Kablosuz telefon

  Kablosuz telefon

  Basit ve kullanışlı

  Ekstra geniş ekrana ve tuşlara, kullanımı rahat ahizeye ve ses düzeyi artırma, işitme cihazı uyumu, çoklu telefon girişi ve gizlilik ayarları gibi kullanışlı işlevlere sahip Philips XL490 Kablosuz Telefon ile sade tasarımın keyfini çıkarın. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 199,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kablosuz telefon

1, 9 inç ekran/beyaz arka ışıklı, Ahize hoparlörü XL4901S/38 Benzer ürünler bul

Basit ve kullanışlı

 • 4,8 cm (1,9 inç) yüksek kontrastlı grafik ekran

  4,8 cm (1,9 inç) yüksek kontrastlı grafik ekran

  4,8 cm (1,9 inç) beyaz arka ışıklı, yüksek kontrastlı grafik ekran

 • Gelişmiş gizlilik: kara liste, sessiz mod, arama yasaklama*

  Gelişmiş gizlilik: kara liste, sessiz mod, arama yasaklama*

  Kara liste, belirli numaralardan veya belirli rakamlarla başlayan numaralardan gelen aramaları engeller. 4 set numarayı engelleyebilirsiniz. Her numara seti 1 ila 24 basamaktan oluşabilir. Bu numaralarla başlayan veya bu 4 Arayan numarasına ait bir arama geldiğinde telefon çalmaz. Sessiz modu kullanarak belirli zamanlarda zil seslerini devre dışı bırakabilir, huzur ve sessizliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Arama yasaklama ile belirli basamaklarla başlayan numaraların aranmasını engelleyerek yüksek telefon faturalarından kurtulursunuz. Anonim Arama, gizli numaradan gelen aramaları engeller. Telefon çalmaz.

 • Arayan Numarayı Gösterme özelliği - arayan kişiyi her zaman görebilmeniz için*

  Arayan Numarayı Gösterme özelliği - arayan kişiyi her zaman görebilmeniz için*

  Bazen telefonu açmadan önce kimin aradığını görmekte fayda vardır. Arayan numarayı gösterme özelliği ile hattın diğer ucundaki kişiyi her zaman görebilirsiniz.

 • İşitme cihazlarıyla uyumlu - istenmeyen gürültüleri azaltır

  İşitme cihazlarıyla uyumlu - istenmeyen gürültüleri azaltır

  İşitme cihazlarıyla uyumlu - istenmeyen gürültüleri azaltır

 • Karanlık odada hızlı erişim için tuş takımı arka ışığı

  Karanlık odada hızlı erişim için tuş takımı arka ışığı

  Yumuşak sarı arka ışık düşük ışık koşullarında ve gece saatlerinde tuşları okumayı kolaylaştırır.

 • Bir kişiye 2 numara atayabilmek için iki giriş alanı

  Bir kişiye 2 numara atayabilmek için iki giriş alanı

  Günümüzde çoğu kişinin birden fazla telefon numarası var. Kişi listemiz, telefon kişilerinizi yönetmenizi kolaylaştırır. Ev, iş veya mobil gibi üç farklı alan adından birini seçerek iki telefon numarası kaydedebilirsiniz.

 • Ekstra yüksek ses için tek dokunuşla ses düzeyi artırma

  Ekstra yüksek ses için tek dokunuşla ses düzeyi artırma

  Bazen sizi arayan kişinin biraz daha yüksek sesle konuşmasını istiyor musunuz? Ses düzeyi artırma tuşuyla tek dokunuşla ses düzeyini anında kulaklıklarda 12 dB* ve eller serbest hoparlörde 8 dB* üzerine artırabilirsiniz. Böylece her kelimeyi ve sesi yüksek ve net bir şekilde duyabilirsiniz. Artık konuşmalarda yanlış anlaşılma olmayacak. *ölçüm en düşük ses düzeyi ile maksimum artırılan ses düzeyine göre yapılmıştır. Ses düzeyi artırma tuşuna ilk basıldığında kullanıcıların ahizeyi kulaklarına yakın tutmaması önerilir. Arama sonlandırıldığında artırılan ses düzeyi normale döner.

 • 3 doğrudan bellek tuşuyla sevdiklerinizi anında arayın

  Şimdi sevdiklerinizi aramak her zamankinden daha da kolay. Tek tuşla arama özelliği sayesinde telefon numarası aramanız gerekmez ve tek bir tuşa basarak istediğiniz kişiye kolayca ulaşabilirsiniz.

 • Ahize hoparlörüyle eller serbest konuşun

  Eller serbest modunda, arayan tarafın sesini artıran bir dahili hoparlör sayesinde telefonu kulağınıza götürmeden konuşabilir, karşı tarafı dinleyebilirsiniz. Bu, özellikle görüşmeyi başkalarının da duymasını istediğinizde ya da aynı anda başka işler de yapmak istediğinizde çok kullanışlıdır.

Tüm teknik özellikleri gör
 • *Bu özellik, arayan numarayı gösterme hizmetine ek abonelik gerektirir. Ayrıntılı bilgi için yerel şebeke operatörünüzle iletişime geçin.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: