Hoş geldiniz. Biz de sizi bekliyorduk.

Philips TV

Tasarım, Smart TV ve akıllı etkileşimimizle televizyonun yeniden yaratılışına şahit olun.

İlerleyin ve keşfedin

Ödüllü
Ultra HD TV'mizi keşfedin

Smart TV

Çevrimiçi eğlence, bilgi ve sosyal ağ keyfini oturma odanızın konforuyla deneyimleme fırsatına sahipken neden sadece TV izlemekle yetinesiniz ki?

Philips Smart TV ile çevrimiçi izleme ve zengin çevrimiçi uygulamaların yanı sıra, Internet'te gezinme, film kiralama, Facebook ve Twitter ile sosyal medyaya bağlanma ve çok daha fazlasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Daha fazla bilgi Kapat Smart TV'lere gözatın Video oynat

Video önerileri ve arama çubuğu

Bir daha kesinlikle “bugün TV'de sevdiğim bir şey yok” demeyeceksiniz.

Öneri alanımızda izleme tercihlerinize dayalı özel öneriler yer alırken, arama çubuğu sevdiğiniz video ve Smart TV uygulamalarına göz atmanıza olanak sağlar ve size her zaman yeni ve izlenmeye değer bir şeyler sunar.

Uygulamalar

Uygulamaları kolayca seçin, düzenleyin ve istediğiniz şekilde keyfini çıkarın. Skype, Twitter, Facebook ve YouTube gibi yaşam tarzı uygulamalarından, istek üzerine video, çevrimiçi TV, oyun oynama, haber ve hava tahmini uygulamalarına kadar TV'nizden çevrimiçi dünyaya erişmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Skype

Dünyanın her yerinden sevdiklerinizle deneyimlerinizi paylaştığınız sohbetlere yepyeni bir boyut katın. TV'nizdeki Skype uygulamasıyla büyük ekranda sesli ve görüntülü görüşmeler yapın. TV'nizde entegre bir kamera bulunup bulunmadığını veya isteğe bağlı bir kamera gerekip gerekmediğini kolayca kontrol edin.

Smart TV Cloud

Smart TV'nizin panosunda bulunan Cloud TV ile sadece Internet bağlantınızı kullanarak yüzlerce TV kanalına erişebilirsiniz. En sevdiğiniz videoları, fotoğrafları, müzik parçalarını ve daha fazlasını online olarak Cloud ortamında saklamanızı ve bunlara erişmenizi sağlayan bu uygulama, size özel TV kanallarını tanımlayarak kişisel bir deneyime sahip olma özgürlüğü sunar.

Tıpkı kendi TV istasyonunuza sahip olmak gibi.

Cloud TV uygulaması

Cloud ortamında bulunan ücretli ve ücretsiz yüzlerce kanala sadece Cloud TV uygulamanız ve Wi-Fi bağlantısı ile erişebilirsiniz*. En sevdiğiniz kanalları seçtikten sonra uygulamanın içinde kendinize ait My Channel bölümünü oluşturarak hesabınızı kişiselleştirebilirsiniz.

*TV kanallarının kullanılabilirliği ülkeye göre farklılık gösterir

Cloud Explorer Uygulaması

Cloud Explorer uygulamasını kullanarak kendi TV'nizde veya uygulamanın kullanıldığı herhangi bir TV'de fotoğraflarınıza bakın, video izleyin, müzik dinleyin. Tek yapmanız gereken Cloud TV'nizdeki Cloud Explorer uygulamasına erişmek ve Cloud depolama hesabınızda oturum açmak. Ardından, Cloud ortamında saklanan her türlü içeriğin keyfini dilediğinizce çıkarabilirsiniz. İşte bu kadar basit!

Akıllı etkileşim

Sizin TV'niz. Sizin eviniz. Sizin deneyiminiz.

Evinizin her yerinde TV'nizle etkileşime girin.

Akıllı cihazınızdaki içeriği TV'nizde paylaşın, evinizde TV'den TV'ye aktarın ve TV'nizden akıllı cihazınıza yansıtın. Kontrol her zaman sizde.

Daha fazla bilgi Kapat Smart TV'lere gözatın
iphone, ipod, ipad, tv
 • Tasarım

  Yeni televizyon tasarımı dünyasına hoş geldiniz.

  Philips TV, televizyona bakış açınızı ve televizyonunuzun görünümünü sonsuza kadar değiştirmek için geleneksel TV'yi sınırlayan çizgilerin ötesine geçti.

  Gelişimin bize sağladığı yeni anlayışla, en küçük ayrıntılarda bile güzel farklılıklar ortaya çıkardık. Tutku, yaratıcılık ve özgün malzemeleri, iç mekanınıza ve yaşam tarzınıza zenginlik katacak tasarımlar, çerçeveler ve standlarda birleştirdik.

  Daha fazla bilgi Kapat Tüm TV'lere bak Video oynat
 • Çerçeveler-Ne kadar inceyse o kadar iyi

  Televizyon çerçevelerimizi ne kadar ince hale getirirsek, iç mekanınıza o kadar iyi uyum sağladığını fark ettik. Bazen en büyük etkiyi görmediğiniz şeyler yapar.

  Daha fazla bilgi Kapat Tüm TV'lere bak
 • Standlar

  Standlarımızı televizyonlarımızın daha hafif ve havada süzülüyormuş gibi görünmesini amaçlayarak tasarladık. Sonuç olarak, zarif ve her ayrıntısıyla güzel televizyonlar ortaya çıkarmayı başardık.

  Daha fazla bilgi Kapat Tüm TV'lere bak
 • Malzemeler ve kaplama

  Özgün malzemelerden doğal ve klasik renk kombinasyonlarına kadar kullandığımız kaliteli malzeme ve kaplamaları iç mekanınızla şık bir uyum sağlamasını amaçlayarak özel olarak seçtik.

  Daha fazla bilgi Kapat
  Tüm TV'lere bak
 • Ultra HD
  teknolojisi

  eisa ödülü

  Philips'in ödüllü Görüntü Kalitesi birikimimizi temel alarak yaptığımız ileri düzey çalışmalarımız sayesinde sizlere en son ödüllü yeniliğimizi sunuyoruz: Geleneksel Full HD TV'ye göre 4 kat daha yüksek çözünürlüğe sahip Philips Ultra HD TV.

  8 milyondan fazla piksel ve benzersiz Ultra Çözünürlük geliştirme teknolojimiz sayesinde orijinal içerik her ne olursa olsun çok daha iyi görüntü deneyimine sahip olacaksınız. Geliştirilmiş keskinlik, daha fazla derinlik algısı, üstün kontrast, yumuşak ve doğal hareketler ve kusursuz ayrıntıların keyfini yepyeni bir dünyaya açılan bu pencere ile çıkarın.

  Bu denli mükemmel bir teknolojiye sahip olduğumuza inanan tek biz değiliz; TV'miz, 2013'ün Avrupa'daki En İyi Ultra HD TV'si olarak ödüllendirildi. Deneyimin nasıl bir fark yarattığını kendi gözlerinizle göreceksiniz.

  Daha fazla bilgi Kapat Ultra Çözünürlüğü Keşfedin Tüm TV'lere bak
  En son yeniliğimiz Ultra Pixel HD Görüntü Kalitesi motoru, Görüntü Kalitesi deneyimini yepyeni bir düzeye taşıyor.
  PQ işleme algoritmaları, gelen tüm görüntüleri ekranınızda en iyi Ultra HD çözünürlüğe dönüştürür. Sonuç mu? İster çevrimiçi olarak bir video, ister yerel Ultra HD içerikleri izliyor olun, Ultra HD keskinliğinde benzersiz ve muhteşem bir deneyim yaşayacaksınız.
 • Görüntü Kalitesinin Öncüleri

  Belki de ilk gördüğünüz TV bir Philips'ti. Aslına bakarsanız, büyük anne ve babanızın gördüğü ilk televizyon muhtemelen Philips'ti. 1940'lardan bu yana TV endüstrisinin öncüleri arasında yer aldık ve geçmişimizi olağanüstü yenilik ve üstün Görüntü Kalitesi kavramları üzerine inşa ettik.

  İlk TV'mizi piyasaya sunduğumuz günden bu yana hedefimiz her zaman size en anlamlı yenilikleri sunmak oldu. Ve şimdi size genel yayın TV izlerken, Internet'te gezinirken veya oyun oynarken, bugüne kadarki en net, en keskin, en akıcı ve en sürükleyici Görüntü Kalitesini sunuyoruz. Ödüllü Philips görüntü kalitesinin arkasındaki mirası bugün deneyimleyin.

  Daha fazla bilgi Kapat Tüm TV'lere bak Video oynat
  Büyüteci etkinleştir
  büyüteç
 • robot sağa uçar robot sola uçar
  tv robot tv'ye girer

  PMR - Tüm ayrıntıları görün

  TV'nizdeki hareketli sahneler gerçeğe daha yakın olsa mükemmel olmaz mıydı? Şimdi, Philips tarafından geliştirilen Perfect Motion Rate ile görüntüler gerçek gibi.

  Perfect Motion Rate benzersiz video işleme teknolojimiz, saniye başına kare sayısı ile kare başına yenileme oranı, mükemmel kısma özelliği ve arka aydınlatma teknolojisi birleştirilerek elde edilen sonuçtur. PMR sayısı ne kadar yüksek olursa, görüntü o kadar mükemmel olur.

  Daha fazla bilgi Kapat Video oynat
 • Hareket
  Kontrast
  Renk
  Keskinlik
  Ultra 900 Hz PMR
  4 Milyar piksel işleme gücü
  Mükemmel hareket netliği ve kusursuz akıcı hareket
  Mükemmel kontrast: 2.000.000 : 1
  6400 farklı bölgede dinamik kontrast
  En derin siyah ve en parlak beyazlar, parlak ve karanlık sahnelerdeki ayrıntıları zenginleştirir
  Mükemmel renk: 2250 Trilyon renk
  Ultra tonlara sahip canlı renkler ve doğal ten rengi ve beyaz tonlar
  Benzersiz keskinlik ve gerçek, doğal ayrıntılar
  Mükemmel hareket: 1400Hz PMR
  2 Milyar piksel işleme gücü
  Mükemmel hareket netliği ve kusursuz akıcı hareket
  Mükemmel kontrast: 2.000.000 : 1
  6400 farklı bölgede dinamik kontrast
  En derin siyah ve en parlak beyazlar, parlak ve karanlık sahnelerdeki ayrıntıları zenginleştirir
  Mükemmel renk: 2250 Trilyon renk
  Ultra tonlara sahip canlı renkler ve doğal ten rengi ve beyaz tonlar
  Üstün çözünürlük: Keskin hatlar ve ince ayrıntılar
  Ultra hareket: 800Hz PMR
  1 Milyar piksel işleme gücü
  Mükemmel hareket netliği ve doğal akıcı hareket
  Ultra kontrast: 500.000 : 1
  6400 farklı bölgede dinamik kontrast
  En derin siyah ve en parlak beyaz
  Ultra renk: 4 Trilyon renk
  Üstün renk tonlarına sahip canlı renkler
  Üstün çözünürlük: Keskin hatlar ve ince ayrıntılar
  Mükemmel hareket: 200 Hz PMR
  Mükemmel hareketli görüntü netliği
  Ultra kontrast: 500.000 : 1
  6400 farklı bölgede dinamik kontrast
  En derin siyah ve en parlak beyaz
  Üstün renk: 69 Milyar renk
  Canlı renkler
  Gelişmiş netlik: Keskin hatlar
  Gelişmiş hareket: 100 Hz PMR
  Gelişmiş hareketli görüntü netliği
  Üstün kontrast: 500 000 : 1 Dinamik kontrast
  En derin siyah
  Üstün renk: 69 Milyar renk
  Canlı renkler
  Gelişmiş netlik: Keskin hatlar

  Görüntü Kalitesi Motorları

  Tüm kaynaklardan mükemmel netlikte görüntülerin keyfini çıkarın.

  Gelişmiş görüntü işleme motorlarımız gözün algılayabileceği dört bileşene odaklanmaktadır: hareket, kontrast, renk ve netlik.

  Görüntü Kalitesi motorları her zaman ve tüm kaynaklardan mükemmel renk, ayrıntı ve derinliğe sahip net görüntüler sunmak için görüntü kalitesini dijital olarak ayarlar ve optimize eder. Böylece çevrimiçi video veya yüksek kaliteli Blu-ray film izlerken keyif alırsınız.

  Daha fazla bilgi Kapat Tüm TV'lere bak

  Ultra Pixel HD

  En son yeniliğimiz Ultra Pixel HD Görüntü Kalitesi motoru, Görüntü Kalitesi deneyimini yepyeni bir düzeye taşıyor. PQ işleme algoritmaları, gelen tüm görüntüleri ekranınızda en iyi Ultra HD çözünürlüğe dönüştürür. Sonuç mu? İster online olarak bir video, ister yerel Ultra HD içerikleri izliyor olun, Ultra HD keskinliğinde benzersiz ve muhteşem bir deneyim yaşayacaksınız.

  Tüm TV'lere bak Daha fazla bilgi Kapat

  Perfect Pixel HD

  En gelişmiş titreşimsiz görüntüleri ve rakipsiz netliği sunmak için tasarlandı. Görüntüyü oluşturan her bir piksel, çevresindeki piksellere daha iyi uyması için geliştirildi. Böylece netlik, doğal ayrıntılar, canlı renkler, üstün kontrast ve akıcı, doğal hareketlerin benzersiz kombinasyonuna ulaşıldı.

  Tüm TV'lere bak Daha fazla bilgi Kapat

  Pixel Precise HD

  Başarılı Pixel Plus teknolojisini temel alarak yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesini bir üst düzeye çıkardık. Hareket netliği ve ince ayrıntılarda bir sonraki adım olan Super Resolution teknolojisini kullanarak, içerik ne olursa olsun en iyi Full HD TV görüntü kalitesini sunuyoruz. İster çevrimiçi video, ister yüksek kaliteli Blu-ray film izleyin; her zaman keyifli bir deneyim yaşayacaksınız.

  Tüm TV'lere bak Daha fazla bilgi Kapat

  Pixel Plus HD

  Gelişmiş dijital görüntü işleme teknolojimiz hareket netliğini artırır ve olağanüstü kontrast sağlar. Bu sayede her zaman ve her kaynakta, ayrıntı ve derinlik seviyesi inanılmaz olan net görüntülerin tadını çıkarabilirsiniz.

  Tüm TV'lere bak Daha fazla bilgi Kapat

  Digital Crystal Clear

  Kaynak ne olursa olsun, olağanüstü net görüntülerin tadını çıkarın. Görüntü yeniliklerinden oluşan bu paket, optimum kontrast, renk ve netlik seviyelerini elde etmek için görüntü kalitesini dijital olarak ayarlar ve optimize eder.

  Tüm TV'lere bak Daha fazla bilgi Kapat
 • 3D Max

  Mükemmel 3D deneyimi

  Philips 3D Max teknolojisi, pille çalışan 3D Max gözlükler ile Smart 3D Full HD TV arasında gönderdiği sinyalleri akıllı ve hızlı şekilde senkronize ederek Full HD kalitesinde nefes kesici, gerçekçi 3D görüntüler sunar. Ambilight ile birleştiğinde evinizde mükemmel bir sinematik izleme deneyimi ortaya çıkarır.

  Easy 3D

  En rahat 3D deneyimi

  Philips Easy 3D, pasif 3D teknolojisi ve derin, mükemmel görüntü kalitesi ve titreşimsiz maksimum konfor sunan Easy 3D gözlüklerle saatlerce konforlu izleme deneyimine olanak sağlar. Ambilight teknolojisiyle bir arada kullanıldığında ise, benzersiz bir deneyim ortaya çıkar.

  2D - 3D Dönüştürme

  2D içeriği nefes kesici 3D deneyime dönüştürün

  Siyah - beyaz klasik filmler dahil olmak üzere tüm film koleksiyonunuzu canlı ve kusursuz 3D görüntülerle izleyin. Tüm 2D içeriğin 3D'ye yüksek kaliteli şekilde dönüştürülmesi altyazı gibi ayrıntıların sabit bir derinlikle görüntülenmesini sağlar. Ayrıca dönüştürme gerçek zamanlı olarak gerçekleştirildiğinden, beklemenize gerek kalmaz!

  3D Derinlik Ayarı

  Tam istediğiniz gibi 3D

  Herkes 3D'yi farklı şekilde algılar. Bu nedenle Philips size 3D derinliğini kişisel tercihlerinize göre özelleştirme seçeneği sunuyor. Benzersiz ayarlama, kendinize en uygun 3D efekt seviyesini seçmenize olanak sağlayarak, gözlerinizi yormayan konforlu izleme keyfi sunar.

  3D TV

  Bazı şeylerin keyfi en iyi oturma odanızın rahatlığında yaşanır.

  Hızlı arabaların birbiriyle rekabet ettiği bir yarışa katılmak herkese çok çekici gelmese de, bu yarışı canlı 3D görüntülerle izlemek hepimiz için heyecan vericidir. Rüzgarı yüzünüzde, serinliğini saçlarınızda hissederken, evinizin konforundan ödün vermeyin.

  Kapat Daha fazla bilgi 3D TV'lere gözatın

Ambilight

Seyir deneyimini hayata geçirin

Geleneksel TV'lerden farklı olarak, Ambilight ekranınızın etrafında ekrandaki hareketi hassas bir şekilde takip ederek daha sürükleyici bir seyir deneyimi ortaya çıkaran yumuşak bir ortam ışığı üretir.

İzleme efekti yoğunluğunu ayarlayabilir ve Ambilight'ı televizyonunuzun yerleştirildiği duvarın renginden bağımsız olarak ve tüm iç mekanlara uyum sağlayacak şekilde mükemmel programlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi Kapat Ambilight TV'lere gözatın Video oynat
Keşfetmek için burayı tıklatın
Ambilight'ı: AÇIN (3 taraflı) / AÇIN (4 taraflı) / KAPATIN

TV Serisi

TV seçimi kişisel bir deneyimdir. Film izlemek veya Internet'te gezinmek mi istiyorsunuz?
Size ve evinizin dekorasyonuna en uygun Smart TV'yi sunuyoruz.
*Özellikler ülkeye ve TV modeline göre farklılık gösterebilir.

 • 9000

  • Ultra HD Çözünürlük
  • 3 taraflı Ambilight
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • Ultra 900 Hz PMR
  • Skype
  • Wi-Fi sertifikalı
 • DesignLine

  • 3 taraflı Ambilight
  • Smart TV
  • 3D Max
  • 1400 Hz PMR
  • Skype
  • Wi-Fi sertifikalı
 • Elevation

  • 4 taraflı Ambilight
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 900 Hz PMR
  • Ultra ince
  • Wi-Fi sertifikalı
 • 8000

  • 3 taraflı Ambilight
  • Smart TV
  • 3D Max
  • 1400 Hz PMR
  • Dahili kamera
  • Wi-Fi sertifikalı
 • 7000

  • 3 taraflı Ambilight
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 700 Hz PMR
  • Dahili kamera
  • Wi-Fi sertifikalı
 • 6000

  • 2 taraflı Ambilight
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 500 Hz PMR
  • Skype
  • Wi-Fi sertifikalı
 • 5000

  • 2 taraflı Ambilight
  • Smart TV
  • Easy 3D
  • 300 Hz PMR
  • Skype
  • Wi-Fi sertifikalı
 • 4000

  • Smart TV*
  • 3D Max*
  • 200 Hz PMR
  • Skype*
  • Wi-fi sertifikalı*
 • 3000

  • Smart TV*
  • 100 Hz PMR
  • ClearSound
  • Full HD LED
 • Küçük ekranlar

  • 200 Hz PMR*
  • ClearSound
  • LED
  • DesignLine Serisi 3D Smart LED TV

   Fark Çok Net
   46", 55"
  • DesignLine Serisi 3D Smart LED TV

   Televizyonun ötesinde—yenilikçi Art

   Philips DesignLine serisinin devrim niteliğindeki zarif cam tasarımı tüm tanımların ötesinde. Peki ona dair bir şeyler söylemek istersek? Aklımıza gelen ilk sözcükler, göz alıcı, yenilikçi ve üstün performans. Ve elbette ki nefes kesici…

  • 9000 Serisi Ultra HD Smart ultra ince LED TV

   Ödüllü performans
   65"
  • 9000 Serisi Ultra HD Smart ultra ince LED TV

   Çözünürlük yeniden tanımlandı
   84"
  • 9000 serisi Ultra HD Smart ultra ince LED TV

   Ambilight özellikli Ultra HD LED TV

   Philips 9000 serisi Ultra HD TV ile üstün performans ve netlik deneyimini yaşayın. Ultra HD Pixel motorumuz altı çekirdekli işleme gücünden faydalanarak doğal 4K ve FHD içerikte çok net görüntüler sunar.

  • 9000 serisi Ultra HD Smart ultra ince LED TV

   Ambilight özellikli Ultra HD LED TV

   Philips 9000 serisi Ultra HD TV ile üstün performans ve netlik deneyimini yaşayın. Ultra HD Pixel motorumuz altı çekirdekli işleme gücünden faydalanarak doğal 4K ve FHD içerikte çok net görüntüler sunar.

  • Elevation serisi ultra ince LED TV

   Parlak fikir artık daha da parlak
   60"
  • Elevation serisi ultra ince LED TV

   4 taraflı Ambilight XL özellikli Ultra İnce LED TV

   Elevation serisi Full HD LED TV ile bugüne kadar sunulan en sürükleyici izleme deneyiminin keyfini çıkarın. 4 taraflı Ambilight XL, TV'nizin bir ışık denizinde yüzdüğü izlenimini yaratır. TV'nizi ister duvara monte edin, ister yenilikçi şeffaf stand seçeneğini kullanın, ultra ince boyutlar ve özgün malzemeler etkileyici tasarımın fark edilmesini sağlar.

  • 8000 Serisi 3D Smart LED TV

   Eğlenceyi katlayın
   40", 46", 55"
  • 8000 Serisi 3D Smart LED TV

   Ambilight teknolojili, yüksek performanslı LED TV

   Rakipsiz performans ayrıntılardadır: Philips yüksek performanslı 8000 serisi, üst düzey teknolojiyi tek bir zarif makineye, yani TV'nize entegre ederek ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi öngörür.

  • 7100 Serisi 3D Smart LED TV

   Stil ve yenilik yeniden tanımlanıyor
   42", 47", 55"
  • 7000 Serisi 3D Smart LED TV

   Stil ve yenilik yeniden tanımlanıyor
   42", 47", 55"
  • 7100 Serisi 3D Smart LED TV

   Ambilight özellikli ultra ince LED TV

   Philips 7100 serisi 3D Smart LED TV ile hayatınıza yeni bir boyut kazandırın. Dahili kamera ve Skype™ ile iletişim kurun ya da kendinizi Easy 3D'nin ve 3 taraflı Ambilight'ın kollarına bırakın. Sizin TV'niz, sizin kararınız.

  • 7000 Serisi 3D Smart LED TV

   Ambilight özellikli ultra ince LED TV

   Philips 7000 serisi 3D Smart LED TV ile hayatınıza yeni bir boyut kazandırın. Dahili kamera ve Skype™ ile iletişim kurun ya da kendinizi Easy 3D'nin ve 3 taraflı Ambilight'ın kollarına bırakın. Sizin TV'niz, sizin kararınız.

  • 6000 Serisi 3D Smart LED TV

   Güzel ve Zeki
   42", 47", 55", 60"
  • 6000 Serisi 3D Smart LED TV

   Ambilight özellikli ultra ince LED TV

   Philips 6000 serisi 3D Smart LED TV ile izleme deneyiminize yeni bir boyut kazandırın. İnce tasarım sizi yanıltmasın; Skype™,Easy 3D, 2 taraflı Ambilight ve daha birçok özelliğe sahiptir.

  • 5000 Serisi 3D Smart LED TV

   Ekranın ötesine yolculuk edin
   32", 42", 47", 50"
  • 5000 Serisi 3D Smart LED TV

   Ambilight Teknolojili 3D Smart LED TV

   Ambilight teknolojili Philips 5000 serisi 3D Smart LED TV ile kendinizi çevrimiçi ve çevrimdışı aksiyonun kollarına bırakın. Full HD LED'in hayat dolu kalitesinin, Smart TV'nin sınırsız imkanlarının ve en rahat 3D deneyimimizin tadını çıkarın.

  • 4900 serisi 3D Ultra İnce Smart LED TV

   Maceranın parçası olun
   46"
  • 4390 serisi 3D İnce LED TV

   Patlamış mısırınızı hazırlayın
   39"
  • 4900 serisi

   3D Smart Ultra İnce LED TV deneyimini yaşayın

   Philips 4908 serisi 3D Smart LED TV ile çevrimiçi ve çevrimdışı aksiyonun parçası olun. Pixel Plus HD motordan güç alan harika 3D ve çevrimiçi içeriğin tadını net ve capcanlı ayrıntılarla çıkarın. Entegre Wi-Fi sayesinde sorun yaşamadan bağlantı kurun.

  • 4390 serisi 3D İnce LED TV

   Daha fazla heyecan için 3D İnce LED TV

   Eğlence deneyimini Philips 4398 serisi 3D LED TV'nin göz alıcı LED kalitesiyle yaşayın. Pixel Plus HD motordan güç alan 3D LED TV ile sevilen 3D içeriğiniz canlı ayrıntılarla hayat kazanır.

  • 3200 Serisi Smart LED TV

   İzlemenin ötesine geçmek için
   32", 39", 40", 46"
  • 3100 serisi Full HD İnce LED TV

   Saf Eğlence
   32 inç HD, 32 inç FHD, 39 inç, 40 inç, 42 inç, 47 inç
  • 3100 Serisi LED TV

   Saf Eğlence
   50"
  • 3080 serisi Full HD LED TV

   Saf Eğlence
   32 inç HD, 39 inç, 40 inç, 50 inç
  • 3070 serisi Full HD LED TV

   Saf Eğlence
   32 inç HD, 40 inç
  • 3000 Serisi LED TV

   Saf Eğlence
   32", 39", 40"
  • 3200 Serisi Smart LED TV

   Smart LED TV ile bağlanın

   Çevrimiçi içerik dünyasını entegre Wi-Fi özellikli Philips 3200 serisi Smart LED TV ile keşfedin. Digital Crystal Clear ile her kaynaktan olağanüstü net ve canlı görüntü alın. Eğlenceye bağlanın.

  • 3100 serisi Full HD İnce LED TV

   LED TV Keyfini Yaşayın

   Digital Crystal Clear teknolojisine sahip Philips 3188 serisi Full HD LED TV ile canlı ve net görüntülerin tadını çıkarın. Bu seri; canlı görüntüleri, harika sesi ve minimalist TV tasarımını bir araya getirir. Unutulmaz bir izleme deneyimi için evinizde bu TV'ye yer açın.

  • 3100 Serisi LED TV

   LED TV Deneyimi Yaşayın

   Digital Crystal Clear teknolojisine sahip Philips 3100 serisi LED TV ile canlı, net görüntülerin tadını çıkarın. Bu seri canlı görüntüleri, harika sesi ve minimalist TV tasarımını bir araya getirir. Unutulmaz bir izleme deneyimi için evinizde bu TV'ye yer açın.

  • 3080 serisi Full HD LED TV

   LED TV Keyfini Yaşayın

   Olağanüstü canlı görüntüleri ve minimalist TV tasarımıyla Digital Crystal Clear teknolojisine sahip Philips 3088 serisi LED TV'nin keyfini çıkarın. Tüm odalarda unutulmaz bir izleme deneyimi için evinizde bu TV'ye yer açın.

  • 3070 serisi Full HD LED TV

   LED TV Keyfini Yaşayın

   Olağanüstü canlı görüntüleri ve minimalist TV tasarımıyla Digital Crystal Clear teknolojisine sahip Philips 3078 serisi LED TV'nin keyfini çıkarın. Tüm odalarda unutulmaz bir izleme deneyimi için evinizde bu TV'ye yer açın.

  • 3000 Serisi LED TV

   LED TV Deneyimi Yaşayın

   Olağanüstü canlı görüntüleri ve şık ve minimalist TV tasarımı ve daha birçok özelliğiyle Digital Crystal Clear teknolojisine sahip Philips 3000 serisi LED TV'nin keyfini çıkarın. Tüm odalarda unutulmaz izleme deneyimi için evinizde yerini hazırlayın.

  • 4200 Serisi Küçük Ekran Smart LED TV

   Her ortamda eğlence
   22 inç FHD, 24 inç HD
  • 4000 Serisi Küçük Ekran Full HD LED TV

   Küçük ekranda büyük olanaklar
   22 inç FHD, 24 inç HD
  • 3100 serisi küçük ekran LED TV

   Saf Eğlence
   20 inç HD, 22 inç FHD, 24 inç HD
  • 2900 Serisi Küçük Ekran Full HD LED TV

   Yaşam tarzınıza uyum sağlayan eğlence
   19 inç HD, 22 inç FHD, 24 inç HD, 26 inç HD
  • 4200 Serisi Küçük Ekran Smart LED TV

   Yaşam tarzınıza uyum sağlayan Smart LED TV

   Entegre Wi-Fi özellikli Philips 4200 serisi Smart LED TV ile çevrimiçi içerik dünyasına kolayca bağlanın. Digital Crystal Clear ile her kaynaktan olağanüstü net ve canlı görüntü alın. Küçük boyutuyla tüm ortamlar için idealdir.

  • 4000 Serisi Küçük Ekran Full HD LED TV

   Küçük paketlerde mükemmel özellikler.

   Digital Crystal Clear teknolojisine sahip Philips 4000 serisi Full HD LED küçük ekran TV, olağanüstü canlı görüntüleri, saf eğlenceyi tüm ortamlara taşımanıza olanak sağlayan minimalist TV tasarımıyla birleştirir.

  • 3100 serisi küçük ekran LED TV

   LED TV Keyfini Yaşayın

   Olağanüstü canlı görüntüleri ve minimalist TV tasarımıyla Digital Crystal Clear teknolojisine sahip Philips 3108 serisi LED TV'nin keyfini çıkarın. Tüm odalarda unutulmaz bir izleme deneyimi için evinizde bu TV'ye yer açın.

  • 2900 Serisi Küçük Ekran Full HD LED TV

   Olağanüstü canlı görüntüleri ve minimalist TV tasarımıyla Digital Crystal Clear tarafından sunulan Philips 2900 serisi LED TV'nin keyfini çıkarın. Tüm odalarda unutulmaz izleme deneyimi için evinizde yerini hazırlayın.

Tasarım felsefeniz geleneksel televizyon kalıplarını reddettiğinde ne olur?

Karşınızda

DesignLine

DesignLine'ı keşfedin
1. bölüm

Modern

tasarımdan ilham alındı

Açık ve kapalıyken güzel görünen çerçevesiz cam panelimiz, televizyon konseptini ‘sadece teknoloji’ anlayışının ötesine taşıyarak bir sanat formuna dönüştürür. Duvarınızın önüne açılı bir şekilde yerleştirin, klasik iç tasarımızla uyumlu şekilde kullanın veya sanat galerisine benzer şekilde asın; evinizde her zaman kendini belli eder.

Daha fazla bilgi Kapat

Aşağıdaki kaydırma çubuğunu veya okları kullanın.

2. bölüm 3. bölüm 4. bölüm

Geçtiğimiz iki yıl boyunca DesignLine ürün serisinde ortaya çıkardığımız başarıyı ileri taşımak için 2013'te daha cesur bir adım atmamız gerektiğini fark ettik. Tasarım ekibi olarak modern yaşam alanlarına tam uyum sağlayacak, daha bütünsel ve 'iç tasarım uyumlu' bir çözüm arayışı içindeydik ve sonuç olarak geleneksel TV tasarımındaki iç düzlemi değiştirmeye karar verdik.

Bruges'teki mühendislerle birlikte çalışan tasarımcılar, tasarıma en uygun olmasının yanı sıra mükemmel üst düzey TV deneyimi sunan doğru cam kaplamasını bulmak zorundaydı. Camın alt kısmındaki yumuşak geçiş, bize hedeflediğimiz 'süzülme' hissini hayata geçirme imkanı tanıdır.

Rod White, Kıdemli Kreatif Direktör

Rod White, Kıdemli Kreatif Direktör
5. bölüm 6. bölüm 7. bölüm 8. bölüm
Frank Rettenbacher, Kıdemli Ürün Tasarımcısı

Frank Rettenbacher, Kıdemli Ürün Tasarımcısı

DesignLine ile, basit ve üstün bir nesne ortaya çıkarırken, yaygın olarak karşımıza çıkan ürün dilini rafa kaldırmak istedik. Televizyonu yeni bir arketip ve güçlü bir kişilikle yeniden tanımlamak istedik; TV Boyun kısmı olmayan, standı olmayan ve hatta görünür bir çerçevesi bile bulunmayan bir TV. Duvara açılı bir şekilde yerleştirilen tek bir pürüzsüz cam, hepsi bu.

TV kapalı olduğunda tüm yaşam alanı dekorlarına güzel uyum sağlayacak şekilde ekran sınırlarının netliğini yitirmesini amaçladık. Siyahtan şeffafa doğru yumuşak bir geçiş ve bu efekti destekleyen üç taraflı Ambilight.

Bir tasarımcı olarak bu kariyerimin en önemli anlarından biriydi. Bir tasarım vizyonunun teknolojiyle hayata geçtiğini görmek çok mutluluk verici. Teknoloji bize artık uzun zamandır aklımızda olan fikirleri gerçekleştirme şansı sunuyor.

9. bölüm 10. bölüm

Mutlu bir yenilikçiler ordusu tarafından kuşatılmış durumdayım. Birlikte DesignLine adı verilen heyecan dolu bir kıtaya yolculuk ediyoruz.

Bunu bir devrim olarak görebiliriz ve şu anda elimizde 0,13 mm kalınlığında bir tabaka var.

Robert Phillips, Marka Kreatif Direktörü

Robert Phillips, Marka Kreatif Direktörü
11. bölüm

DesignLine Akıllı Montaj

Yeni TV'nizi duvarınıza açılı şekilde yerleştirmek, asmak veya dik konumlandırmak istiyorsanız tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayan bir montaj çözümü mevcut. Montajı kolay hale getiren çevrimiçi Hızlı Başlangıç Kılavuzu'muzu ziyaret edin.

Akıllı Etkileşim

ipad

SimplyShare ile şimdi fotoğraf, videolar ve daha fazlasını kablosuz paylaşabilirsiniz.

İçeriği odalar arasında, TV'ler arasında (Multi-room) paylaşın veya Philips Wi-Fi akıllı ekran ve MyRemote Uygulamasıyla akıllı aygıtınıza geri gönderin.

*2013 yaz aylarından itibaren yazılım güncellemeleri ile yalnızca 2013 model Philips TV'ler arasında kullanılabilecektir.

Daha fazla bilgi Kapat DesignLine'ı keşfedin Daha fazla bilgi alın

Smart TV

Philips DesignLineSmart TV'nizin dahili Wi-Fi özelliği, çevrimiçi içerik dünyasına kolayca erişmenize veya evinizde kolayca paylaşmanıza olanak sağlayacak şekilde ev ağınıza hızlı ve kolay şekilde bağlanmanıza imkan tanır.

DesignLine, en yeni sezgisel ve kullanımı kolay akıllı uzaktan kumandamızla birlikte gelir. Beklediğiniz tüm özelliklerin yanı sıra arka tarafında metin girmenize olanak sağlayan bir klavye bulunan bir uzaktan kumanda düşünün.

Daha fazla bilgi Kapat DesignLine'ı keşfedin

Muhteşem görüntü kalitesi

Full HD LED TV, sürükleyici etkin 3D ve 3 taraflı Ambilight ile olağanüstü görüntü deneyimi yaşayın.

DesignLine'ı keşfedin
 • Eşsiz

  ses kalitesi

  Karşınızda Philips Fidelio
  SoundSphere Sinema Hoparlör Sistemi

  Zarif bir TV eşsiz ses kalitesini ve eğlence deneyimini bir üst düzeye çıkaran sesi hak eder. İşte bu nedenle, ses mühendislerimiz DesignLine TV'mizi tamamlayan Philips Fidelio SoundSphere Sinema Hoparlör Sistemini geliştirdi.

  Kristal netliğinde üstün ses, zarif tasarım ve kaplama. Biliyoruz ki, bazen elde üretilmiş bir hoparlörden daha iyisi yoktur.

  Daha fazla bilgi Kapat
 • Canlı konserlerin tüm duygusunu hissedin

  • SoundSphere ile doğal, daha derin ve daha geniş ses etkisi.
  • Kristal netlikte mükemmel ses için SoundCurve
  • FullSoundTM, müziğinize tam bas ve netlikle zenginlik katar
  • Bluetooth Apt-X ile müzik akışı gerçekleştirin
  • Kolay bağlantı için optik AUX girişi

Ödüller

Sürekli olarak televizyonu baştan tanımlamaya çalışıyoruz. Ve bunun sonuçlarını alıyoruz.
Ödüllü LED TV'lerimizi keşfedin

Ambilight

Işığı özgürleştirin

Ürünleri karşılaştır

Ürünleri karşılaştır

Karar vermeden önce tüm ürünleri görün ve karşılaştırın

Şimdi başlat 

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Nasıl yardım edebiliriz?

Kapsamlı çevrim içi destek bilgilerine erişim sağlayın ya da bizi arayın.

Yardım için tıklayınız