Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips  elektrikli ıslak ve kuru tıraş makinesi UltraTrack & GyroFlex 3D RQ1275/16

Tıraş deneyiminde son nokta

SHAVER Series 9000 SensoTouch elektrikli ıslak ve kuru tıraş makinesi RQ1275/16

GyroFleX 3D sistemi

Bugüne kadar olan en gelişmiş tıraş sistemine sahip olan SensoTouch 3D RQ1275 elektrikli tıraş makinesi size mükemmel bir tıraş deneyimi sunar. GyroFlex 3D sistemi yüzünüzdeki her kıvrımı izler ve UltraTrack tıraş başlıkları birkaç darbede tüm sakalınızı keser.
Philips SHAVER Series 9000 SensoTouch elektrikli ıslak ve kuru tıraş makinesi RQ1275/16 UltraTrack ve GyroFlex3D 60 dakika kablosuz kullanım/1 saat şarj Aquatec ile 4,1 5 16 16
süper traş bu ürünle jilet seviyesinde traş oldum. kesinlikle tavsiye ederim. 6 Ağustos 2014
Süper bir ürün Her markayı kullanan birisi olarak kesinlikle philips i tercih edin 26 Temmuz 2014
Fena değil Ürün 3 dk. Sonra uç kısımları ısınıyor buda teaş keyfini bozuyor 9 Temmuz 2014
Hoş makine Bu ürünü internetten 12 taksitle aldım, bu yorumu 12. taksidini ödedikten sonra yazıyorum... Sakalları gür ve sert diye tabir edilen sakal tipine sahibim, 3-4 günlük sakalımı keserken bana mısın demiyor, daha önce farklı pahalı bir markanın düz başlıklı ürünü kullanan birisi olarak bu ürün ona nazaran çok daha iyi traş ediyor özellikle gıdı denilen boğaz-gırtlak kısmını çok güzel kesiyor. Eski makineme göre traş sonrası yüzde yanma daha az oluyor. Şarj konusunda hafta içleri günlük traş olan birisi olarak bir ay rahat gidiyor, şarj adaptörü yeni nesil, hafif kibar, şarj etmek için standa koymanız gerek, makineye kablo bağlanmıyor, tek traş içın kısa sürede şarj olmasına karşın bana göre eksi bir özellik bazen şarjı beklemeye vakit kalmıyor... Taşıma çantası güzel içine şarj aleti ve stand girsebilseydi hoş olurdu, uzun seyahatlerde stand ve şarj aleti ortada kalıyor... 1 Temmuz 2014
MÜKEMMEL Ürün gerçekten parasını hak ediyor. Kaliteli ve sessiz bir ürün. Şarjı yaklaşık olarak 1,5 hafta rahatlıkla yetiyor. Almak isteyenlere tavsiye ederim. 25 Mayıs 2014
beklentimi karşılamadı piyasadan alınabilecek en iyi traş makinesidir. eksileri kuru traşta;kesilen kıllar lavaboya ve üstünüze dökülüyor. (kuru modellerde olduğu gibi kıl haznesi olmasına rağmen.) Bıçak ömrü; 1 sene sonunda performansı düştü. 1,5 sene sonunda tahrişler başladı. Önceki modellere göre performansı gelişmemiş. fiyat/performans olarak değerlendirmesi kötü. 22 Nisan 2014
Tek kelimeyle mükemmel Özellikle jel ile ıslak tıraşı mükemmel. Her gün tıraş olmak zorunda olanlar için ideal bir makina. Jiletten farksız hatta daha iyi bir performasa sahip. Üç başlık ve üçlü bıçak sistemi nedeniyle çok hızlı. Tahriş neredeyse sıfır. Sabahları tıraş olmak bir zevk oldu. Teşekkürler Philips. 25 Aralık 2013
Mükemmel bir ürün gerçekten.. Daha önce de Philips traş makineleri kullandım. Ama bu içlerinde en iyisi diyebilirim. Gerek dizaynı, gerek malzeme kalitesi, gerekse traş keyfi, ister ıslak ister kuru gerçekten harika.. Çok sessiz çalışıyor. Hafif bir vibrasyonu var o da olmasa çalışıyor mu diye merak ediyor insan. Fiyatı biraz daha uygun olsa daha iyi olurdu sanırım. Almak isteyenlere kesinlikle öneririm... 23 Aralık 2013
2 sonra>>
Kullanıcı Değerlendirmeleri (16)
749,90 TL*
*Tavsiye edilen yeniden satış fiyatı

Önemli noktalar

Yüzünüzün tüm kıvrımlarına mükemmel uyum sağlar

  • Philips GyroFlex 3D sistemi yüzünüzdeki her kıvrıma tam uyum sağlar

Son derece pürüzsüz tıraş

  • UltraTrack başlıkları her sakalı sadece birkaç darbede yakalar
  • Süper Kaldır ve Kes Teknolojili SensoTouch Tıraş Makineleri

Cildinize özen gösteren elektrikli tıraş makinesi

  • Aquatec ile pratik kuru tıraş veya ferahlatıcı ıslak tıraş
  • Tahrişi en aza indiren, sürtünmeyi azaltan SkinGlide

Tam kontrolle hassas tıraş

  • Yakın kontrol için ergonomik tutma yeri
  • Cildinizle dost hassas düzeltici
  • YENİ: 5 uzunluk ayarlı takıp çıkarılır Sakal Şekillendirici

Özellikler

Philips GyroFlex 3D sistemi yüzünüzdeki her kıvrıma tam uyum sağlar

Tıraş makinesinin GyroFlex 3D yüz kıvrımlarını izleyen başlıkları, yüzünüzün kıvrımlarına kolayca uyum sağlayarak tahrişi en aza indirger.

GyroFlex 3D Tıraş makinesi
UltraTrack Tıraş Başlıkları

UltraTrack başlıkları her sakalı sadece birkaç darbede yakalar

Cildinizi tahriş etmeden pürüzsüz tıraş olun! Tıraş başlığında 3 özel tıraş sistemi bulunur: Normal sakal için yuvalar, uzun veya yatık sakallar için kanallar ve kısa sakallar için delikler.

Süper Kaldır ve Kes Teknolojili SensoTouch Tıraş Makineleri

Philips elektrikli tıraş makinesinde yerleşik olarak bulunan çift bıçak sistemi sakalı kaldırarak cilt seviyesinin altında rahat ve pürüzsüz bir tıraş olanağı sunar.

Süper Kaldır ve Kes Teknolojisi
Aquatec

Aquatec ile pratik kuru tıraş veya ferahlatıcı ıslak tıraş

Elektrikli tıraş makinesinin Aquatec kuru ve ıslak tıraş özelliği sayesinde istediğiniz gibi tıraş olabilirsiniz. İsterseniz rahat bir kuru tıraş, isterseniz cildinize ekstra rahatlık veren bir tıraş jeli veya tıraş köpüğü kullanarak ferahlatıcı ıslak tıraş.

Tahrişi en aza indiren, sürtünmeyi azaltan SkinGlide

Elektrikli tıraş makinesinin sürtünmeyi azaltan SkinGlide tıraş başlıkları cildinizde kolayca kayarak pürüzsüz tıraş olanağı sağlar.

SkinGlide
Kolay tutuş

Yakın kontrol için ergonomik tutma yeri

Tıraş makinesinin kaymaz kaplamalı, ergonomik ve kolay tutuş sağlayan gövdesi, yakın kontrol ve ekstra hassas tıraş olanağı sağlar.

Cildinizle dost hassas düzeltici

Ciltle dost benzersiz hassas düzeltici sistemi ciltle gereksiz teması önlemek için üretilmiştir. Bıyık ve favoriler için kolayca mükemmel düzeltme olanağı.

Hassas düzeltici
YENİ: Sakal Şekillendirici aparatı

YENİ: 5 uzunluk ayarlı takıp çıkarılır Sakal Şekillendirici

Sakallarınızda daha fazla tarz denemek için takılıp çıkarılır cilt dostu Sakal Şekillendirici: 0,5 mm'lik 3 günlük sakaldan 5 mm'lik kısa sakala kadar her türlü tarz için cilt tahrişini önleyen yuvarlak uçlar ve ayarlanabilir tarak.

Eco passport

Philips çevreye ve topluma önem verir ve ürünlerin çevre dostu tasarımını ciddi olarak destekler.

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

RQ1275/16