Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips 5500 series Smart LED TV 117 cm (46 inç) 46PFL5507K/12

Hareketin parçası olun!

5500 series Smart LED TV 46PFL5507K/12

3D ve Smart TV keyfini yaşayın

Philips 46PFL5507 3D Smart LED TV ile sonsuz bir içerik dünyasına merhaba deyin. Smart TV Plus'ın sunduğu sayısız olanakların ve Full HD LED görüntülerin keyfini çıkarın, 3D dünyasıyla tanışın!
Philips 5500 series Smart LED TV 46PFL5507K 117 cm (46") 3D DVB T/C/S2 Pixel Plus HD ile 3,9 5 19 19
Philips Farkı Hd yayınlar süper, Dahili uydu kanal geçişleri yavaşlığı göreli olarak kabul edilebilir ancak 1-1,5sn kanal geçişleri için ne derece yavaş tarışılır. Sitedeki destek bölümünden yapılan yazılım güncellemeleri performansı artırıyor mutlaka kullanılmalı. Tek eksisi flash uygulama desteklerinin noksanlığı ancak alınan cihazda zaten flash uygulamamalrının desteklenmediği açıklandığı için bunun için extra söylenmenin lüzumsuz olduğunu düşünüyorum. Firmaların gözlük için takla atması manidar gelse de ben cihazı satın aldığımda, hediye olarak iki aktif 3d gözlüğüm de verildi. cihazı verilen paranın tam karşılığı olarak görüyorum. 16 Şubat 2013
Alt yazıda türkçe karekter sorunu Türk tüketicisine saygı istiyorum Türkçe desteği.. 16 Şubat 2013
İYİ VE KÖTÜ GERÇEKLER BÖYLE! Ürünün artılarını ve eksilerini aşağıda belirtiyorum. Bunlar normal bi ev kullanıcısının 2,3 ayda elde ettiği izlenimler. Fiyatına göre özellikleri güzel anca çokda verimli değil. İşte artı ve eskiler; 1 Ocak 2013
Beklentimi karşılamadı Çözünürlülük istediğim düzeyde değil ayrıca İnternet'e bağlantısı çok yavaş her seferinde vazgeçiyorum. Dvd görüntülerinde kaliteli değil 19 Aralık 2012
fiyatına göre iyi bir ürün ama mükemmel değil hd uydu alıcısı performans açısından sınıfta kaldı. Kumandanın karışıklığı insanı çileden çıkarıyor. Tasarıma diyecek yok. Görüntü kaliteside Sd yayınlar için iyi HD içinse mükemmmel sayılır. 30 Ocak 2013
Mükemmel Philips'ten şaşmam.Dahili Wifi,dahili HD uydu alıcısı olması en büyük artıları.Görüntü iyi.Ancak kutu içinden 3 D gözlük vermemei en büyük eksikliği bana göre.En dandik tv'lerin bile 2-3 gözlük verdiğini düşünürsek.Bu 1 taneyi bile esirgeyen Philips ilk kez benden eksi puan almıştır. 15 Aralık 2012
Vasat Gözlükleri çok pahalı. Broşürde gözlük hediye diyor ama satıcılar gözlük falan vermiyorlar. Uzaktan kumandanın tuşları hassas değil. Menüleri çok karışık. Eğer elektronik cihazlara yatkın değilseniz menülerini kullanmanız çok zor. Medya playeri tv'nizi kapatıp açınca veya menüden çıkınca durdurduğunuz yerden başlatamıyorsunuz. İnterneti yavaş. Sakın wifi özelliğine aldanıp almayın. İnternet ile yapabilecekleriniz çok sınırlı. 11 Aralık 2012
Tavsiye edilir Tasarım gerçekten hayranlık uyandırıcı buna ilaveten 3d deneyimi çok başarılı sadece tüm 3d led tvlerde olduğu gibi 2d-3d dönüştürme aşaması sınıfta kalmış. 12 Ocak 2013
2 sonra>>
İlk değerlendirmeyi siz yapın (0)

Önemli noktalar

Smart TV Plus ile dilediğiniz içerik elinizin altında

 • Smart TV'yi kablosuz kullanmak için dahili Wi-Fi
 • Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği
 • Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin
 • SimplyShare ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV'nizde yaşayın
 • TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma

Parlak detaylarla eğlence keyfi

 • Etkileyici bir Full HD 3D deneyimi için 3D Clarity 400
 • Tek bir düğmeye basarak her 2D içeriği kusursuz 3D ile izleyin
 • 2D oyunlarınız için benzersiz İki Kişilik Tam Ekran Oyun modu
 • Full HD TV ile daha çok ayrıntı ve netlik için Pixel Plus HD
 • Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler
 • Mükemmel hareketli görüntü netliği için 400 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

Özellikler

Smart TV'yi kablosuz kullanmak için dahili Wi-Fi

Philips TV'nizdeki dahili Wi-Fi sayesinde Smart TV ile evinizin konforunda istediğiniz içeriğe kablosuz olarak erişebilirsiniz.

Dahili Wi-Fi
Net TV çevrimiçi uygulamaları

Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği

Çevrimiçi video mağazalarından doğrudan TV'nizi kullanarak film kiralayın, en sevdiğiniz kanalları Catch-up TV servisinden izleyin ve Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi uygulamaların tadını çıkarın. Ayrıca Internet'te de gezinebilirsiniz.

Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin

TV'nizi en kolay ve rahat biçimde kontrol edin. Smart TV'nizi kontrol etmek için bir kablosuz klavye bağlayın veya akıllı telefonunuzu ya da tablet bilgisayarınızı kullanın.

Kontrolü Bırakmayın
SimplyShare TV

SimplyShare ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV'nizde yaşayın

Akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdaki fotoğraf, müzik ve filmleri SimplyShare aracılığıyla büyük ekranda paylaşmanın tadını çıkarın.

TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma

Philips TV'nize bağlı USB'ye canlı dijital TV programları kaydedin, ara vermek istediğiniz herhangi bir anda içeriği duraklatın ve istediğiniz zaman izlemeye devam edin. Elektronik Program Rehberini kullanarak sevdiğiniz programları bulun ve kaydedeceklerinizi programlayın. Artık TV'de izlediğiniz programları işlerinize göre planlayarak istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Program
3D Clarity 400

Etkileyici bir Full HD 3D deneyimi için 3D Clarity 400

Heyecan verici Full HD 3D deneyimini Philips TV'nizde yaşayın. Aktif 3D teknolojisinin kullanıldığı 3D Clarity 400, yüksek çözünürlükle eşsiz bir 3D seyir keyfi yaşatır. Hatta 2D içeriği canlı ve kusursuz 3D'ye dahi dönüştürebilirsiniz.

Tek bir düğmeye basarak her 2D içeriği kusursuz 3D ile izleyin

Tüm film koleksiyonunuzu, hatta eski siyah beyaz klasikleri bile canlı ve kusursuz 3D kalitesiyle izleyin. Philips'in gerçek zamanlı yüksek kaliteli dönüştürme teknolojisi sayesinde her türlü 2D içerik tek bir düğmeye basarak kolayca dönüştürülür. Altyazılar sabit bir derinlikle gösterilir ve arka planın önde görünmesi gibi hatalar olmaz.

3D Dönüştürme
İki Kişilik Tam Ekran Oyunlar

2D oyunlarınız için benzersiz İki Kişilik Tam Ekran Oyun modu

Bu Philips 3D gözlüklerle TV'nizde eşsiz bir İki Kişilik Tam Ekran Oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. İki kişilik 2D oyunlarda genellikle her oyuncu kendi oyununu ekranın yarısında görür. 3D teknolojisi sayesinde artık oyuncular 2D oyun oynarken gözlüklerinde tek bir düğmeye basarak aynı anda tam ekran oyun keyfinin tadını çıkarabilir.

Full HD TV ile daha çok ayrıntı ve netlik için Pixel Plus HD

Pixel Plus HD üstün netlik, doğal ayrıntı, canlı renk ve doğal hareketin benzersiz bir birleşimini sunar. Multimedyadan standart çözünürlüklü TV'lere kadar tüm kaynaklarda ve hatta yüksek sıkıştırma oranlı HD görüntülerde bulunan pürüzler ve parazitler tespit edilip azaltılarak görüntünün net ve son derece canlı olması sağlanır.

Pixel Plus HD
Full HD LED TV

Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler

Bu Full HD LED TV'deki gelişmiş LED aydınlatma teknolojisi çarpıcı, minimalist bir tasarımla olağanüstü görüntü kalitesini ve sınıfındaki en düşük enerji tüketimini bir arada sunuyor. Üstelik bu LED aydınlatma teknolojisinde hiçbir tehlikeli madde kullanılmıyor. Dolayısıyla LED arka aydınlatma ile hem enerjiden tasarruf ediyor hem de yüksek parlaklığın, muhteşem kontrastın, net görüntülerin ve canlı renklerin tadını çıkarıyorsunuz.

Mükemmel hareketli görüntü netliği için 400 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

400 Hz Perfect Motion Rate (PMR) hızlı aksiyon filmlerinde net ve canlı görüntüler sağlamak için mükemmel hareketli görüntü netliği oluşturur. Yeni Philips PMR standardı, alternatifsiz hareketli görüntü netliği için en hızlı ekran yenileme hızı, HD Doğal Hareket ve benzersiz işleme formülünün birleşik görsel etkisini sunar.

400 Hz Perfect Motion Rate

* Net TV: Ülkenizde bulunan servisleri için www.philips.com/smarttv adresini ziyaret edin.

* USB kaydı sadece TV IP tabanlı Elektronik Program Kılavuzu kapsamındaki dijital kanallarda yapılabilir (ülke ve kanal sınırlamaları olabilir); kayıtlar yayın kopya koruması (CI+) ile sınırlanabilir. Internet bağlantısı gerekir.

* DivX Certified® - HD 1080p'ye kadar asıl içerik dahil DivX® video oynatabilir.

* Ebeveynler, 3D izleme sırasında çocuklarının yanında bulunmalı ve yukarıda belirtilen rahatsızlıklardan birini yaşamadıklarından emin olmalıdır. 3D izleme, görsel sistemleri tam olarak gelişmemiş olduğundan 6 yaş altındaki çocuklara önerilmez.

* Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.

* 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.

* 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir

* Cihaz Macaristan karasal, açık erişim dijital televizyon yayın alımına uygundur

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

46PFL5507K/12