Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips  Saatli Radyo Büyük ekranlı AJ3540/12

Büyük ekranlı saatli radyo

Saatli Radyo AJ3540/12

Kolay okunabilir çok büyük ekranlı kullanışlı bir saatli radyo, aynı zamanda hem size hem de birlikte olduğunuz kişiye özel iki bağımsız alarm özelliği de sunuyor. Radyo veya alarm sesiyle uyanın ve güne tam zamanında başlayın.
Philips Saatli Radyo AJ3540 Büyük ekranlı 1 5 1 1
kanmayın tuş takımları sıkıntılı.bazen takılıyor kapanmıyor.fişi çekmek zorunda kalıyorsunuz.bu seferde saat ayarı falan kalmıyor.bu yüzden tavsiye etmem. 9 Mayıs 2012
1-1 / 1
Kullanıcı Değerlendirmeleri (1)
49,90 TL*
*Tavsiye edilen yeniden satış fiyatı

Önemli noktalar

İhtiyacınız olan her şey

  • Kolay görüntüleme için büyük ekran
  • Sizi ve yanınızdaki kişiyi farklı saatlerde uyandırmak için çift alarm özelliği
  • Radyo keyfi için FM/MW alıcısı

Kullanım kolaylığı

  • Kullanma kılavuzu olmadan saat ve alarm ayarı sunan kolay saat seti
  • Sevdiğiniz radyo istasyonuyla veya zil sesiyle uyanın
  • En sevdiğiniz müzikle uykuya dalmak için kapanma zamanlayıcısı
  • Daha fazla erteleme için alarm tekrarı


Özellikler

Sizi ve yanınızdaki kişiyi farklı saatlerde uyandırmak için çift alarm özelliği

Philips ses sisteminde iki alarm saati ayarlanabilir. Birini kendiniz diğerini de yanınızdaki kişi için ayarlayabilirsiniz.

Çift alarm
FM/MW alıcısı

Radyo keyfi için FM/MW alıcısı

FM/MW (AM) stereo alıcısı

Sevdiğiniz radyo istasyonuyla veya zil sesiyle uyanın

En sevdiğiniz radyo istasyonuyla veya zil sesiyle uyanın. Tek yapmanız gereken Philips Saatli radyonuzun alarmını sizi en son dinlediğiniz radyo istasyonuyla ya da zil sesiyle uyandıracak şekilde ayarlamak. Uyanma saati geldiğinde Philips Saatli radyonuz otomatik olarak ayarladığınız radyo istasyonunu açar ya da zil sesini çalıştırır.

Radyoyla veya zil sesiyle uyanın
Kapanma Zamanlayıcısı

En sevdiğiniz müzikle uykuya dalmak için kapanma zamanlayıcısı

Kapanma zamanlayıcısı, uykuya dalmadan önce istediğiniz müziği veya radyo istasyonunu ne kadar süreyle dinlemek istediğinizi belirlemenize olanak tanır. Basitçe bir zaman birimi (1 saate kadar) belirtin ve uykuya dalarken dinlemek istediğiniz bir CD veya radyo istasyonu seçin. Set seçtiğiniz süre boyunca çalacak ve daha sonra otomatik olarak, düşük enerji tüketiminde, sessiz bekleme moduna geçecektir. Kapanma Zamanlayıcısı, koyunları saymanıza gerek kalmadan veya cihazı açık bırakmaktan korkmadan, sevdiğiniz CD'yle veya radyo DJ'iyle uykuya dalmanıza olanak verir.

Daha fazla erteleme için alarm tekrarı

Philips Saatli radyo, uyuyakalmamanız için erteletme özelliğine sahip. Alarm çaldıktan sonra biraz daha uyumak isterseniz, tek yapmanız gereken Alarmı Tekrarla düğmesine bir kez basmak ve uyumaya devam etmek. Alarm dokuz dakika sonra tekrar çalar. Alarmı tamamen kapatana kadar her dokuz dakikada bir Alarmı Tekrarla düğmesine basmaya devam edebilirsiniz.

Alarm tekrarı

Kolay görüntüleme için büyük ekran

Geniş ekran sayesinde içeriği kolayca okuyabilirsiniz. Artık uzaktan bile saati ve alarmı kolayca görebileceksiniz. Yaşlılar veya gözü bozuk olanlar için ideal.

Kullanma kılavuzu olmadan saat ve alarm ayarı sunan kolay saat seti

Saat ve alarm ayarı o kadar kolay ki Hızlı Başlangıç Kılavuzuna veya Kullanım Kılavuzuna başvurmanız gerekmeyebilir. Saat ve alarm ayarını yapmak için tek yapmanız gereken Saatli radyonun dokunmatik ekran tuşlarına bakmak.

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

AJ3540/12