Multimedya Uzaktan Kumandası

  Müzik koleksiyonunuza göz atın

  SRM7500, multimedya bilgisayarınız için ikinci bir ekran işlevi görür. Şarkılarınızı klasik düzende, sanatçı, albüm ya da türe göre sıralanmış olarak avucunuzun içinde listeler. Size, çalacağınız müziği evinizin hemen hemen her yerinden seçme özgürlüğü sağlar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Müzik koleksiyonunuza göz atın

Şarkılarınızı avucunuzun içinden seçin

 • Kurulum için manuel işlem gerektirmez

  Bir marka ya da cihazın tanımlanması için 3 basamaklı bir kodun girilmesi gereken diğer uzaktan kumandaların tersine bu uzaktan kumandanın üzerinde, markası ne olursa olsun tüm donanımlarınızın ayarlanmasına yardımcı olan adım adım yönergeler bulunmaktadır.

 • Başka bir uzaktan kumandadan uygun IR kodunu öğrenme

  Öğrenme işlevi, bir uzaktan kumandanın daha sonra kullanmak için başka bir uzaktan kumandadan kızılötesi sinyalleri aldığı ve depoladığı süreçtir. Cihaz kodları yerleşik veritabanında yoksa, bunlar evrensel uzaktan kumanda özgün kumandaya çevrilerek ondan öğrenilebilir

 • 10 içinden 7'ye kadar cihazı kontrol eder

  7'si 1 arada evrensel uzaktan kumanda ile hemen hemen her markadan 7 adete kadar ses/video cihazını programlayabilir ve çalıştırabilirsiniz. Uzaktan kumandada, çoğu ev eğlence sistemi markasının IR kodları bulunmaktadır. Bu uzaktan kumanda sayesinde, bütün uzaktan kumandalarınızı tek bir kontrol cihazı ile değiştirebilirsiniz.

 • Tek düğme ile birden çok cihazı kontrol edebilme

  Etkinlik tabanlı kontrol, bileşenleri teker teker çalıştırmak yerine, en sık kullanılan fonksiyonlarla "Film izlemek" veya "CD dinlemek" gibi işlemleri bir araya getirir. Kullanıcı ‘film izlemeyi’ seçtiğinde, kullanıcının DVD oynatıcı, TV ve multimedya alıcısı gibi her ekipmanı birer birer kontrol etmesine gerek kalmadan, tek düğme, film izlemeyi başlatmak için gerekli olan komutları (TV'yi açmak, amplifikatörü açmak ve doğru girişi seçmek, DVD oynatıcıyı açmak ve oynatımı başlatmak) kontrol eder.

 • Birçok cihaz ve markanın kızılötesi kodlarını içeren kapsamlı veritabanı

  Evrensel IR kodu veritabanı, belirli bir uzaktan kumandadaki yerleşik kızılötesi kodları içeren kütüphanedir. Bu özellik, bir uzaktan kumandanın, sinyalleri öğrenmeye gerek kalmadan donanımınızı denetleyebilmesini sağlar. Veritabanından, denetlemek istediğiniz cihazların doğru kodlarını seçerek modeli ya da markası ne olursa olsun piyasadaki tüm ses/görüntü cihazlarının denetimini sağlayabilirsiniz.

 • TV/monitör kullanmadan müzik dosyalarında gezinin

  Ekran üzeri ortam seçimi, bilgisayarınızdaki şarkı, görüntü ya da film listelerini uzaktan kumanda LCD ekranı üzerinde görüntüleme ve seçme olanağıdır. Uzaktan kumanda ve birlikte verilen USB dongle cihazının sahip olduğu 2 yönlü RF iletişim özelliği, bilgisayardaki içeriğin uzaktan kumandaya aktarılabilmesini sağlar. Böylece menüyü görüntülemek ve dosyalarınızı seçebilmek için TV ya da monitörünüzü açmanıza gerek kalmaz.

 • Radyo frekansı tabanlı USB adaptör ile duvarların arkasından kullanım olanağı

  USB adaptör, cihazınızın USB portuna takılarak söz konusu cihazın bir başka odadan kontrol edilebilmesini sağlayan bir uzaktan kumandadır. USB adaptör ve uzaktan kumandada bir Radyo Frekansı (RF) modülü bulunmaktadır. İki cihaz birbiriyle RF üzerinden iletişim sağlar. Uzaktan kumanda ile verilen komutlar USB adaptör aracılığıyla uygulanırken MediaCenter bilgisayarınızın içeriği de USB adaptör aracılığıyla uzaktan kumandanın LCD ekranında görüntülenecektir.

 • Media Center Edition, WMP10-11, iTunes 6-7 ile uyumludur

  En sevdiğiniz dosyalarınızı yürütebilmeniz için, Microsoft Media Center Editions (XP veya Vista), WMP10-11, iTunes 6-7 olmak üzere tüm bu formatlar, uzaktan kumandanın LCD ekranında görünecek ve uzaktan kumandayla kontrol edilecek şekilde desteklenmektedir.

 • Microsoft Media Center PC denetimi için kısayol tuşu

  Uzaktan kumanda üzerinde özel Microsoft Media Center bilgisayarı menüsüne erişim sağlayan yeşil, özel bir Microsoft Media Center düğmesi bulunmaktadır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: