Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips GoGEAR MP4 çalar Aria SA2ARA04KN/02

Üstün ses deneyimi

GoGEAR MP4 çalar SA2ARA04KN/02

Tüm multimedya dosyalarınızın keyfini çıkarın

Yolda mükemmel ses çıkışı için FullSound™ özelliğine ve ses yalıtımlı kulaklıklara sahip GoGear Ariaz'ı kullanın. 2,4 inç ekranı ve Philips Songbird özelliği ile birlikte son derece uzun müzik (45 saat) ve video (5 saat) keyfi.

Önemli noktalar

Mükemmel ses kalitesi

  • MP3 müziğe hayat veren FullSound™
  • Ortam gürültüsünü en aza indirgeyen Ses Yalıtımlı kulaklık

Yaşamınızı tamamlar

  • Audible.com, dijital sesli kitaplar ve daha fazlasını sunar
  • 2,4 inç tam renkli ekran ile mükemmel video kalitesi
  • 45 saate kadar müzik veya 5 saate kadar video
  • İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

Kolay ve sezgisel

  • Philips Songbird: keşfetmek, oynatmak ve senkronize etmek için tek bir basit program
  • Akıllı Karıştırma ile en çok neyi istiyorsanız onu dinleyin
  • Ortam dosyalarını bilgisayarınızdaki gibi düzenlemek ve görüntülemek için klasör görünümü


Özellikler

MP3 müziğe hayat veren FullSound™

Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

FullSound™

Philips Songbird: keşfetmek, oynatmak ve senkronize etmek için tek bir basit program

GoGear müzik çalarınızla birlikte gelen basit, kullanımı kolay bir program olan Philips Songbird sayesinde ortam dosyalarını keşfedin, oynatın ve Philips GoGear'ınız ile zahmetsizce senkronize edin. Sezgisel ve güçlü müzik yönetim özelliği sayesinde yeni sanatçıları ve müzik tarzlarını doğrudan program üzerinden bağlanacağınız müzik ve ortam mağazaları, servisler ve web sitelerinden keşfedin. Kendi kitaplığınızdan veya Internet'ten ortam dosyalarını oynatın ve hepsini bilgisayarınız ile Philips GoGear'ınız arasında senkronize edin.

Audible.com, dijital sesli kitaplar ve daha fazlasını sunar

Dijital sesli kitaplar, dergiler, radyo programları, stand-up gösterileri ve çok daha fazlasını indirmek için geniş bir arşiv arıyorsanız, Audible.com adresinde bulabilirsiniz. Otomobilde, spor salonunda veya evin herhangi bir yerinde kitap keyfi. En sevdiğiniz kitap ve konuları yazarlarının kendi sesinden ya da ünlü aktörlerin sesinden dinleyin. Audible.com'da aralarında en son çıkan çok satanlar ve asla eskimeyecek olan klasiklerin de bulunduğu 75.000'den fazla eser arasından seçim yapabilirsiniz.

Audible
Ses yalıtımlı kulaklıklar

Ortam gürültüsünü en aza indirgeyen Ses Yalıtımlı kulaklık

Ses yalıtımlı kulaklıklarla müziği, düşük ses düzeyinde normal kulaklıklara göre daha mükemmel ses kalitesiyle dinleyerek keyif alabilirsiniz. İnsanların kulak kanalı anatomisine dayanan ses yalıtımlı kulaklıkların açılı akustik tasarımı, ortamdaki ses kaynağı ile kulak kanalı arasında mükemmel bir sızdırmazlık sağlayarak, istenmeyen ortam gürültüsünü ortadan kaldırır ve sesi doğrudan kulaklarınıza iletir. Normal bir ses düzeyinde bile ortam gürültüsü olmadan müziği en ince detaylarına kadar duyabilirsiniz. Kulak tamponları kulağınıza tam oturmasını sağlayan üç farklı boyda gelir.

2,4 inç tam renkli ekran ile mükemmel video kalitesi

GoGear müzik çalarınızdaki 2,4 inçlik yüksek çözünürlüklü havalı ekran sayesinde mükemmel video kalitesinin ve canlı görüntülerin keyfini çıkarabilirsiniz. Tam renkli bir menüye sahip olan bu geniş ekran sayesinde, yolda en zengin multimedya deneyimini yaşayabilmeniz için ortam dosyalarında kolayca gezinebilirsiniz.

2,4 inç tam renkli ekran
Ses kaydı

İstediğiniz zaman not almak veya herhangi bir şeyi kaydetmek için ses kaydı

Ses kaydı, GoGear müzik çalarınızı bir ses kayıt cihazına dönüştürür. Müzik çalmanın ya da radyo dinlemenin yanı sıra, iş ya da okulla ilgili hatırlatıcı notlar kaydedebilir, alışveriş listelerini ya da telefon numaralarını – hatta şarkı sözlerini kaydedebilirsiniz. Kaydetme düğmesine basar ve dahili mikrofona konuşursanız ses mesajları sıkıştırılır ve dahili hafızaya kaydedilir. Ses kaydetme size, her şeyi, her zaman, her yerde kaydedebilmenizi sağlayan son derece portatif ses kayıt cihazı sağlar!

Ortam dosyalarını bilgisayarınızdaki gibi düzenlemek ve görüntülemek için klasör görünümü

Klasör görünümü, sanki bir bilgisayarmış gibi cihazınızdaki tüm dosyaları görüntülemenize olanak veren opsiyonel bir GoGear çalar dizin görünümüdür. Klasör görünümünü seçtiğinizde, desteklenen herhangi bir dosyayı (örn. müzik, fotoğraf veya video) açmak dosyayı seçmek ve Çalma tuşuna basmak kadar kolay.

Klasör görünümü

45 saate kadar müzik veya 5 saate kadar video

Artık GoGear pilini sürekli şarj etmeniz gerekmeyecek. Bu çok uzun ömürlü müzik çalar sayesinde en sevdiğiniz müzikleri 45 saate kadar dinleyebilir ve videoları 5 saate kadar izleyebilirsiniz - hem de tek bir şarjla. Artık nerede olursanız olun arkanıza yaslanabilir ve gün boyu müzik dinleyebilir ya da arka arkaya 3 film uzunluğunda video izleyebilirsiniz.

Akıllı Karıştırma ile en çok neyi istiyorsanız onu dinleyin

* Depolama kapasitesi, şarkı başına 4 dakika ve 64 kbps WMA ya da 128 kbps MP3 şifreleme değerlerine dayanarak belirtilmiştir.

* Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.

* 1GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

SA2ARA04KN/02