Pronto

  Ev Sinema Kontrol Paneli

  Kurulumcular tasarladı, Philips üretti

  Etkileyici 7,1 cm (2,8") QVGA renkli dokunmatik ekrana sahip ultra ince Pronto TSU9300, eksiksiz fonksiyonlar karmasıdır! Stil sahibi görünümü ve geometrik alüminyum ve siyah parlak kaplaması ile neredeyse tüm modern iç mekanlara uyum sağlayabilir.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kurulumcular tasarladı, Philips üretti

 • Tek dokunuşla birçok cihazı kullanabilirsiniz

  Tek dokunuşla birçok cihazı kullanabilirsiniz

  Tek dokunuşla kontrol, bir makro üzerinden bir tek düğmeye basarak çoklu komutlar verebilmenizi sağlar. Makro, önceden programlanmış bir komut halkasını tek bir düğme altında birleştirir. Böylece, tek bir düğmeye basarak birkaç fonksiyon çalıştırılabilir.

 • Tek elle kullanım için ergonomik tasarım

  Uzaktan kumanda, sadece tek elle kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Örneğin, uzaktan kumanda dikey olarak dizilmiştir veya tasarım ultra incedir; bu nedenle tek elle kolayca kullanılır.

 • Kişisel zevkinize ve tercilerinize uygun kullanıcı arayüzü

  Kullanıcı arayüzü, son kullanıcının kişisel zevki ve tercihleriyle tümüyle bütünleşecek şekilde oluşturulabilir. Yani, yalnızca en çok kullanılan cihazlar ve düğmeler dokunmatik ekranda görülebilecektir. Grafik tasarım (arka planlar, simgeler, düğmeler, kullanılan renkler) ayrıca kullanıcı tarafından seçilebilir.

 • Gömme ekranlı son teknoloji tasarım

  Gömme ekran, ekranın artık çıktı yapmadığı ve gövdeyle kusursuz şekilde uyum gösterdiği anlamına gelir.

 • Duyarlı döner imleçli müzik sunucusu kontrolü

  Kutusundan çıkar çıkmaz, kullanıcı, örneğin Escient Fireball gibi, kendi müzik sunucusunu kontrol edebilir. Müzik sunucusunun kullanıcı arayüzü uzaktan kumandaya yerleşiktir. Normalde bir müzik sunucusunun kullanıcı arayüzünü görüntülemek için gerekli olan TV'de görmeye ihtiyaç olmaksızın müzik dinlemeyi kolaylaştırır. Bu ise, kumanda üzerindeki ergonomik başparmak düğmesiyle birlikte, parçaların ve çalma listelerinin seçilmesini kolaylaştırır, ayrıca TV ekranının diğer amaçlar için boş kalmasını sağlar.

 • Ön ayarlı aydınlatma kontrolü (Lutron RadioRa)

  Ön ayarlı aydınlatma kontrolü, aydınlatma sahnelerini, atmosferi ve bağımsız karartıcıları kontrol için tam bir ekran üstü kullanıcı arayüzü içerir. Evden gelen ekran üstü aydınlatma geri bildirimi sayesinde son kullanıcı, ışığın gerçekten açık veya kapalı olduğunu bilir.

 • Dijital dosyalara herhangi Windows MCE PC'den ulaşın

  Pronto kontrol paneli farklı yazılımlar yoluyla Windows MCE PC işlevlerine sahip olabilir. Bu da, MCE PC'nizden kontrol paneli yoluyla herhangi bir dijital dosyaya erişebileceğiniz anlamına gelir.

 • Diğer odalardaki gizli donanım ve cihazları kontrol edin

  Kablolu ve kablosuz modelleri için, uzaktan kumandanın iletim menzilini artıran bir genişletici serisi mevcuttur. Bu da kullanıcının, dolaplarda veya diğer odalarda gizli donanımı tek bir kontrol ünitesinden kontrol etmesini sağlar.

 • Üstün kontrastla yüksek çözünürlüklü 2,8 inç renkli dokunmatik ekran

  Yüksek çözünürlüklü 7,1 cm (2,8") LCD dokunmatik renkli ekran, kullanıcının üstün kontrastı ve canlı renkleri algılamasını sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: