RC_DVD

  Evrensel uzaktan kumanda

  Kullanışlı kumanda

  Kanallar arasında kolay gezinme ve her marka DVD veya VCR cihazınızın kontrolü için basit ve akıllı bir evrensel kumanda. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Evrensel uzaktan kumanda

TV/DVD için 2'si 1 arada SRU1020/10 Benzer ürünler bul

Kullanışlı kumanda

800'ün üstünde markayla uyumlu

 • DVD keyfini kolayca çıkarabileceğiniz ideal kumanda!

  Bu kumanda ile TV ve DVD oynatıcı/kaydedicinizin tüm temel foksiyonlarını anında kontrol edebilirsiniz, artık DVD izlemek veya TV kanalları arasında zap yapmak hem daha kolay hem daha eğlenceli.

 • Rahat kontrol sağlayan ergonomik tasarım

  Doğal ve dengeli tutuş için pürüzsüz yuvarlaklaştırılmış şekil, elinize mükemmel bir şekilde uyar. Ayrıca görünüşü de mükemmeldir!

 • Öğrenme özelliği ile orijinal uzaktan kumandaların fonksiyonları kopyalanır

  Orijinal uzaktan kumandadaki 5 sık kullanılan tuşu için, orijinal kumanda tarafından aktarılan sinyali kopyalayabilirsiniz. Sizin veya çocuklarınızın en sevdiği kanallar için, kumandayı bunlardan başka kanalları görmeyecek şekilde kilitleyebilirsiniz.

 • Ekipmanınızın markasını otomatik olarak arar

  Yeni uzaktan kumandanızı çalıştırmak için yapılması gereken, uzaktan kumandanızın ekipmanınız için en uygun kodu otomatik olarak aramasını sağlamaktır.

 • Philips donanımlarla kullanmaya hazırdır

  Philips donanıma sahipseniz, evrensel uzaktan kumandayı programlayama gerek kalmadan kullanabilirsiniz, çünkü tüm tuşlar, Philips için önceden programlanmıştır.

 • Özel web sitesi aracılığıyla URC destek servisi

  Tüm markalar için tüm kodların Philips URC web sitesi tarafından sağlandığı, uzaktan kumandanız için özel destek servisi.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: