Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips 7000 series Smart LED TV 107 cm (42 inç) 42PFL7606H/12

Hareketin parçası olun!

7000 series Smart LED TV 42PFL7606H/12

Ambilight ve 3D TV ile

Philips 7000 serisi 107 cm/42" 42PFL7606 3D TV ile sinema keyfini evinizde yaşayın. Üstün 3D film deneyimi sunmak için güçlü LED görüntülerini ve Ambilight etkisini bir araya getirir. Her filmde hareketin parçası olacağınızdan emin olabilirsiniz.
Philips 7000 series Smart LED TV 42PFL7606H 107 cm (42") Easy 3D DVB-T/C Ambilight Spectra 2 ve Pixel Precise HD ile 4,2 5 61 61
format destekleme sorunları merhaba, televizyonun görüntü kalitesinden her ne kadar memnuniyet duysamda bir okadarda altyazı desteğinin yetersizliği, usb den film formatlarının çoğunu desteklememesi yönünde çok büyük sıkıntılar var. bunların düzeltilmesi için yayınlanan hala iyi bir güncellemede mevcut değil. piyasa değeri çok daha düşük televizyonlar bile bu özellikleri üst kalitede verebiliyor. evimde ses görüntüden tutun telefonuna kadar philips kullanan biri olarak televizyonda hayal kırıklığına uğradım. sizden ricam bu sıkıntıların güncelleme yada başka bir türlü şekilde giderilmesi şeklinde olacaktır. philips kalitesini bildiğimden bu konuda gerekli desteğin sağlanacağı konusunda şüphem yoktur. iyi çalışmalar 5 Aralık 2013
Fena değil Yatak odasında kulanıyoruz gayet güzel sinema keyfi daha da güzel 25 Aralık 2013
dahili wifi üründe dahili wifi olsa daha iyi olurdu bence herşey tam bir o harici. 5 Aralık 2013
HUE ' Yİ BEKLİYORUM Amblight özelliği öık iyi fakat yurtdışında satılan hue led' leri bekliyorum. 5 Aralık 2013
Memnun kalmadım. Televizyondan sürekli çıt çıt diye ses geliyor. Servis normaldir ısınma sesi dedi. Gerçi ısınınca da yapıyor çoğu zaman. 4 Aralık 2013
sınırlı sayıda uygulamalar, kötü oynatıcı Uygulamalar çok az! Tümleşik medya oynatıcı 3d filmlerde sıkıntı yaratabiliyor diğer her şeyden çok memnunum. 4 Aralık 2013
Ortalama Bir Ürün Görüntü, ses, kasa ve ambilight çok iyi ama ek özellikler smart tv özelliği, 3D, medya oynatıcı gibi özellikler olması gerektiği gibi değil, smart tv kullanılamıyor yada çok yavaş çalışıyor, 3D derinlik ayarı ve 2D-3D dönüştüme özelliği yok, medya oynatıcı MKV formatında problem var AVİ oynatıyor sadece ve DTS Codec desteği yok, altyazı desteği Türkçe karakterlerde sorunlu. 4 Aralık 2013
Usb ve Hdmı girişleri Televizyonumdan memnunum fakat özellikle usb takarken sıkıntı yaşanıyor ve hdmı girişleri aldığım köşeli kabloları takamadığım için iade ettim. Daha kolay sök-tak yapılabilecek bir tasarım yapılabilir. 4 Aralık 2013
2 3 4 5 sonra>>
Kullanıcı Değerlendirmeleri (61)
| Uzman Değerlendirmeleri (1)
3.099,00 TL*
*Tavsiye edilen yeniden satış fiyatı

Önemli noktalar

İzleme deneyiminizi geliştirin

  • 2 taraflı Ambilight Spectra seyir deneyimini zenginleştirir
  • Gerçek 3D film deneyimi için Easy 3D

Çarpıcı detaylara sahip hareketli görüntüler

  • Hareket detayları için Pixel Precise HD ile Full HD TV
  • Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler
  • Mükemmel hareketli görüntü netliği için 400Hz Perfect Motion Rate (PMR)

Gerçek net ses deneyimi

  • 24W RMS ve Incredible Surround özelliğinin gücünü hissedin

Smart TV ile çevrimiçi dünyanın keyfini çıkarın

  • Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği
  • DLNA ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV ekranınızda yaşayın
  • Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin
  • TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma


Özellikler

2 taraflı Ambilight Spectra seyir deneyimini zenginleştirir

Ambilight Spectra 2 ile seyir deneyiminize yeni bir boyut katın. Bu patentli Philips teknolojisi, TV ekranının arkasında 2 taraftan arkadaki duvara ışık yansıtarak ekranı genişletir. Ambilight, ışığın rengini ve parlaklığını otomatik olarak ayarlayarak TV'deki görüntüye uydurur. Duvara uyum fonksiyonu sayesinde, duvarınızın rengi ne olursa olsun, ışığın rengi mükemmel olur.

Ambilight Spectra 2
Easy 3D

Gerçek 3D film deneyimi için Easy 3D

Easy 3D, titreşimsiz ve az gölgeli görüntülerle 3D izlerken uzun süreli konfor sağlar. Uyumlu 3D gözlükler hafiftir ve pil gerektirmez. 3D keyfini evinizin sıcaklığında yaşamak artık çok kolay!

Hareket detayları için Pixel Precise HD ile Full HD TV

Ödüllü Pixel Plus teknolojisi üzerine kurulu olan Pixel Precise HD, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesini 4 trilyon renkle bir adım ileri götürüyor. Süper Çözünürlük özelliğine sahip Pixel Precise HD ile ister Internet'ten video, ister mükemmel kaliteli Blu-ray filmler izleyin, en iyi HD TV görüntü kalitesini elde edeceksiniz.

Pixel Precise HD
Full HD LED TV

Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler

Bu Full HD LED TV'deki gelişmiş LED aydınlatma teknolojisi çarpıcı, minimalist bir tasarımla olağanüstü görüntü kalitesini ve sınıfındaki en düşük enerji tüketimini bir arada sunuyor. Üstelik bu LED aydınlatma teknolojisinde hiçbir tehlikeli madde kullanılmıyor. Dolayısıyla LED arka aydınlatma ile hem enerjiden tasarruf ediyor hem de yüksek parlaklığın, muhteşem kontrastın, net görüntülerin ve canlı renklerin tadını çıkarıyorsunuz.

Mükemmel hareketli görüntü netliği için 400Hz Perfect Motion Rate (PMR)

400Hz Perfect Motion Rate (PMR) hızlı aksiyon filmlerinde net ve canlı görüntüler sağlamak için mükemmel hareketli görüntü netliği oluşturur. Yeni Philips PMR standardı, alternatifsiz hareketli görüntü netliği için en hızlı ekran yenileme hızı, HD Doğal Hareket ve benzersiz işleme formülünün birleşik görsel etkisini sunar.

400Hz Perfect Motion Rate
24W RMS Incredible Surround

24W RMS ve Incredible Surround özelliğinin gücünü hissedin

Müziğin ritmini ve filmlerin sarsıcı ortamını hissedin. Güçlü 24W RMS (2x12W RMS) amplifikatörlerden son derece gerçekçi bir ses yükselir. Incredible Surround, daha derin ve geniş ses çıkışıyla eksiksiz bir surround ses deneyimi yaşatarak seyir keyfinizi tamamlar.

Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği

Çevrimiçi video mağazalarından doğrudan TV'nizi kullanarak film kiralayın, en sevdiğiniz kanalları Catch-up TV servisinden izleyin ve Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi uygulamaların tadını çıkarın. Ayrıca Internet'te de gezinebilirsiniz.

Net TV çevrimiçi uygulamaları
SimplyShare TV

DLNA ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV ekranınızda yaşayın

Akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdaki fotoğraf, müzik ve filmleri DLNA aracılığıyla büyük ekranda paylaşın.

Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin

TV'nizi en kolay ve rahat biçimde kontrol edin. Smart TV'nizi kontrol etmek için bir kablosuz klavye bağlayın veya akıllı telefonunuzu ya da tablet bilgisayarınızı kullanın.

Kontrolü Bırakmayın
Program

TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma

Philips TV'nize bağlı USB'ye canlı dijital TV programları kaydedin, ara vermek istediğiniz herhangi bir anda içeriği duraklatın ve istediğiniz zaman izlemeye devam edin. Elektronik Program Rehberini kullanarak sevdiğiniz programları bulun ve kaydedeceklerinizi programlayın. Artık TV'de izlediğiniz programları işlerinize göre planlayarak istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

* Net TV: Ülkenizde bulunan servisleri için www.philips.com/smarttv adresini ziyaret edin.

* Ebeveynler, 3D izleme sırasında çocuklarının yanında bulunmalı ve yukarıda belirtilen rahatsızlıklardan birini yaşamadıklarından emin olmalıdır. 3D izleme, görsel sistemleri tam olarak gelişmemiş olduğundan 6 yaş altındaki çocuklara önerilmez.

* Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.

* Entegre dijital TV tuneri kullanılarak enerjiden tasarruf edilebilir

* 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir

* USB kaydı sadece TV IP tabanlı Elektronik Program Kılavuzu kapsamındaki dijital kanallarda yapılabilir (ülke ve kanal sınırlamaları olabilir); kayıtlar yayın kopya koruması (CI+) ile sınırlanabilir. Internet bağlantısı gerekir.

* 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.

* ZERO güç kapatma düğmesi kullanılarak bekleme durumundaki enerji tüketimi 0'a indirilebilir

* Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.

* USB klavye ve fare yazılım güncellemesiyle desteklenir

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

42PFL7606H/12