Web kamerası

  Web kamerası

  Görüntülü görüşme yaparken arkadaşlarınızla eğlenin!

  Aileniz ve arkadaşlarınızla iletişim kurmak ve birlikte eğlenmek istediğinizde, bu kulaklıklı web kameradan iyisi yok. Gerçek yaşamdaki arkaplanı sanal bir arka plan ile değiştirerek onları neşelendirin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Görüntülü görüşme yaparken arkadaşlarınızla eğlenin!

 • Görüşmelerinize en yüksek kalitede görüntü ve konuşma ekleyin

  Bu web kamerası arkadaşlarınızı ve ailenizi duymanın yanı sıra görmenizi sağlamak amacıyla internet görüşmelerinize görüntü eklemek için tasarlanmıştır. Kolayca ve anında çalışır ve tamamen geleceğe dönüktür!

 • Yüz takibi yüzünüzü otomatik olarak takip eder.

  Son teknoloji ürünü kamera yazılımı yüzünüzü otomatik olarak algılar ve siz hareket ettiğinizde lensini hareket ettirir. Video konferans sırasında hareket etseniz bile görüntünün merkezinde kalırsınız. Bu özellik size kendinizi daha rahat ifade etme ve daha doğal sohbet etme imkanı sunar.

 • Dahili dijital mikrofon ile kaliteli ses

  Dahili dijital mikrofon ile özgürce ve doğal bir biçimde konuşabilir veya video klip kaydına ses ekleyebilirsiniz.

 • saniyede 30 kare görüntü

  Saniyede 30 kare görüntü yenileme hızıyla, bazı web kameralarının ürettiği atlamalı görüntüleri içermeyen, doğal görünümlü ve tam hareketli video görüşmelerinin keyfini çıkaracaksınız

 • Gelişmiş kalite için hassas cam optik

  Keskin, berrak ve net. Hassas cam optik, fotoğraftan görüntülü mesajlaşmaya tüm uygulamalarda yüksek görüntü kalitesini garanti eder. Lensler, ömürlerinin uzaması ve eskimeye, yıpranmaya ve toz birikimine engel olmak için özel bir filmle kaplanmıştır.

 • Monitör, dizüstü veya masa üstünde sabit montaj

  Çok fonksiyonlu ayak, web kameranızın her türlü monitör, dizüstü bilgisayar ya da düz yüzeyde kullanımını kolaylaştırır.

 • VLounge Premium ile V-postalar oluşturun ve web kameranızı kontrol edin

  V-postaları birkaç saniye içinde oluşturun ve gönderin. VLounge, birkaç fare tıklamasıyla fotoğraflar ve video klipleri çeken, yöneten ve arşivleyen sofistike bir yazılımdır. Ayrıca, maksimum kontrol için yüz izleme ve dijital zoom için de kullanılabilir.

 • Hızlı erişim tuşuyla birkaç saniyede VLounge arayüzünü kullanmaya hazır olun

  VLounge'ı başlatmak için sadece Hızlı Erişim düğmesine basmanız yeterli

 • MSN, Skype ile diğer ücretsiz mesajlaşma servisleriyle uyumlu

  Web kamerası ve yazılımı, tüm mesajlaşma sistemleri düşünülerek tasarlandı. Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger ve diğer ücretsiz mesajlaşma servislerine video ekleyin. Ayrıca, çok kişili video konferansı için Windows Messenger ve NetMeeting ile birlikte çalışır ve geleceğe dönük olarak tasarlanmıştır.

 • Anında çekilen fotoğraflar için fotoğraf çekme düğmesi

  Bu düğmeye tek dokunuşla, web kameranız otomatik olarak fotoğraf çeker - e-postalara, web sayfalarına ya da belgelere eklenmeye hazır bir şekilde.

 • Multimedia kulaklık ve boom mikrofon ile en yüksek ses kalitesi

  Bu web kamerası ile birlikte verilen multimedia kulaklık, video sohbet ve diğer çevrimiçi faaliyetleri daha rahat ve konforlu kılar. Tasarıma eklenmiş bir boom mikrofona sahiptir, böylece nereye giderseniz gidin sesiniz, aynı ses seviyesinde ve mükemmel kalitede kaydedilecektir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: