Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips IPL tüy alma sistemi Precision Plus SC2003/11

Tüylerin yeniden uzamasını önleyin

Lumea IPL tüy alma sistemi SC2003/11

IPL tüy alma: Her gün pürüzsüz cildin tadını çıkarın

Philips Lumea IPL tüy alma sistemi tüylerin vücudunuzun yanı sıra yüzünüzde de tekrar büyümesine engel olur. Düzenli olarak uygulanan hassas ışık darbeleri cildinizin her gün ipek kadar pürüzsüz olmasını sağlar.
Philips Lumea IPL tüy alma sistemi SC2003/11 Precision Plus Vücut ve yüz bakımı için 100.000 ışık darbesi 4,3 5 15 15
İYİ DÜŞÜNÜLMELİ Hiçbir şekilde tüylerin tamamen biteceğine dair garanti vermeden yüzümde kullanmak istediğimde bile jilet kullanmanın şart olduğunu söylüyorsunuz. Bıyıklarım da ya da çene bölgemde bu ürünü kullanacaksam ve mutlaka jilet yapmam gerekiyorsa (ayrıca bu gerekliliğin sebebini anlayamadım) ve ürün eskaza işe yaramazsa oluşacak sert ve koyu renkli kılların hesabını kim verecek. Riske edilecek bir durum değil bu. Çok rahat jiletsiz de kıl köküne müdahale eden lazer epilasyon merkezleri varken böyle bir riski göze alabilen varsa söyleyebileceğim bişi yok. Vücut için uygulanabilir tabi ama yüz için asla 7 Temmuz 2014
mükemmel Ürün kesinlikle alın Ürünü kullanmaya başladığım 2. Haftada tüyler döküldü.. 2. Kullanımı yaptim ve dökülmeye başladı. Mükemmel bir urun gerçekten kesinlikle tavsiye ederim. Hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz. Fiyatı uygun ve hakediyo. 31 Mayıs 2014
bence güzel bir ürün Ben 4 yıldır uzman doktorların olduğu bir merkezde lazere gitmekten bıkmış biriyim. Ve bence lazerin de bir kalıcılığı yok. Çünkü yaptırdığım yerler birkaç ay sonra çoğu tekrardan çıkıyor. Azaltıyor inceltiyor uzun bir süre pürüzsüz yapıyor ama bir daha çıkmayacak gibi bir kalıcılığı olduğuna inanmıyorum. Bu makinayı da yıllarca kullanmak zorunda olsak bile bizi birkaç ay rahat ettirecek tıpkı lazer gibi. Ve evde kullanım olduğu için istediğim zaman, çıktığında hemen yapabilirim. kullanımı da rahat dizi izlerken hiç bakmadan kaydırarak yapabiliyorum. Bence gayet güzel bir ürün. 6 Mayıs 2014
Philips Lumea tavsiyesi arkadaşlar bu cihazı sürekli kullanmanız gerekiyor kalıcı çözümü yok kıllar dökülüyor ve yeniden iki hafta sonra çıkıyor iki haftada bir yapman gerekiyor lazer merkezlerindeki gibi 5-6 seantan sonra tamamen bitecek diye birşey yok yani anlayacağınız kılları döküyor fakat bir ömür boyu kullanmak zorundasınız kalıcı çözüm değil 5 Mart 2014
bu urünün harika ozelligi var mi Erkekkerde ise yariyor mu ???hic erkeklerin uzerinde denenmis mi duyan yada bilen varsa yazsin lutfen 17 Şubat 2014
kesinlikle işe yarıyor tüyler için kesin çözüm ilk kullanımdan itibaren hemen sonucları goruyorsunuz 25 Aralık 2013
simdilik super gidiyor memnuniyetim gayet acik ve net ins devamini diliyorum 10 Aralık 2013
Daha İyi Olabilirdi... Uzun süredir ve düzenli kullanmama rağmen beklediğim kalıcılığı göremedim. Daha iyi olabilirdi... 5 Aralık 2013
2 sonra>>
Kullanıcı Değerlendirmeleri (15)

Önemli noktalar

Uzun süreli pürüzsüzlük

 • Pürüzsüz bir cildin keyfini çıkarın
 • Zahmetsizce etkin

IPL teknolojisiyle tüylerden kurtulma

 • Evinizin rahatlığında, konforlu kullanım için uyarlandı
 • Çok çeşitli tüy ve cilt tiplerine uygun

Maksimum özgürlük, minimum endişe

 • Kablosuz rahatlık
 • Yedek parça yok, ek masraf yok

Vücut ve yüzde hassas ve etkili uygulama

 • Beş ayarlanabilir ışık enerjisi ayarı
 • Hassas bölgelerde bile güvenli ve etkili
 • Güvenli yüz uygulaması için hassas bölge başlığı
 • Hızlı uygulama için daha büyük vücut aparatı
 • Daha rahat uygulama için Kaydırarak Uygulama modu

Özellikler

Pürüzsüz bir cildin keyfini çıkarın

Philips Lumea tüy köklerine yumuşak ışık darbeleri verir. Bunun sonucunda tüy doğal yollarla dökülür ve yeniden büyümesi önlenmiş olur. Bu işlemi düzenli olarak tekrarlarsanız ipeksi ve pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz.

Uzun süreli pürüzsüzlük
Zahmetsizce etkin

Zahmetsizce etkin

Klinik çalışmalarımız, iki haftada bir gerçekleştirilen dört uygulamadan sonra tüylerin önemli ölçüde azaldığını ve ipeksi, pürüzsüz bir cilde ulaşıldığını göstermiştir. Bu sonuçları korumak için gerektiğinde işlemi tekrarlamanız yeter. İşlemler arasındaki süre, tüylerinizin tekrar çıkma süresine göre değişir.

Evinizin rahatlığında, konforlu kullanım için uyarlandı

Philips Lumea, IPL (Yoğunlaştırılmış Işık Teknolojisi) adı verilen ve profesyonel güzellik salonlarında kullanılan teknolojiyi temel alan ışık bazlı yenilikçi bir teknoloji kullanır. Philips bu teknolojiyi evinizin rahatlığında, etkili biçimde kullanabilmeniz için uyarladı. Philips, devrim niteliğindeki tüy alma sistemimizi geliştirmek için önde gelen dermatologlarla işbirliği yaptı. 10 yıldan uzun süredir 2000'den fazla kadınla kapsamlı tüketici araştırmaları gerçekleştirdik.

IPL teknolojisi
Uygun tüy ve cilt tipleri

Çok çeşitli tüy ve cilt tiplerine uygun

Philips Lumea, doğal rengi koyu sarışın, kahverengi ve siyah olan tüyler için uygundur. Diğer ışık bazlı uygulamalar gibi Philips Lumea da kızıl, açık sarışın veya beyaz/gri tüyler için uygun DEĞİLDİR. Philips Lumea ayrıca çok koyu ciltler için uygun DEĞİLDİR.

Beş ayarlanabilir ışık enerjisi ayarı

Philips Lumea nazik, ancak etkili bir uygulama için beş ayarlanabilir ışık enerjisi ayarına sahiptir. Philips Lumea'nın IPL işlemi doğru kullanıldığında hassas ciltler ve hassas bölgeler için bile güvenli ve naziktir.

Beş ışık enerjisi ayarı
Uygulama alanları

Hassas bölgelerde bile güvenli ve etkili

Yüzünüzdeki (dudak üstü, çene ve favoriler) ve bacaklar, kol altı, bikini bölgesi, karın ve kol gibi vücut bölgelerindeki tüylerden kurtulmak için güvenle kullanın.

Kablosuz rahatlık

Lumea'nın benzersiz kablosuz tasarımı, maksimum erişim ve kullanım kolaylığı için idealdir.

Kablosuz rahatlık
Yedek parça gerekmez

Yedek parça yok, ek masraf yok

Philips Lumea, kutusundan çıkarır çıkarmaz kullanabileceğiniz eksiksiz bir çözümdür. Daha da önemlisi, yedek lamba ya da jel gerektirmez.

Güvenli yüz uygulaması için hassas bölge başlığı

Ekstra entegre ışık filtresiyle donatılmış olan hassas bölge başlığı; dudak üstü, çene ve favorilerde güvenli ve kolay uygulama sağlar. Ayrıca kol altı ve bikini bölgesi gibi vücudun hassas bölgelerinde ve erişilmesi zor bölgelerde kullanılabilir.

Yüz için ekstra güvenlik
Bacaklara hızlı uygulama

Hızlı uygulama için daha büyük vücut aparatı

Daha büyük vücut aparatı, bacak gibi büyük bölgelerde hızlı uygulama sağlar.

Daha rahat uygulama için Kaydırarak Uygulama modu

Daha rahat ve kesintisiz uygulama için ana uygulama modu kaydırma hareketi sağlar.

Kaydırarak Uygulama modu

Eco passport

Philips çevreye ve topluma önem verir ve ürünlerin çevre dostu tasarımını ciddi olarak destekler.

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

SC2003/11