Kablosuz Müzik İstasyonu

  Kablosuz Müzik İstasyonu

  Müziğin keyfini evinizin her köşesinde çıkarın

  Philips WAS7000 ile Müzik merkezinizden kablosuz olarak akan hayatınızın tüm müziklerini herhangi bir odada kesintisiz olarak çalarsınız. Artı, isteğe bağlı 2'si 1 arada bağlantınızı kullanarak GoGear veya iPod'unuzu çalabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Streamium Kablosuz Müzik İstasyonu

Super Sound Paneli WAS7000/12 Benzer ürünler bul

Müziğin keyfini evinizin her köşesinde çıkarın

Sınırsız müzik keyfi ve özgürlüğü

 • Müzik Merkezi ve İstasyonlar arasında kablosuz müzik akışı

  Müzik Merkezi ve İstasyonlar arasında kablosuz müzik akışı

  Kablosuz akışla, büyük müzik dosyalarını indirip ses cihazınızda saklamanıza gerek yok. En sevdiğiniz şarkıları tüm Müzik İstasyonlarına sürekli olarak yayınlanırken dinleyebilirsiniz. Müzik Beni İzliyor özelliğini kullanarak, gezinme ve çalma işlemlerini tekrarlamadan, evin her yerinde müziğin sizi izlemesini sağlayın. Müzik Yayını, istediğiniz müziği Merkez'den tüm İstasyonlara aynı anda yayınlar. Benim Odam, Benim Müziğim özelliği sayesinde aile üyelerinden herhangi biri Kablosuz Müzik Merkezi veya İstasyonu olan herhangi bir odadan arşivdeki müziklerin tadını çıkarabilir.

 • MP3/WMA müzik çalma için doğrudan USB

  MP3/WMA müzik çalma için doğrudan USB

  USB Direct moduyla, USB cihazınızı doğrudan Philips cihazınızın USB portuna bağladığınızda dijital müziğiniz doğrudan Philips cihazınızdan çalınır.

 • Müzik Beni İzliyor: Müziğinizi evin her yerine beraberinizde taşıyın

  Müzik Beni İzliyor: Müziğinizi evin her yerine beraberinizde taşıyın

  Müzik Beni İzliyor özelliği sevdiğiniz müziği, parçayı yeniden bulma ya da çalma gereksinimi olmadan evinizin içinde odadan odaya taşımanızı sağlar. Sadece bir düğmeye basarak, en sevdiğiniz şarkı evin içinde gittiğiniz her yerde sizi izler.

 • Tüm İstasyonlara eşzamanlı çalma için Müzik Yayını

  Tüm İstasyonlara eşzamanlı çalma için Müzik Yayını

  Ev partilerinizde kendi DJ'iniz olun ve Kablosuz Ses Merkezi ile sevdiğiniz dans müziğini evinizin farklı yerlerinde kurulmuş Kablosuz Ses İstasyonlarına eşzamanlı olarak yayınlayın. Partiler için mükemmel!

 • Net ve derin bas sesler için Super Sound Paneli

  Net ve derin bas sesler için Super Sound Paneli

  Super Sound Paneli düz, kompakt bir hoparlör ünitesinden yüksek kaliteli ve tam aralıklı bir ses elde edebilmek için en son teknolojiyi kullanan, yenilikçi ve düz bir hoparlör panelidir.

 • GoGear ve iPod (isteğe bağlı) için Bağlantı Konsolu

  2'si 1 arada bağlantı, Philips GoGear çalarınızı veya iPOD'unuzu doğrudan Kablosuz Müzik Sistemi'ne bağlamanızı ve harika sesin tadını çıkarmanızı sağlar. Portatif cihazınızı bağlamadan önce Kablosuz Müzik Merkezi'ni veya İstasyonunu'nu AUX IN moduna alın. Müzik çalarınızdaki müzikleri araştırmak, kontrol etmek, böylece portatif cihazınızdaki müzik koleksiyonunuzun keyfini çıkarmak için uzaktan kumandayı kullanın.

 • PC'den UPnP ile kablosuz akış

  Evrensel Tak ve Çalıştır, sizi müzik almak veya aktarmak için herhangi bir Evrensel Tak ve Çalıştır cihazına bağlayan endüstri standardı bir teknolojidir. Kablosuz Müzik Merkezi'niz Evrensel Tak ve Çalıştır'ı, diğer Evrensel Tak ve Çalıştır cihazlarına kolay ve standart bir yolla bağlanmanızı sağlamak için kullanılmaktadır. Kablosuz Müzik Merkezi'nizi müzik almak veya aktarmak için kolayca diğer ortam cihazlarına bağlayabilirsiniz.

 • Sınıf 'D' dijital amplifikatör ile kaliteli ses performansı

  Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, analog sinyali alır, dijital sinyale dönüştürür, sonra da sinyali dijital olarak güçlendirir. Daha sonra sinyal demodülasyon filtresine girerek nihai çıkış oluşturulur. Güçlendirilmiş dijital çıkış, gelişmiş ses kalitesi dahil olmak üzere, dijital sesin tüm avantajlarını sunar. Ayrıca Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, geleneksel AB amplifikatörlere kıyasla %90 daha etkilidir. Bu yüksek verimlilik, az yer kaplayan güçlü bir amplifikatör anlamına gelir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: