Ürün hakkında genel bilgiler bölümüne geri dön
Philips  Portatif MP3-CD Çalar MP3-CD Çalma EXP2546/12

MP3 müzik keyfini atlama olmadan yaşayın

Portatif MP3-CD Çalar EXP2546/12

eXp2546 MP3-CD çalarla havaya girin ve tek MP3-CD'den 10 saatlik atlamasız müziğin keyfini çıkarın. En çok tercih edilen ürünlerden biri olan eXp2546 üzerinde LCD ekran bulunmaktadır ve kolay ve rahat bir müzik keyfi için mükemmel bir seçimdir.

Önemli noktalar

CD'lerinizi ve MP3-CD'lerinizi dinleyin

  • Tek bir CD'de 10 saatlik MP3 müziğin keyfini çıkarın
  • CD, CD-R ve CD-RW diskleri çalar

Sarsıntı koruması

  • 100 saniye Magic ESP™

Daha fazla bas performansı

  • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

Özellikler

CD, CD-R ve CD-RW diskleri çalar

Philips, piyasada bulunan birçok disk türüyle uyumlu ürünleriyle tanınmaktadır. Bu müzik setiyle CD,CD-R ve CD-RW disklerdeki müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Tek bir CD'de 10 saate kadar müzik bulunabilir. CD-RW (Yazılabilir CD'ler) uyumlu demek, müzik setinizin hem Kaydedilebilir CD (CD-R) hem de Yazılabilir CD (CD-RW) diskleri çalabilmesi anlamına gelir. CD-R disklerin üzerine bir kere kayıt yapılabilir ve herhangi bir CD çalarda çalınabilir. CD-RW disklerin üzerine ise birçok kez kayıt yapılabilir, tekrar yazılabilir ve sadece uyumlu CD çalarlarda çalınabilir.

CD, CD-R ve CD-RW çalar
100 saniye Magic ESP™

100 saniye Magic ESP™

Magic Elektronik Atlama Koruması™ MP3-CD çalarınız siz koşarken veya hareket halindeyken sarsıntı ve sallanmaya maruz kalsa bile müziğin atlamamasını sağlayan kullanışlı bir özelliktir. Magic Elektronik Atlama Korumas™ olan cihazların MP3 ve WMA gibi farklı müzik formatlarını saklayabilen akıllı bir elektronik arabelleği vardır. Arabellek hem içeriğini hem de lazer dönme hızlarını, müzik dinlemenin kesintiye uğramaması için otomatik olarak ayarlar.

Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

Dinamik Bas Kuvvetlendirme

Tek bir CD'de 10 saatlik MP3 müziğin keyfini çıkarın

Haber bültenimizi alın

E-posta adresinizi girin

Abone olun
Gizlilik Politikası

Kayıt ol

Bu ürün sizde var mı?

Ürününüzü kaydettirin

EXP2546/12