Kablosuz Müzik Merkezi ve İstasyonu

  Kablosuz Müzik Merkezi ve İstasyonu

  Her odadan tüm CD'lerinize erişin

  Tüm CD koleksiyonunuzu 40 GB sabit diskte saklayın ve her odadan dinleyin. Her odada farklı müzik dinleyebilirsiniz ve müziğiniz evinizdeki her yerde sizi izleyebilir. Uzaktan Kumanda üzerinde bir dahili ekran bulunmaktadır

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Her odadan tüm CD'lerinize erişin

 • Müzik Merkezi ve İstasyonlar arasında kablosuz müzik akışı

  Müzik Merkezi ve İstasyonlar arasında kablosuz müzik akışı

  Kablosuz akışla, büyük müzik dosyalarını indirip ses cihazınızda saklamanıza gerek yok. En sevdiğiniz şarkıları tüm Müzik İstasyonlarına sürekli olarak yayınlanırken dinleyebilirsiniz. Müzik Beni İzliyor özelliğini kullanarak, gezinme ve çalma işlemlerini tekrarlamadan, evin her yerinde müziğin sizi izlemesini sağlayın. Müzik Yayını, istediğiniz müziği Merkez'den tüm İstasyonlara aynı anda yayınlar. Benim Odam, Benim Müziğim özelliği sayesinde aile üyelerinden herhangi biri Kablosuz Müzik Merkezi veya İstasyonu olan herhangi bir odadan arşivdeki müziklerin tadını çıkarabilir.

 • Müzik Beni İzliyor: Müziğinizi evin her yerine beraberinizde taşıyın

  Müzik Beni İzliyor: Müziğinizi evin her yerine beraberinizde taşıyın

  Müzik Beni İzliyor özelliği sevdiğiniz müziği, parçayı yeniden bulma ya da çalma gereksinimi olmadan evinizin içinde odadan odaya taşımanızı sağlar. Sadece bir düğmeye basarak, en sevdiğiniz şarkı evin içinde gittiğiniz her yerde sizi izler.

 • Tüm İstasyonlara eşzamanlı çalma için Müzik Yayını

  Tüm İstasyonlara eşzamanlı çalma için Müzik Yayını

  Ev partilerinizde kendi DJ'iniz olun ve Kablosuz Ses Merkezi ile sevdiğiniz dans müziğini evinizin farklı yerlerinde kurulmuş Kablosuz Ses İstasyonlarına eşzamanlı olarak yayınlayın. Partiler için mükemmel!

 • Kullanıcı dostu gezinme için 2 yollu Uzaktan Kumanda

  Kullanıcı dostu gezinme için 2 yollu Uzaktan Kumanda

  Philips 2 yollu Uzaktan Kumanda ile artık yüzlerce şarkı arasında, uzaktan kumandadaki tek bir düğmeye basarak kolayca gezinebilirsiniz. Çalma listesi, albüm, sanatçı, tarz ya da parçaya göre listelenmiş altı satır bilgi görüntüleyen bu gezinme sistemiyle yüzlerce dosya arasında hızlı ve kolay bir şekilde dolaşabilirsiniz. Tek elle çalıştırılabilir ve eşsiz bir kullanıcı rahatlığı sağlar.

 • Net ve derin bas sesler için Super Sound Paneli

  Net ve derin bas sesler için Super Sound Paneli

  Super Sound Paneli düz, kompakt bir hoparlör ünitesinden yüksek kaliteli ve tam aralıklı bir ses elde edebilmek için en son teknolojiyi kullanan, yenilikçi ve düz bir hoparlör panelidir.

 • 750 CD'ye kadar saklama ve çalma için 40 GB sabit disk

  40GB sabit disk, dijital müzik dosyalarınızı saklamanız için size çok geniş bir kapasite sunar. Müzik koleksiyonunuzdan 750 CD'yi kolayca alır ve çok yüksek kayıt hızı sayesinde belirli bir şarkıyı hemen hemen aynı anda hem çalabilir hem de kopyalayabilirsiniz.

 • PC'den UPnP ile kablosuz akış

  Evrensel Tak ve Çalıştır, sizi müzik almak veya aktarmak için herhangi bir Evrensel Tak ve Çalıştır cihazına bağlayan endüstri standardı bir teknolojidir. Kablosuz Müzik Merkezi'niz Evrensel Tak ve Çalıştır'ı, diğer Evrensel Tak ve Çalıştır cihazlarına kolay ve standart bir yolla bağlanmanızı sağlamak için kullanılmaktadır. Kablosuz Müzik Merkezi'nizi müzik almak veya aktarmak için kolayca diğer ortam cihazlarına bağlayabilirsiniz.

 • Sınıf 'D' dijital amplifikatör ile kaliteli ses performansı

  Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, analog sinyali alır, dijital sinyale dönüştürür, sonra da sinyali dijital olarak güçlendirir. Daha sonra sinyal demodülasyon filtresine girerek nihai çıkış oluşturulur. Güçlendirilmiş dijital çıkış, gelişmiş ses kalitesi dahil olmak üzere, dijital sesin tüm avantajlarını sunar. Ayrıca Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, geleneksel AB amplifikatörlere kıyasla %90 daha etkilidir. Bu yüksek verimlilik, az yer kaplayan güçlü bir amplifikatör anlamına gelir.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Windows logosu, Microsoft Corporation'ın Amerika Birleşik Devletleri ve/veya başka ülkelerdeki ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır.
 • Gerçek kapasite az

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: