TV all

  Evrensel uzaktan kumanda

  Ev eğlence kontrolü

  Bir Flat TV ve uyumlu bir ev eğlence sisteminiz varsa bu şık, ultra ince kumandayla son rötuşu yapın! Bu ince uzaktan kumanda, ev eğlence sisteminizin tüm ana fonksiyonlarını tek bir küçük ve eğlenceli kumandada topluyor. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Evrensel uzaktan kumanda

4'ü 1 arada TV/DVD/SAT/AMP SRU7040/10 Benzer ürünler bul

Ev eğlence kontrolü

1200'ün üstünde markayla uyumlu

 • TV, STB, DVD ve Alıcı için 4'ü 1 arada kumanda

  Bir sehpa dolusu uzaktan kumanda yerine; her marka TV, uydu alıcısı (veya kablolu STB set), DVD oynatıcı/kaydedici ve AMP cihazınızı çalıştırabilen, dayanıklı tek bir uzaktan kumanda kullanın.

 • Başka bir uzaktan kumandadan uygun IR kodunu öğrenme

  Öğrenme işlevi, bir uzaktan kumandanın daha sonra kullanmak için başka bir uzaktan kumandadan kızılötesi sinyalleri aldığı ve depoladığı süreçtir. Cihaz kodları yerleşik veritabanında yoksa, bunlar evrensel uzaktan kumanda özgün kumandaya çevrilerek ondan öğrenilebilir

 • Philips donanımlarla kullanmaya hazırdır

  Philips donanıma sahipseniz, evrensel uzaktan kumandayı programlayama gerek kalmadan kullanabilirsiniz, çünkü tüm tuşlar, Philips için önceden programlanmıştır.

 • Flat ev eğlence cihazlarına uygun ultraflat tasarım

  Ultraflat tasarımlı uzaktan kumanda, standart uzaktan kumandalardan daha incedir. Bu, standart pil yerine daha az yer kaplayan madeni para büyüklüğündeki piller kullanılarak sağlanmıştır.

 • Menüler arasında gezinmek için özel tuşlar

  Cihaz menüleri arasında gezinmek için özel tuşlar sayesinde kaydırma veya fonksiyon tuşlarını kullanmadan, tek parmağınızla kontrol sağlayabilirsiniz

 • Işık, geçerli aktif cihaz modunu gösterir.

  Küçük ışıklar hangi cihaz modunun aktif olduğunu bildirir.

 • Pil zayıf gösterimi, pillerin ne zaman yenilenmesi gerektiğini gösterir

  Pillerin ne zaman yeniden şarj edileceğini veya değiştirileceğini zamanında bilmek için.

 • Ekipmanınızın markasını otomatik olarak arar

  Yeni uzaktan kumandanızı çalıştırmak için yapılması gereken, uzaktan kumandanızın ekipmanınız için en uygun kodu otomatik olarak aramasını sağlamaktır.

 • Anında zaplayabilmeniz için piller de birlikte verilir

  Ayrıca pil satın almanız gerekmez. Böylece, yeni evrensel uzaktan kumandayı, paketten çıkar çıkmaz hemen kullanabilirsiniz!

 • Soru sormak veya yardım almak için URC servis hattımızı arayın

  Evrensel uzaktan kumandanızla ilgili bir sorununuz veya sorunuz varsa veya asıl uzaktan kumandanızdaki bir fonksiyon tuşu kapsamlı dahili kod kitaplığında yoksa, bir çözüm geliştirmek için servis hattını arayın. Haftanın yedi günü size yardıma hazırız.

 • Özel web sitesi aracılığıyla URC destek servisi

  Tüm markalar için tüm kodların Philips URC web sitesi tarafından sağlandığı, uzaktan kumandanız için özel destek servisi.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: