Kablolu masaüstü

  Kablolu masaüstü

  Kablolu masaüstü

  Dayanıklı tuş baskılarına sahip bu özel yumuşak dokunuşlu klavyeyle uzun süreli rahatlığı deneyimleyin. Hassas 800 DPI yüksek tanımlı rahat fare, düzgün hareket sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kablolu masaüstü

 • Yumuşak dokunuşlu rahat tuşlar sayesinde uzun süreli rahatlık

  Yumuşak dokunuşlu rahat tuşlar parmaklarınızı zorlamaz, sizi çaba ve gerilimden kurtarır. Tuşlar en hafif dokunuşa bile tepki verecek şekilde tasarlanmıştır, böylelikle yazmak için tuşlara sert basmanız gerekmez. Şimdi uzun süre çalışırken daha yüksek rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz.

 • 800 DPI hassas optik size son derece hassas kontrol imkanı sunar

  800 DPI hassas optik, ahşap, plastik ve kağıt dahil olmak üzere size her türlü yüzeyde son derece hassas kontrol sağlar. Dahili optik sensörün temizlenmeye ihtiyacı olmadığından hiçbir bakım gerektirmez.

 • Dökülmelere dayanıklı klavye, kazayla dökülmelerde hasar görmez

  Klavye, kazayla dökülmelere dayanacak şekilde üretilmiştir. Elektronik ve plastik parçalar arasındaki ayrım ve tahliye delikleriyle tasarlanan klavye daha uzun bir ömür sağlar.

 • Rahat yazmak için sağlam ve dayanıklı klavye tasarımı.

  Bilgisayarınızın başında uzun saatler geçirirken, rahat ancak dayanıklı bir klavyeye ihtiyaç duyarsınız. Çok az çaba gerektiren yumuşak dokunuşlu tuşlara sahip bu klavye, son derece sağlamdır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: