Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips 7000 series Smart LED TV 119 cm (47 inç) 47PFL7696H/12

Hareketin parçası olun!

7000 series Smart LED TV 47PFL7696H/12

Ambilight ve 3D TV ile

Philips 7000 serisi 119 cm/47" 47PFL7696 3D TV ile sinema keyfini evinizde yaşayın. Bu TV, üstün 3D film deneyimi sunmak için güçlü LED görüntülerini ve Ambilight etkisini bir araya getirir. Her filmde hareketin parçası olacağınızdan emin olabilirsiniz.
Philips 7000 series Smart LED TV 47PFL7696H 119 cm (47") Full HD 3D dijital TV Ambilight Spectra 2 ve Pixel Precise HD ile 4,2 5 25 25
Yetersiz Destek Ürüne yıllardır altyazı desteği bekliyorum. Simsiyah çirkin bir fon üzerine yazıyı basıyor. Altyazı seçeneğinin ve zamanlamasının ayarlanamamasını geçtim bir de Türkçe karakterleri desteklemiyor. Ayrıca bazı formatlarda altyazıyı önceden ya da sonradan okuyor. Bunun gibi basit bir sorunun taleplere rağmen düzeltilmemesi PHILIPS markasına olan güvenimi zedeledi. Bu ürünü aldığım için pişmanım. Umarım, geç kalınmış olsa da bu sorunu düzeltecek adımlar atar; pişmanlığımı ortadan kaldırırsınız. 3 Temmuz 2014
kamoon harika bu cihaz herkeze tavsiye ederim süper alınız 6 Aralık 2013
ürün güncelleme TV'min desteklediğini düşündüğüm özelliklerinin kapalı olması yerine,yeni modeller çıktıkça yeni sürümlerle bu özelliklerin açılabilmesini isterdim.Örn: 2D-3D çevirici,özellik olarak ekranda gözükmesine rağmen aktif değil,kullanıcı sadakati açısından bu özellikler aktif edilebilir. 4 Aralık 2013
İyi ki Philips almışım Genel olarak tv de çok memnunum. Amblight başlı başına ayrıcalık. Ses ise mükemmel. Güncellemeler ile daha da iyi oluyor. Güncellemelein devamını bekliyoruz. 4 Aralık 2013
phılıps this is very nice tv it is very big tv 119cm ı love you phılıps 30 Temmuz 2012
Üzun süredir takip ettiğim bir üründü. Seri sonundan indirimli aldım. 2 aydır kullanıyorum çok memnunum. İnternete bağlandığım anda güncelleştirmeyi otomatik olarak yaptı. Smart TV özelliğine sürekli yeni uygulamalar ekleniyor. Ben çok memnunum. Geçenlerde AVM de 7000 serisinin yeni tasarımını gördüm çok şık olmuş. Almak isteyenlere Philipsin 7000 serisi ürünlerini tavsiye ederim. 28 Ağustos 2012
inteenet internete çıkması zor daha basit olabilrdi menüler zor 8 Mayıs 2012
güzel ürün gayet başarılı çok iyi' ye yakın görüntü ve diğer özelliklerinden memnun kaldım. 8 Mayıs 2012
2 3 sonra>>
Kullanıcı Değerlendirmeleri (25)
| Uzman Değerlendirmeleri (1)
3.999,00 TL*
*Tavsiye edilen yeniden satış fiyatı

Önemli noktalar

İzleme deneyiminizi geliştirin

 • 2 taraflı Ambilight Spectra seyir deneyimini zenginleştirir
 • Gerçek 3D film deneyimi için Easy 3D

Çarpıcı detaylara sahip hareketli görüntüler

 • Hareket detayları için Pixel Precise HD ile Full HD TV
 • Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler
 • Mükemmel hareketli görüntü netliği için 600Hz Perfect Motion Rate (PMR)
 • Çok yumuşak Full HD filmler için Mükemmel Doğal Hareket

Gerçek net ses deneyimi

 • 28W RMS ve Incredible Surround özelliğinin gücünü hissedin

Smart TV ile çevrimiçi dünyanın keyfini çıkarın

 • Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği
 • DLNA ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV ekranınızda yaşayın
 • Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin
 • TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma


Özellikler

2 taraflı Ambilight Spectra seyir deneyimini zenginleştirir

Ambilight Spectra 2 ile seyir deneyiminize yeni bir boyut katın. Bu patentli Philips teknolojisi, TV ekranının arkasında 2 taraftan arkadaki duvara ışık yansıtarak ekranı genişletir. Ambilight, ışığın rengini ve parlaklığını otomatik olarak ayarlayarak TV'deki görüntüye uydurur. Duvara uyum fonksiyonu sayesinde, duvarınızın rengi ne olursa olsun, ışığın rengi mükemmel olur.

Ambilight Spectra 2
Easy 3D

Gerçek 3D film deneyimi için Easy 3D

Easy 3D, titreşimsiz ve az gölgeli görüntülerle 3D izlerken uzun süreli konfor sağlar. Uyumlu 3D gözlükler hafiftir ve pil gerektirmez. 3D keyfini evinizin sıcaklığında yaşamak artık çok kolay!

Hareket detayları için Pixel Precise HD ile Full HD TV

Ödüllü Pixel Plus teknolojisi üzerine kurulu olan Pixel Precise HD, yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesini 4 trilyon renkle bir adım ileri götürüyor. Süper Çözünürlük özelliğine sahip Pixel Precise HD ile ister Internet'ten video, ister mükemmel kaliteli Blu-ray filmler izleyin, en iyi HD TV görüntü kalitesini elde edeceksiniz.

Pixel Precise HD
Full HD LED TV

Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler

Bu Full HD LED TV'deki gelişmiş LED aydınlatma teknolojisi çarpıcı, minimalist bir tasarımla olağanüstü görüntü kalitesini ve sınıfındaki en düşük enerji tüketimini bir arada sunuyor. Üstelik bu LED aydınlatma teknolojisinde hiçbir tehlikeli madde kullanılmıyor. Dolayısıyla LED arka aydınlatma ile hem enerjiden tasarruf ediyor hem de yüksek parlaklığın, muhteşem kontrastın, net görüntülerin ve canlı renklerin tadını çıkarıyorsunuz.

Mükemmel hareketli görüntü netliği için 600Hz Perfect Motion Rate (PMR)

600Hz Perfect Motion Rate (PMR) hızlı aksiyon filmlerinde net ve canlı görüntüler sağlamak için mükemmel hareketli görüntü netliği oluşturur. Yeni Philips PMR standardı, alternatifsiz hareketli görüntü netliği için en hızlı ekran yenileme hızı, Mükemmel Doğal Hareket ve benzersiz işleme formülünün birleşik görsel etkisini sunar.

600Hz Perfect Motion Rate
Mükemmel Doğal Hareket

Çok yumuşak Full HD filmler için Mükemmel Doğal Hareket

Heyecanın keyfini titreşim olmadan çıkarın. Mükemmel Doğal Hareket, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve araya görüntü koyarak hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray ve DVD'deki 1080p filmler ve 24p True Cinema dahil) titreme hareketlerini düzeltir. Sonuçta, mükemmel netlikte ve daha az parazit içeren görüntüler elde edilir. Sinema kalitesini aşan performansın keyfini çıkarın!

28W RMS ve Incredible Surround özelliğinin gücünü hissedin

Müziğin ritmini ve filmlerin sarsıcı ortamını hissedin. Güçlü 28W RMS (2x14W RMS) amplifikatörlerden son derece gerçekçi bir ses yükselir. Incredible Surround, daha derin ve geniş ses çıkışıyla eksiksiz bir surround ses deneyimi yaşatarak seyir keyfinizi tamamlar.

28W RMS Incredible Surround
Net TV çevrimiçi uygulamaları

Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği

Çevrimiçi video mağazalarından doğrudan TV'nizi kullanarak film kiralayın, en sevdiğiniz kanalları Catch-up TV servisinden izleyin ve Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi uygulamaların tadını çıkarın. Ayrıca Internet'te de gezinebilirsiniz.

DLNA ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV ekranınızda yaşayın

Akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdaki fotoğraf, müzik ve filmleri DLNA aracılığıyla büyük ekranda paylaşın.

SimplyShare TV
Kontrolü Bırakmayın

Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin

TV'nizi en kolay ve rahat biçimde kontrol edin. Smart TV'nizi kontrol etmek için bir kablosuz klavye bağlayın veya akıllı telefonunuzu ya da tablet bilgisayarınızı kullanın.

TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma

Philips TV'nize bağlı USB'ye canlı dijital TV programları kaydedin, ara vermek istediğiniz herhangi bir anda içeriği duraklatın ve istediğiniz zaman izlemeye devam edin. Elektronik Program Rehberini kullanarak sevdiğiniz programları bulun ve kaydedeceklerinizi programlayın. Artık TV'de izlediğiniz programları işlerinize göre planlayarak istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Program

* Net TV: Ülkenizde bulunan servisleri için www.philips.com/smarttv adresini ziyaret edin.

* Ebeveynler, 3D izleme sırasında çocuklarının yanında bulunmalı ve yukarıda belirtilen rahatsızlıklardan birini yaşamadıklarından emin olmalıdır. 3D izleme, görsel sistemleri tam olarak gelişmemiş olduğundan 6 yaş altındaki çocuklara önerilmez.

* Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.

* Entegre dijital TV tuneri kullanılarak enerjiden tasarruf edilebilir

* 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir

* USB kaydı sadece TV IP tabanlı Elektronik Program Kılavuzu kapsamındaki dijital kanallarda yapılabilir (ülke ve kanal sınırlamaları olabilir); kayıtlar yayın kopya koruması (CI+) ile sınırlanabilir. Internet bağlantısı gerekir.

* 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.

* ZERO güç kapatma düğmesi kullanılarak bekleme durumundaki enerji tüketimi 0'a indirilebilir

* Bu televizyon sadece teknoloji alternatiflerinin olmadığı belirli parçalar ve bileşenlerde, RoHS Yönergesi maddeleri altında mevcut muafiyet ile uyumluluk gösteren oranda kurşun içerir.

* USB klavye ve fare yazılım güncellemesiyle desteklenir

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

47PFL7696H/12