[?? BackToProductOverview ??]
Philips Profesyonel LCD TV 40 inç Signature 40HFL9561A/10

Konuklar için gerçekten benzersiz görüntüleme deneyimi

Profesyonel LCD TV 40HFL9561A/10

Philips Aurea HD Otel TV

Philips Aurea Otel TV ile konuklarınıza gerçekten benzersiz bir görüntüleme deneyimi yaşatın. Ekrandaki renklerle uyumlu bir şekilde bu etkileşimli TV'de gösterilen yumuşak ışık, otel odasına tamamen yeni bir hava katıyor.

Önemli noktalar

Gelişmiş otel özellikleri ve gelecekteki gelişmelerle uyumluluk

 • CI+* ile DVB-T ve DVB-C aracılığıyla MPEG4 HDTV alım*
 • Ekranda karşılama mesajı

Konuklarınız için farklı bir deneyim

 • Aktif Cam Çerçeve ve hale etkisi ile Ambilight Spectra
 • Mükemmel hareket netliği için 100Hz Clear LCD (3ms)
 • Full HD LCD ekran 1920x1080p
 • Kullanımı kolay Otel Uzaktan Kumandası
 • Analog ve Dijital kanallar için birleştirilmiş tek kanal listesi

En uygun maliyet

 • Setüstü kutu uyumlu
 • Kurulum menüsü kilitleme
 • Hızlı kurulum için USB ayar kopyalama

Sürdürülebilir ve güvenli

 • Çevre dostu tasarım ve ateşe dayanıklı muhafaza


Özellikler

Ekranda karşılama mesajı

TV seti her açıldığında ekranda bir karşılama mesajı görüntülenir.

Karşılama mesajı

Mükemmel hareket netliği için 100Hz Clear LCD (3ms)

100Hz Clear LCD, ekrandaki hızlı hareketlerde bile net ve canlı görüntüler için üstün bir netlik sağlar. Çift Kare Hızı Eklemesi, 100Hz yenileme hızı ile çalışır. Hareket geçişlerindeki netliği, standart LCD'lerdekinin iki katından fazla artırarak 3 milisaniyelik (Algılanan Bulanıklık-Kenar-Genişlik; BEW olarak ölçülür) bir tepki süresi yaratır. Bu eşsiz Philips teknolojisi, LCD ekranların hareket netliğini görülmemiş bir düzeye çıkarır.

Full HD LCD ekran 1920x1080p

Bu ekranda, Full HD adı verilen bir çözünürlük özelliği bulunmaktadır. Teknolojinin son ürünü LCD ekran teknolojisi ile, 1920 x 1080p'lik geniş ekran tam yüksek çözünürlüğe sahiptir. Bu, HD yayınının iletebileceği en yüksek çözünürlüktür. HD giriş sinyalinin tüm formatlarında mümkün olan en iyi görüntü kalitesini sağlar. Optimum parlaklık ve üstün renklerle parlak, titreşimsiz aşamalı tarama görüntüleri sağlar. Canlı ve keskin görüntüler, konuklarınıza zengin bir izleme deneyimi sunacaktır.

Full HD LCD 1920x1080p (PB)
Kurulum menüsü kilitleme

Kurulum menüsü kilitleme

Konuklarınızın rahat etmesini sağlamak ve yeniden programlama maliyetlerini önlemek için, kurulum ve yapılandırma ayarlarına izinsiz erişimi engeller.

Çevre dostu tasarım ve ateşe dayanıklı muhafaza

Sürdürülebilirlik, Philips'in iş yapma yönteminin bütünleşmiş bir parçasıdır. Philips TV'ler, daha düşük güç tüketimi, tehlikeli maddelerin ortadan kaldırılması, daha düşük ağırlık, daha etkili ambalajlama ve daha iyi dönüştürülebilirlik sayesinde çevreye verilen toplam zararı minimum seviyeye indirmeyi amaçlayan EcoDesign ilkelerimize uygun olarak tasarlanır ve üretilir. Philips TV'lerde ayrıca ateşe dayanıklı malzemeden yapılmış özel bir muhafaza bulunmaktadır. Acil yangın servisleri tarafından gerçekleştirilen bağımsız testler göstermiştir ki TV'ler kimi zaman harici kaynakların neden olduğu yangınları şiddetlendirirken, Philips TV'ler yangına katkıda bulunmamaktadırlar.

Çevre dostu tasarım

CI+* ile DVB-T ve DVB-C aracılığıyla MPEG4 HDTV alım*

HDTV, ek set üstü kutusu olmadan, mümkün olan en yüksek kalitede görüntü ve sesle TV izlemenizi sağlar. MPEG-2 ve MPEG-4 formatları için DVB Karasal ve DVB Kablo sinyallerini destekleyen dahili tuner sayesinde, mükemmel kalitede yüksek çözünürlüklü TV programları alırsınız. Ayrıca, Common Interface Plus (CI+) ile doğrudan TV'nizde özel yüksek çözünürlüklü içerikten yararlanırsınız.

Kullanımı kolay Otel Uzaktan Kumandası

Bu TV, otel odalarında kullanım için özel olarak tasarlanmış şık bir uzaktan kumanda ile birlikte gelir. Konuklara kolay kullanım deneyimi sağlamak amacıyla, sadece en gerekli düğmeler ve fonksiyonlar sunulur. Ayrıca, zayıf pil kontrolü ve hırsızlık korumalı pil seçenekleri, etkili otel faaliyetlerine katkı sağlar.

Setüstü kutu uyumlu

Bu otel TV, bir setüstü kutuya bağlanarak, güç açma scart bağlantısı ve Serial Express Lite protokolü sunar.

Aktif Cam Çerçeve ve hale etkisi ile Ambilight Spectra

Ambilight Spectra ürününün hale etkisi, görüntünün ışığını ve ruhunu kesintisiz şekilde ekranın dışına taşır. Kendinizi tamamen görüntülerin içinde hissedersiniz; izleme deneyimine sihirli bir boyut katar. Aurea, tek parça kristal camdan kesilmiş uçtan uca benzersiz ön yüzü ile yüksek kaliteli bir tasarıma sahiptir. Aktif Çerçeve, şık tasarımlı bir nesneden canlı renk ve ışık duygusuna dönüşür. 250'den fazla güç LED'i, yumuşak ve çok renkli bir hale oluşturarak, ekranı çerçeveler ve kusursuz bir biçimde duvara yansır.

Analog ve Dijital kanallar için birleştirilmiş tek kanal listesi

Analog ve dijital kanallar için birleştirilmiş tek kanal listesi. Bu özellik, konuğun, Analog ve Dijital kanallar arasında sorunsuz şekilde geçiş yapmasına olanak verir.

Hızlı kurulum için USB ayar kopyalama

Tüm program ayarlarının bir dakikadan kısa bir sürede TV setleri arasında kolayca ve kablosuz olarak kopyalanmasını sağlar. Bu özellik, TV setleri arasında uyum sağlar ve kurulum süresini ve maliyetini önemli ölçüde düşürür.

* DVB-T uygulaması kapsamındaki ülkeler için lütfen Philips'e danışın.

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası
40HFL9561A/10