Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips  Niplette Tek SCF152/01

İçe dönük göğüs uçları için basit bir çözüm

Niplette SCF152/01

Etkili ve kullanımı kolay

Düz veya içe dönük göğüs uçları, emzirmek isteyen kadınlar için potansiyel bir sorun olabilir. Niplette, nazik vakum yoluyla göğüs ucunu küçük, plastik, yüksük benzeri hazneye çeker.
Philips AVENT Niplette SCF152/01 Tek 4 5 2 2
. Daha kullanmadıgım için degerlendiremicem ama sorum var. 1 kere kullanmam yeterli mi yoksa içe yine çökücek mi? 13 Mart 2013
Hakkını veren bir ürün Philips'ten herhangi bir ürünü alırken gözüm kapalı alıyorum. Bu ürünüde kafamda soru işareti olmadan aldım ve çok memnun kaldım. Teşekkürler Philips. 8 Mayıs 2012
1-2 / 2
Kullanıcı Değerlendirmeleri (2)

Önemli noktalar

İçe dönük göğüs uçları için basit çözüm

  • Basit ve sağlam
  • Cerrahi değildir, nazik vakum kullanır
  • Klinik olarak kanıtlanmış

Nipplette ne zaman kullanılmalı

  • İçe dönük veya düz göğüs uçları için kullanılır


Özellikler

Cerrahi değildir, nazik vakum kullanır

Birkaç haftalık sürekli kullanım sonunda, göğüs ucu dik duracaktır. Hamile kalmadan önce kullanılması daha idealdir. Yine de, kalıcı düzeltme sağlamak için hamileliğin ilk altı ayında da kullanabilirsiniz. Doğuştan olmayan, yakın zamanda meydana gelen göğüs ucu dönmesi, Niplette kullanılmadan önce bir doktor tarafından muayene edilmelidir. Hamileliğin son üç ayında kullanılması önerilmez.

İçe dönük veya düz göğüs uçları için kullanılır

Niplette, kalıtsal nedenlerden veya ergenlik döneminde ortaya çıkan içe dönük göğüs uçlarını düzeltilmesi için mükemmel bir çözümdür.

Klinik olarak kanıtlanmış

Niplette: içe dönük göğüs uçlarının düzeltilmesi için cerrahi olmayan bir araçtır. DD McGeorge FRCS (Plast). British Journal of Plastic Surgery, Aralık 1993.

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

SCF152/01