Kablosuz Müzik Merkezi ve İstasyonu

  Kablosuz Müzik Merkezi ve İstasyonu

  Müziği serbest bırakın

  Tüm müzik arşivinizi Philips Streamium Kablosuz Müzik Sistemi WACS7500’ün 80 GB Sabit Diski'nde saklayın ve müziğin keyfini evinizin farklı odalarında çıkarın. Ayrıca, keyfinizi artıracak renkli Albüm Kapağı ve Internet Radyosu özellikleri de vardır.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Streamium Kablosuz Müzik Merkezi ve İstasyonu

Müziği serbest bırakın

Tüm müziklerinizin keyfini her odada çıkarın - kablosuz

 • Merkez, İstasyonlar ve bilgisayar arasında kablosuz akış

  Merkez, İstasyonlar ve bilgisayar arasında kablosuz akış

  Bir Wi-Fi ağı kullanarak, PC'nizin müzik kütüphanesinden Streamium Kablosuz müzik merkezine veya istasyonlarına ya da Streamium merkezinden doğrudan istasyona aktarılırken en sevdiğiniz şarkıların keyfini çıkarabilirsiniz. Müzik koleksiyonunuz ister Streamium'da, isterse PC'nizde bulunsun, evinizin tamamında aynı şarkıyı veya her odada farklı bir şarkı çalarak müzik keyfinizi katlayın¡V seçim size kalmış. Hem de kablo karışıklığı olmadan. Evinizin istediğiniz köşesinde müzik dinleme özgürlüğünü yaşayın.

 • 1500 CD'ye kadar saklama ve çalma için 80 GB sabit disk

  1500 CD'ye kadar saklama ve çalma için 80 GB sabit disk

  80 GB sabit disk, dijital ses dosyalarınız için 1500'e kadar ses CD'sini kolayca saklayabileceğiniz çok geniş bir kapasite sunar. Yerden kazandıran akıllı ve kolay erişimli müzik koleksiyonu yönetimi, üstelik hepsi tek bir yerde.

 • İnternet Radyosunun keyfini çıkarın

  İnternet Radyosunun keyfini çıkarın

  İnternet radyosu İnternet üzerinden yapılan bir ses yayınıdır. En popüler formatlardan biri MP3'tür. Bazı İnternet istasyonları 'karasal yayın' yapan bir radyo istasyonu veya ağına bağlıyken, bazıları sadece İnternet üzerinden yayın yapan bağımsız radyo istasyonlarıdır ve sadece İnternet üzerinden yayın yaparlar. İnternet Radyosu ile dünyanın herhangi bir yerindeki çevrimiçi radyolara erişebilir ve çeşitli türlerde müzikler, haber bültenleri, spor haberleri ve eğlence haberleri dinleyebilir ya da Almanya'dan Yunanistan'a kadar dünyanın her yerindeki favori kanallarınıza erişebilirsiniz.

 • Albüm kapağı görüntülemeli kolay ve sezgisel kullanıcı arayüzü

  Albüm kapağı görüntülemeli kolay ve sezgisel kullanıcı arayüzü

  Kolay ve sezgisel GoGear kullanıcı arayüzü gelişmiş bir gezinme teknolojisi ile çalıştırılmaktadır. Hızlı ve sorunsuz gezinme sağlamasının yanı sıra kolayca öğrenilebilen keyifli bir multimedya deneyimi sunar. Müzik dosyalarının içinde bulunan albüm kapağı çalışmasını görüntüleyen Albüm Kapağı gibi akıllı özellikler, müziğin tadını çıkarırken CD ya da LP kapağını gördüğünüz eski güzel günlerde olduğu gibi daha zengin bir deneyim sağlar.

 • Benim Odam, Benim Müziğim: Her odada farklı müzik dinleyin

  Benim Odam, Benim Müziğim: Her odada farklı müzik dinleyin

  Benim Odam, Benim Müziğim sayesinde ailenizin her üyesi Streamium Kablosuz müzik merkezinde kayıtlı koleksiyonlardan en sevdikleri müziği seçerek dinleyebilir. Çok Kullanıcılı Erişim teknolojisi seçilen müziği eşzamanlı olarak Streamium merkezden istasyona aktarır. Bir Streamium beş adete kadar İstasyona müzik yayını yapabilir ve böylece, ailenizin her bir üyesi istediği odada aynı anda ve anında altı farklı müzik seçeneğine sahip olur.

 • Müzik Yayını: Tüm istasyonlarda aynı müziği dinleyin

  Müzik Yayını: Tüm istasyonlarda aynı müziği dinleyin

  Ev partilerinizde kendi DJ'iniz olun ve Kablosuz Ses Merkezi ile sevdiğiniz dans müziğini evinizin farklı yerlerinde kurulmuş Kablosuz Ses İstasyonlarına eşzamanlı olarak yayınlayın. Partiler için mükemmel!

 • Müzik Beni İzliyor: Müziğinizi evin her yerine beraberinizde taşıyın

  Müzik Beni İzliyor: Müziğinizi evin her yerine beraberinizde taşıyın

  Müzik Beni İzliyor özelliği sevdiğiniz müziği, parçayı yeniden bulma ya da çalma gereksinimi olmadan evinizin içinde odadan odaya taşımanızı sağlar. Sadece bir düğmeye basarak, en sevdiğiniz şarkı evin içinde gittiğiniz her yerde sizi izler.

 • 5'e kadar Wi-Fi İstasyonu ekleyerek sisteminizi genişletin

  5'e kadar Wi-Fi İstasyonu ekleyerek sisteminizi genişletin

  Evinizdeki bir veya her odayı müziğinizle doldurun. Kablo yok, zorluk yok ve müzik seçimi konusunda aile üyeleriyle kavga etmek yok. Streamium kablosuz müzik merkezi ile sadece müziğini kaydedip dinlemekle kalmaz, ayrıca bir parça veya farklı parçalarla, evinizdeki 5'e kadar Streamium istasyonuna yayın yapabilirsiniz. Benim Odam, Benim Müziğim, ve Müzik Yayını gibi dahili ve yenilikçi özelliklerle kolaydır. Müziği özgür bırakın ve evinizin her köşesinde zevkini çıkarın.

 • Super Sound Paneli ile 80W RMS/Merkez, 30W RMS/İstasyon

  Super Sound Paneli ile 80W RMS/Merkez, 30W RMS/İstasyon
Tüm teknik özellikleri gör
 • Cihazın ön konfigürasyonu nedeniyle gerçek boş bellek daha az olabilir
 • Bazı özelliklerin desteklenmesi için geniş bant Internet gereklidir

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: