Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips 4000 series Smart LED TV 107 cm (42 inç) 42PFL4007H/12

Rahatlayın ve TV karşısında mükemmel bir gecenin keyfini çıkarın

4000 series Smart LED TV 42PFL4007H/12

Full HD LED ve Smart TV ile

Arkanıza yaslanın ve Philips 42PFL4007 Full HD LED TV'nin muhteşem LED kalitesiyle keyifli bir TV akşamının tadını çıkarın. Pixel Plus HD Engine teknolojisi ve Smart TV Plus ile istediğiniz içeriğe kolayca erişin ve canlı detaylarla izleyin.
Philips 4000 series Smart LED TV 42PFL4007H 107 cm (42 inç) Full HD 1080p DVB-T/C Pixel Plus HD ile 4,3 5 11 11
Philips smart tv başlıgı altında insanlara stupid tv satma Galiba yorum başlıgı herşeyi özetliyor. Alt kısımda artılar diye bir başlık var üründe artı bir özellik yok ki negatif ötesi hele hele türkçe karakter olmaması dolayısıyla yazıklar olsun burası türkiye ve bu pazara girdi iseniz bu türkçe karakter olayına çözüm bulmak zorundasınız 1 Ocak 2013
SÜPER BİR ÜRÜN SÜPER BİR ÜRÜN GÖRÜNTÜ ÇOK GÜZEL. UYDU ALICILI CİHAZLARI TAVSİYE EDERİM. 24 Aralık 2012
HARİKA BU ÜRÜNÜN HERKEZİN EVİNIN BAŞ KOSESINDE OLMASINI ISTERIM KEFIL BILE OLURUM SUAN 4000 SERİ TV KULLANMAKTAYIM LED TV HARIKA PHILIPS TESEKKUR EDERIM 11 Kasım 2012
ekonomik Hafif, rahatlıkla sağa sola dönderilebiliyor. Fazla yer kaplamıyor. Kısaca aile boyu :) 27 Ekim 2012
İlgilenenlere tavsiye edilir Bu ürünü almadan önce çok araştırdım.Görüntü kalitesi olarak en iyilerden biri ama smart tv de flash programı olsa daha iyi olurdu çünkü her video yu açmıyor.Almayı düşünenelere tavsiye ederim. 20 Eylül 2012
Smart TV özelliği diğer markalara göre zayıf Kullanımı kolay, tasarımı iyi, hd görüntü kalitesi mükemmel. Smart tv özelliği konusunda zayıf. Benim gibi interneti hayatının her alanında kullanan kişilere hitap etmiyor diyebilirim. Smart Tv internet tarayıcısı sadece var denmek için konmuş gibi, cok yavas flash ve ya ona benzer dinamik web sitelerinde çalışmıyor. Application eklentileri fazla değil taleplerime yetersiz kaldı. Smart tv alliance platformuna geçerse daha iyi olacagını düşünüyorum. Ayrıca bircok insan icin en önemli özellik ve arayış içerisinde oldugumuz Web player olmazsa olmazlardan umarım bu konuda philips uzmanları bişey yapar. Teşekkür ederim 17 Ağustos 2012
Son derece kaliteli bir görüntü teknolojisi ses olarak mükemmel değil fakat ses sistemi ile kullandığım için bu olumsuzluk beni etkilemiyor. Görüntü ve ürün kalitesi son derece başarılı. Voltaj yükselme ve düşme gibi problemlerde lambaların kısıldığı durumlarda yayına devam ediyor. Ve Amblıght spectra kısacası harika.. 3 Haziran 2012
lcd 32'' ve 42'' lcd kullanıyorum. özellikle 42'' olan mükemmel. teşekkürler. 8 Mayıs 2012
2 sonra>>
Kullanıcı Değerlendirmeleri (12)
2.249,00 TL*
*Tavsiye edilen yeniden satış fiyatı

Önemli noktalar

Smart TV Plus ile dilediğiniz içerik elinizin altında

 • İsteğe bağlı kablosuz USB adaptörle kolay kablosuz bağlantı
 • Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği
 • Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin
 • SimplyShare ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV'nizde yaşayın
 • TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma

Her seferinde net, canlı görüntü

 • Full HD TV ile daha çok ayrıntı ve netlik için Pixel Plus HD
 • Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler
 • Mükemmel hareketli görüntü netliği için 200 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

Eksiksiz dijital bağlantı artık çok basit

 • Mükemmel multimedya oynatımı için 3 USB yuvası
 • PC girişi televizyonunuzu bir PC monitörü olarak kullanmanızı sağlar
 • 4 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı

Özellikler

İsteğe bağlı kablosuz USB adaptörle kolay kablosuz bağlantı

Smart TV için sağlanan Philips Wi-Fi USB Adaptöründen (PTA01) yararlanın. Adaptörü TV'nin yanındaki USB konektörüne takın ve TV'nizi doğrudan ev ağınıza bağlayın. Seyretmek istediğiniz çevrimiçi içeriğe TV'nizin uzaktan kumandasıyla kolayca ulaşın.

Wi-Fi USB Adaptörü
Net TV çevrimiçi uygulamaları

Çok çeşitli çevrimiçi uygulamalar, video kiralama seçenekleri ve catch-up TV özelliği

Çevrimiçi video mağazalarından doğrudan TV'nizi kullanarak film kiralayın, en sevdiğiniz kanalları Catch-up TV servisinden izleyin ve Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi uygulamaların tadını çıkarın. Ayrıca Internet'te de gezinebilirsiniz.

Akıllı telefon, tablet veya klavyenizle TV'yi kumanda edin

TV'nizi en kolay ve rahat biçimde kontrol edin. Smart TV'nizi kontrol etmek için bir kablosuz klavye bağlayın veya akıllı telefonunuzu ya da tablet bilgisayarınızı kullanın.

Kontrolü Bırakmayın
SimplyShare TV

SimplyShare ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV'nizde yaşayın

Akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdaki fotoğraf, müzik ve filmleri SimplyShare aracılığıyla büyük ekranda paylaşmanın tadını çıkarın.

TV programlarını bulma, programlama, kaydetme* ve duraklatma

Philips TV'nize bağlı USB'ye canlı dijital TV programları kaydedin, ara vermek istediğiniz herhangi bir anda içeriği duraklatın ve istediğiniz zaman izlemeye devam edin. Elektronik Program Rehberini kullanarak sevdiğiniz programları bulun ve kaydedeceklerinizi programlayın. Artık TV'de izlediğiniz programları işlerinize göre planlayarak istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Program
Pixel Plus HD

Full HD TV ile daha çok ayrıntı ve netlik için Pixel Plus HD

Pixel Plus HD üstün netlik, doğal ayrıntı, canlı renk ve doğal hareketin benzersiz bir birleşimini sunar. Multimedyadan standart çözünürlüklü TV'lere kadar tüm kaynaklarda ve hatta yüksek sıkıştırma oranlı HD görüntülerde bulunan pürüzler ve parazitler tespit edilip azaltılarak görüntünün net ve son derece canlı olması sağlanır.

Göz alıcı kontrastla muhteşem LED görüntüler

Bu Full HD LED TV'deki gelişmiş LED aydınlatma teknolojisi çarpıcı, minimalist bir tasarımla olağanüstü görüntü kalitesini ve sınıfındaki en düşük enerji tüketimini bir arada sunuyor. Üstelik bu LED aydınlatma teknolojisinde hiçbir tehlikeli madde kullanılmıyor. Dolayısıyla LED arka aydınlatma ile hem enerjiden tasarruf ediyor hem de yüksek parlaklığın, muhteşem kontrastın, net görüntülerin ve canlı renklerin tadını çıkarıyorsunuz.

Full HD LED TV
3 USB (multimedya)

Mükemmel multimedya oynatımı için 3 USB yuvası

Üç USB yuvası birçok USB Stick'teki (USB bellek sınıfı cihaz) jpeg resimlere, mp3 müziklere ve video dosyalarına erişmenizi sağlar. USB'yi TV'deki yuvalardan birine takın ve kullanımı kolay ekran üzeri içerik tarayıcısıyla multimedya içeriğine ulaşın. Artık videolarınızı, fotoğraflarınızı ve müziğinizi görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

4 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı

HDMI, cihazdan TV'ye ses ve görüntü sinyallerini taşıyan tek bir kablodur ve bu sayede kablo dağınıklığını ortadan kaldırır. Bu kablo sinyalleri sıkıştırmadan taşıyarak ekranda en yüksek görüntü kalitesini elde etmenizi sağlar. Philips Easylink ile TV, DVD, BluRay, uydu alıcısı veya ev sineması sistemi gibi cihazlarda birçok işlemi yapmak için tek ihtiyacınız olan bir uzaktan kumanda.

Easylink özellikli 4 HDMI giriş

Mükemmel hareketli görüntü netliği için 200 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

200 Hz Perfect Motion Rate (PMR) hızlı aksiyon filmlerinde net ve canlı görüntüler sağlamak için mükemmel hareketli görüntü netliği oluşturur. Yeni Philips PMR standardı, alternatifsiz hareketli görüntü netliği için en hızlı ekran yenileme hızı, HD Doğal Hareket ve benzersiz işleme formülünün birleşik görsel etkisini sunar.

PC girişi televizyonunuzu bir PC monitörü olarak kullanmanızı sağlar

PC girişi sayesinde bir HDMI-DVI kablosu (dijital sinyaller için) veya VGA kablosu (analog sinyaller için) ile TV'nizi bilgisayar monitörü olarak kullanabilirsiniz.

* Net TV: Ülkenizde bulunan servisleri için www.philips.com/smarttv adresini ziyaret edin.

* USB kaydı sadece TV IP tabanlı Elektronik Program Kılavuzu kapsamındaki dijital kanallarda yapılabilir (ülke ve kanal sınırlamaları olabilir); kayıtlar yayın kopya koruması (CI+) ile sınırlanabilir. Internet bağlantısı gerekir.

* DivX Certified® - HD 1080p'ye kadar asıl içerik dahil DivX® video oynatabilir.

* Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.

* 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.

* 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir

* Cihaz Macaristan karasal, açık erişim dijital televizyon yayın alımına uygundur

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

42PFL4007H/12