında 2 taraftan arkadaki duvara ışık yansıtarak ekranı genişletir. Ambilight, ışığın rengini ve parlaklığını otomatik olarak ayarlayarak TV'deki görüntüye uydurur. Duvara uyum fonksiyonu sayesinde, duvarınızın rengi ne olursa olsun, ışığın rengi mükemmel olur.

Şaşırtıcı bir Full HD 3D deneyimi için 3D Max Clarity 700

Göz alıcı Full HD 3D netliğini Philips TV'nizde keşfedin. Aktif 3D teknolojisinin kullanıldığı 3D Max Clarity 700, mükemmel hareketli görüntü netliğiyle benzersiz bir yüksek çözünürlüklü 3D seyir deneyimi yaşatır. Hatta 2D içeriği canlı ve kusursuz 3D'ye dahi dönüştürebilirsiniz.

3D Max Clarity 700
3D Dönüştürme

Tek bir düğmeye basarak her 2D içeriği kusursuz 3D ile izleyin

Tüm film koleksiyonunuzu, hatta eski siyah beyaz klasikleri bile canlı ve kusursuz 3D kalitesiyle izleyin. Philips'in gerçek zamanlı yüksek kaliteli dönüştürme teknolojisi sayesinde her türlü 2D içerik tek bir düğmeye basarak kolayca dönüştürülür. Altyazılar sabit bir derinlikle gösterilir ve arka planın önde görünmesi gibi hatalar olmaz.

3D'yi dilediğiniz gibi seyretmeniz için benzersiz 3D derinlik ayarı

3D herkes tarafından farklı algılanır. İşte bu nedenle Philips, 3D derinlik seviyesini kişisel zevkinize göre ayarlama olanağı sunuyor. Benzersiz 3D derinlik ayarı sayesinde, ekrandaki içeriğe ve kişisel tercihinize en uygun görüntü derinliğini seçebilirsiniz. Bu özellik gözlerinizi de rahatlatır. Artık 3D deneyimini eksiksiz bir biçimde yaşayabilirsiniz.

3D Derinlik Ayarı
İki Kişilik Tam Ekran Oyunlar

2D oyunlarınız için benzersiz İki Kişilik Tam Ekran Oyun modu

Bu Philips 3D gözlüklerle TV'nizde eşsiz bir İki Kişilik Tam Ekran Oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. İki kişilik 2D oyunlarda genellikle her oyuncu kendi oyununu ekranın yarısında görür. 3D teknolojisi sayesinde artık oyuncular 2D oyun oynarken gözlüklerinde tek bir düğmeye basarak aynı anda tam ekran oyun keyfinin tadını çıkarabilir.

Hareket detayları için Pixel Precise HD ile Full HD TV

Ödüllü Pixel Plus teknolojisi üzerine kurulu olan Pixel Precise HD, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesini 4 trilyon renkle bir adım ileri götürüyor. Süper Çözünürlük özelliğine sahip Pixel Precise HD ile ister Internet'ten video, ister mükemmel kaliteli Blu-ray filmler izleyin, en iyi HD TV görüntü kalitesini elde edeceksiniz.

Pixel Precise HD

Mükemmel hareket netliği için 800 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

800 Hz Perfect Motion Rate (PMR) hızlı aksiyon filmlerinde daha net ve canlı görüntüler sağlamak için mükemmel hareketli görüntü netliği oluşturur. Yeni Philips PMR standardı, alternatifsiz hareketli görüntü netliği için en hızlı panel yenileme hızı, Mükemmel Doğal Hareket ve benzersiz işleme formülünün birleşik görsel etkisini sunar.

TV'nizde Skype™ üzerinden sesli ve görüntülü görüşmeler yapın

Nerede olurlarsa olsunlar, sevdiklerinizle deneyimlerinizi paylaştığınız sohbetlere yepyeni bir boyut katın. TV'nizdeki Skype™ ile salonunuzdan sesli ve görüntülü görüşmeler yapın. Opsiyonel Philips TV kamerasını (PTA317/00) TV'nize bağlayın ve koltuğunuzdan kalkmadan kusursuz görüntü ve ses kalitesinin keyfini yaşayın.

Skype™ TV'nizde

Eco passport

Philips çevreye ve topluma önem verir ve ürünlerin çevre dostu tasarımını ciddi olarak destekler.

* Net TV: Ülkenizde bulunan servisleri için www.philips.com/smarttv adresini ziyaret edin.

* Wi-Fi Smart Screen 2012 sonbaharından itibaren yazılım güncelleştirmesi ile kullanılabilir

* Skype kamera ayrı satılır

* Ebeveynler, 3D izleme sırasında çocuklarının yanında bulunmalı ve yukarıda belirtilen rahatsızlıklardan birini yaşamadıklarından emin olmalıdır. 3D izleme, görsel sistemleri tam olarak gelişmemiş olduğundan 6 yaş altındaki çocuklara önerilmez.

* Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.

* 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.

* Tipik çalışma modu güç tüketimi IEC62087 Ed 2'ye uygun ölçüm.

* USB kaydı sadece dijital kanallarda mümkündür (ülke ve kanala göre kısıtlamalar olabilir); analog yayınlarda veya harici girişlerde kullanılamaz. Kayıtlar yayının kopya korumasına (CI+) tabi olabilir.

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

55PFL7007K/12