Web kamerası

  Mars'tan canlı video sohbet!

  SPC621, inanılmaz görüntü arka planları, üstün görüntü kalitesi ve net ses seçenekleri sunar. Tam anlamıyla keyfini çıkarabilmeniz için geri çekilebilir kablo özellikli bir dizüstü faresi bulunmaktadır. Mars'tan görüntülü sohbet için tek tık yeter! Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Mars'tan canlı video sohbet!

 • Arkaplanınızı Değiştirin

  Arkaplanınızı Değiştirin

  Gerçek arkaplanınızı değiştirin ve arkadaşlarınızı başka bir yerde olduğunuza inandırın! Yazılım arkaplanınızı otomatik olarak doldururken, her zamanki gibi etrafta gezinebilir ve sohbet edebilirsiniz. Seçebileceğiniz 15 muhteşem arkaplan bulunmaktadır. Ayrıca kendi arka sahnenizi yükleyebilir ve oynatabilirsiniz.

 • Kendi eğlence logonuzu ekleyerek web yayımınızı kişiselleştirin

  Kendi eğlence logonuzu ekleyerek web yayımınızı kişiselleştirin

  Kendi eğlence logonuzu ekleyerek web yayımınızı ya da web günlüğünüzü kişiselleştirin. Bu özel yazılım sayesinde, aynı televizyonunuzdaki TV kanal logoları gibi, video akışının bir köşesine kendi logonuzu ekleyebilirsiniz.

 • Yüksek performanslı LED optik tam kontrolü garantiler

  Yüksek performanslı LED optik tam kontrolü garantiler

  Philips optik teknolojisi, ekstra doğruluk ve tepki verme sağlar. Ahşap, plastik veya kağıt, birçok yüzeyde çalışabilirsiniz.

 • Mükemmel görüntü kalitesi için 1,3 Mega piksel

  1,3 Mega piksel ekranı ile web kameranızı, daha büyük boyutlu ve yüksek kaliteli baskılar için dahi ideal fotoğraflar çekmek için kullanabilirsiniz.

 • Süper yakın çekimler için 3x dijital zoom

  Her görüntü için mükemmel büyüklüğü bulmak için yakınlaştırın ya da uzaklaştırın. Görüntüye bakarken, zoom'u tamamen ekrandaki arayüzle kontrol ederek resmi mükemmel şekilde ayarlayabilirsiniz.

 • Dahili dijital mikrofon ile kaliteli ses

  Dahili dijital mikrofon ile özgürce ve doğal bir biçimde konuşabilir veya video klip kaydına ses ekleyebilirsiniz.

 • Yüz takibi yüzünüzü otomatik olarak takip eder.

  Son teknoloji ürünü kamera yazılımı yüzünüzü otomatik olarak algılar ve siz hareket ettiğinizde lensini hareket ettirir. Video konferans sırasında hareket etseniz bile görüntünün merkezinde kalırsınız. Bu özellik size kendinizi daha rahat ifade etme ve daha doğal sohbet etme imkanı sunar.

 • Hassas cam mercek daha net görüntü kalitesi sunar

  Keskin, berrak ve net. Hassas cam mercek, fotoğraftan görüntülü mesajlaşmaya tüm uygulamalarda yüksek görüntü kalitesini garanti eder. Lensler, ömürlerinin uzaması ve eskimeye, yıpranmaya ve toz birikimine engel olmak için özel bir filmle kaplanmıştır.

 • Heyecan verici eğlenceli çerçeveler ve efektler

  Beklenmedik şeylerle sohbete neşe katın. Sohbet sırasında yüzünüzün etrafına ekleyebileceğiniz on adet temalı eğlenceli çerçeve ile arkadaşlarınızı şaşırtın. Ya da sizi negatif, süslü hatta deforme biçimde gösterecek eğlenceli efektlerle onları eğlendirin.

 • 800 DPI doğru tepkiler

  800DPI ile bu fare, doğru tepkiler sağlar. İmleç tam olarak istediğiniz yere hareket eder. Tüm bunlar, en küçük hareketleri bile kaydeden yüksek tanımlı optik sensörle başarılır. Size tam imleç kontrolü sağlar.

 • Geri çekilebilir kabloya sahip bu fare, seyahat edenler için idealdir

  Bu geri çekilebilir kablo özelliği, yer tasarrufu sağladığından seyahat edenler için idealdir

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: