Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips 3500 series Smart LED TV 81 cm (32 inç) 32PFL3507H/12

Rahatlayın ve TV karşısında mükemmel bir gecenin keyfini çıkarın

3500 series Smart LED TV 32PFL3507H/12

HDTV LED ve Smart TV ile

Arkanıza yaslanın ve Philips 32PFL3507 HD LED TV'nin mükemmel LED kalitesiyle keyifli bir TV akşamının tadını çıkarın. Digital Crystal Clear teknolojisi sayesinde YouTube videolarını net ve canlı ayrıntılarla izleyin.

Önemli noktalar

Smart TV ile dilediğiniz içerik elinizin altında

 • İsteğe bağlı kablosuz USB adaptörle kolay kablosuz bağlantı
 • YouTube ile sonsuz sayıda çevrimiçi video
 • SimplyShare ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV'nizde yaşayın
 • TV'nizden görüntülü arama yapın ve sevdiklerinize hep yakın olun

Her seferinde net, canlı görüntü

 • Derinlik ve netlik için Digital Crystal Clear
 • Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler
 • Mükemmel hareket netliği için 100 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

Eksiksiz dijital bağlantı artık çok basit

 • Mükemmel multimedya oynatımı için 2 USB yuvası
 • PC girişi televizyonunuzu bir PC monitörü olarak kullanmanızı sağlar
 • 3 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı
 • Dijital kablo alımı için Entegre Dijital DVB-C/T Tuner

Ambilight TV uygulamasıyla bayrağınız dalgalansın
Philips Ambilight TV uygulamasıyla ülkenizin ulusal bayrağını ya da ulusal renklerini seçerek televizyonunuzu sizin için en önemli renklerle donatabilirsiniz.

Özellikler

İsteğe bağlı kablosuz USB adaptörle kolay kablosuz bağlantı

Smart TV için sağlanan Philips Wi-Fi USB Adaptöründen (PTA01) yararlanın. Adaptörü TV'nin yanındaki USB konektörüne takın ve TV'nizi doğrudan ev ağınıza bağlayın. Seyretmek istediğiniz çevrimiçi içeriğe TV'nizin uzaktan kumandasıyla kolayca ulaşın.

Wi-Fi USB Adaptörü
Smart TV çevrimiçi uygulamaları

YouTube ile sonsuz sayıda çevrimiçi video

Zengin içerikli YouTube videolarını TV'nizde izleyin.

SimplyShare ile fotoğraf, müzik ve filmlerinizin keyfini TV'nizde yaşayın

Akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdaki fotoğraf, müzik ve filmleri SimplyShare aracılığıyla büyük ekranda paylaşmanın tadını çıkarın.

SimplyShare TV
TV'den Görüntülü Aramalar

TV'nizden görüntülü arama yapın ve sevdiklerinize hep yakın olun

Büyük ekrandan yapacağınız aramalarla arkadaş ve akrabalarınızla görüşmelerinize yeni bir boyut katın. Opsiyonel Philips Ev Sinema Sistemleri veya Philips Blu-ray Disk / DVD Oynatıcı ve uyumlu bir TV web kamerasıyla sevdiklerinizi TV'nizden arayın. Koltuğunuzdan kalkmadan HD görüntünün ve mükemmel ses kalitesinin keyfini yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizi hemen arayın!

Derinlik ve netlik için Digital Crystal Clear

Digital Crystal Clear özelliği, görüntü kalitesini dijital olarak en iyi kontrast, renk ve keskinlik düzeylerine ayarlayan görüntü yeniliklerini ifade eder. Sonuçta her türlü kaynaktan son derece net görüntüler elde edilir.

Digital Crystal Clear
LED

Düşük güç tüketimiyle parlak LED görüntüler

Bu TV'deki gelişmiş LED aydınlatma teknolojisi çarpıcı, minimalist bir tasarımla olağanüstü görüntü kalitesini ve sınıfındaki en düşük enerji tüketimini bir arada sunuyor. Üstelik bu LED aydınlatma teknolojisinde hiçbir tehlikeli madde kullanılmıyor. Dolayısıyla LED arka aydınlatma ile hem enerjiden tasarruf ediyor hem de yüksek parlaklığın, muhteşem kontrastın, net görüntülerin ve canlı renklerin tadını çıkarıyorsunuz.

Mükemmel hareket netliği için 100 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

Panel yenileme hızı ve benzersiz görüntü işleme özelliğini birleştiren Perfect Motion Rate (PMR), ekrandaki en hızlı hareketlerde bile net ve canlı görüntüler sağlamak üzere mükemmel hareket netliği oluşturur.

2 USB (multimedya)

Mükemmel multimedya oynatımı için 2 USB yuvası

İki USB yuvası birçok USB Stick'teki (USB bellek sınıfı cihaz) jpeg resimlere, mp3 müziklere ve video dosyalarına erişmenizi sağlar. USB'yi TV'deki yuvalardan birine takın ve kullanımı kolay ekran üzeri içerik tarayıcısıyla multimedya içeriğine ulaşın. Artık videolarınızı, fotoğraflarınızı ve müziğinizi görüntüleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

3 HDMI girişi ve Easylink ile sorunsuz bağlantı

HDMI, cihazdan TV'ye ses ve görüntü sinyallerini taşıyan tek bir kablodur ve bu sayede kablo dağınıklığını ortadan kaldırır. Bu kablo sinyalleri sıkıştırmadan taşıyarak ekranda en yüksek görüntü kalitesini elde etmenizi sağlar. Philips Easylink ile TV, DVD, BluRay, uydu alıcısı veya ev sineması sistemi gibi cihazlarda birçok işlemi yapmak için tek ihtiyacınız olan bir uzaktan kumanda.

Easylink özellikli 3 HDMI giriş
Entegre DVB-C/T Tuner

Dijital kablo alımı için Entegre Dijital DVB-C/T Tuner

Dahili Dijital DVB-C/T tuner sayesinde ek bir alıcı kullanmadan dijital kablo ve karasal TV yayınlarını alabilirsiniz. Dağınıklık olmadan kaliteli TV keyfini çıkarın.

PC girişi televizyonunuzu bir PC monitörü olarak kullanmanızı sağlar

PC girişi sayesinde bir HDMI-DVI kablosu (dijital sinyaller için) veya VGA kablosu (analog sinyaller için) ile TV'nizi bilgisayar monitörü olarak kullanabilirsiniz.

* Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.

* 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.

* Cihaz Macaristan karasal, açık erişim dijital televizyon yayın alımına uygundur

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

32PFL3507H/12