[?? BackToProductOverview ??]
Philips LCD monitör 107 cm (42 inç) BDL4251V/00

Hedef kitlenizi etkileyin ve kuşatın

LCD monitör BDL4251V/00

ince çerçeveli 107 cm (42") LCD

Bu şık 107 cm (42") LCD ekranla en zorlu uygulamalarda bile mesajınızı verin. İster bir ağ ortamında, isterse bir matrise bağlı olarak ya da halka açık alanlarda tek başına kullanılsın, hedef kitleniz kesinlikle etkilenecek.

Önemli noktalar

Kamusal alanlarda izleme için iyileştirilmiştir

 • Full HD LCD ekran, 1920x1080p
 • Şık bir görünüm için şık bir kaplama
 • Gelişmiş büyütme özelliği, döşeme matrisi uygulamalarını destekler
 • Daha net görüntüler için yüksek parlaklık

Daha düşük toplam maliyet

 • Enerji tasarrufu için SmartPower
 • Parlaklık, ortam koşullarına göre otomatik olarak ayarlanır
 • Gelişmiş görüntü tutukluğu önleme fonksiyonu

Sürdürülebilir ve güvenli

 • Sıcaklık sensörü ürünün genel durumunu ölçer
 • Çevre koruması için RoHS standartlarıyla uyumlu

Çalışma esnekliği

 • 7/24 çalışma için tasarlandı
 • Küçük bir PC için arka kapakta bulunan akıllı yuva

Özellikler

Full HD LCD ekran, 1920x1080p

Bu ekranda, Full HD adı verilen bir çözünürlük özelliği bulunmaktadır. En son LCD ekran teknolojisi, her biri 1920 piksel olan 1080 aşamalı satırlık bir geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, 1080 satıra kadar HD giriş sinyalleri için olası en iyi görüntü kalitesini sağlar. En iyi parlaklık ve harika renkler ile parlak, titremesiz aşamalı tarama görüntüler sağlar. Bu zengin ve net görüntü size gelişmiş bir görüntüleme deneyimi sağlayacaktır.

Full HD LCD ekran 1920x1080p
Şık kaplama

Şık bir görünüm için şık bir kaplama

Şık kaplama tasarımı sayesinde açık mekan ekranları neredeyse tüm ortamlara uyum sağlayan şık bir görünüme sahip olur. Bu tasarım aynı zamanda ekranı, videolu döşeme matrisi için de ideal hale getirir.

7/24 çalışma için tasarlandı

Ekranlarımız günümüzün hiç uyumayan iş dünyasına uyum sağlayacak şekilde 7/24 kullanım için tasarlanmıştır. Yüksek düzeyde kalite için üstün bileşenlerden yararlanan bu ürün serisindeki modellerin kesintisiz güvenilirlik sağlayacağından emin olabilirsiniz.

7/24 çalışma için tasarlandı
Akıllı Yuva

Küçük bir PC için arka kapakta bulunan akıllı yuva

Profesyonel PC'ler birçok genel reklam uygulamasının bir parçası haline gelmiştir. Bunlar genellikle PC ekranlarının derinliğinin artmasına yol açtığı için kablo karmaşası ortaya çıkar. Bu nedenle arka kapağında, küçük boyutlu profesyonel PC'nin entegre edilmesi uygun bir Akıllı yuvası bulunan bu ekranı tasarladık. Ayrıca kablo yönetim sistemi kablolarınızı düzenli ve profesyonel görünümde tutmak için mükemmel bir çözüm sunar.

Enerji tasarrufu için SmartPower

Arka aydınlatma yoğunluğu, güç tüketimini %50'ye kadar azaltarak enerji giderlerinde önemli bir tasarruf sağlayacak şekilde sistem tarafından kontrol edilebilir ve ayarlanabilir.

SmartPower

Gelişmiş büyütme özelliği, döşeme matrisi uygulamalarını destekler

Dahili büyütme fonksiyonu, video duvar matrisinin, pahalı harici ekipmanlara gerek olmadan kolay uygulanmasını sağlar. Yatay ve dikey olarak 5 görüntüye kadar bölünebilen 25 ekranlı vidiwall özelliğine sahiptir.

Sıcaklık sensörü ürünün genel durumunu ölçer

Bu açık mekan ekranı, dahili durumu izlemek için bir sıcaklık sensörü içerir. Dahili sıcaklığın önceden ayarlanmış eşiği aşması durumunda, ekranı normal koşullara uygun olacak şekilde soğutmak için iki dahili fan otomatik olarak etkinleştirilir.

Çevre koruması için RoHS standartlarıyla uyumlu

Philips ekran ürünleri, çevreye zarar verebilecek kurşun ve diğer zehirli maddelerin kullanımını sınırlandıran Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması (RoHS, Restriction of Hazardous Substances) standartlarına uyumlu olarak tasarlanmış ve üretilmişlerdir.

Parlaklık, ortam koşullarına göre otomatik olarak ayarlanır

Ekran ayarları, kullanıcının müdahalesi gerekmeksizin ortam ışığına uygun olarak yapılır.

Gelişmiş görüntü tutukluğu önleme fonksiyonu

Uzun bir süre boyunca ekranda kalan hareketsiz görüntüler, LCD ekranlarda gölge görüntülere veya görüntü tutukluğuna neden olabilir. LCD ekranlardaki görüntü tutukluğu kalıcı olmamasına rağmen, özellikle içeriğin 7/24 gösterildiği yerlerde bu durumu önlemek isteyebilirsiniz.

Daha net görüntüler için yüksek parlaklık

Ortam parlaklığı yüksek olan alanlarda 700 nit panel ile daha net görüntüler elde edebilirsiniz. Hedef kitleniz, doğrudan güneş ışığı almadığı halde normalden daha parlak olarak yerlerde daha iyi görüntü kalitesiyle optimum seyir keyfi yaşayabilir.

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası
BDL4251V/00