UV su arıtıcısı

  Saf olmayan su, su değildir

  Saf olmayan su, su değildir. Power UV+ bakterileri, virüsleri ve kistleri ortadan kaldırarak suyun daha lezzetli olmasını sağlar. Saflık Koruma Kilidi, filtre kullanım ömrü sonuna geldiğinde veya arıtma cihazında bir hata tespit edildiğinde, arıtılmamış su verilmesini önler. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Saf olmayan su, su değildir

Saflık Koruma Kilidi sayesinde

 • WQA bu ürünü onaylamış ve Gold Seal ödülüne layık görmüştür.

  WQA bu ürünü onaylamış ve Gold Seal ödülüne layık görmüştür.

  WQA (Water Quality Association, ABD), Gold Seal ödülünü sadece kirlilik azaltma, yapısal bütünlük ve malzeme güvenliği konusunda sektör standartlarını karşılayan ya da aşan sistem, bileşen ya da katkı maddelerine vermektedir. Bu ürün, WQA tarafından, klor ve partikül (Sınıf I'den Sınıf VI'ya kadar tüm partikül sınıflarını - 0,5µm - 80 µm boyutlarındaki tüm partikülleri giderir) giderme konusunda NSF/ANSI 42'ye, bulanıklık, uçucu organik kimyasalları (VOC’lar) ve kistleri giderme konusunda NSF/ANSI 53'e ve mikrobiyolojik dezenfeksiyon konusunda NSF/ANSI 55 Sınıf A'ya uygunluk açısından onaylanmıştır.

 • Suyu temizlemek için gelişmiş UV teknolojisi ve etkinleştirilmiş karbon

  Etkinleştirilmiş karbon ve tortu filtresi bulanıklık, klor, uçucu organik kimyasallar (VOC'lar), kistler ve daha büyük mikroorganizmaları yok ederken ve tadı iyileştirirken gelişmiş, son teknoloji ürünü UV (PLS) teknolojisi, içme suyu ile geçtiği bilinen virüsleri, bakterileri, parazitleri ve amip benzeri hücreleri yok eder.

 • Kolay filtre değişimi için Yatır ve Döndür mekanizması

  Basit Yatır ve Döndür mekanizması sayesinde, filtre değiştirmek kendi kendinize yapabileceğiniz kolay bir işlemdir.

 • PowerSave az elektrik tüketimi sağlar

  Bu cihaz düşük elektrik tüketimine sahiptir ve gerilim değeri 25 watt'tır. Enerji verimliliğini daha da artırmak için, cihaz 10 dakika boyunca kullanılmadığında UV lambası kapanır.

 • Bureau of Indian Standards güvenlik standartlarına uygundur.

  Ürün, Hint Standartları Bürosu tarafından, mikrobiyolojik performans standardı BIS 14724 ve İçme suyu standardı BIS 10500'e uygunluk açısından onaylanmıştır.

 • Hi-flow ile dakikada maksimum 1,2 litre

  Dakikada 1,2 litre maksimum su akış hızı, her an içme suyunuz olmasını sağlar.

 • Müzikli hatırlatıcı, dağıtıcının açık olduğunu bildirir

  Arıtıcı, su dağıtırken opsiyonel bir müzikli hatırlatıcı dağıtıcının açık olduğunu bildirecektir.

 • Mikrobiyolojik performans NSF55 Sınıf A'ya göre test edilmiştir.

  Kiwa Water Research tarafından test edilmiştir: Mikrobiyolojik performans Kiwa Water Research (Hollanda) tarafından, NSF standardı 55, Sınıf A protokolüne (2004) göre test edilmiştir.

 • PureProtect uyarısı, filtre değişimi gerektiğinde sizi uyarır

  2700 litre su tüketiminden sonra, PureProtect uyarısı sinyal verir. Sinyalden sonra, 300 litre su için yeterli kapasite olacaktır.

Tüm teknik özellikleri gör
Philips ailesine siz de katılın

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: