Web kamerası

  Web kamerası

  Daha yüksek çözünürlükte görüntülü sohbet

  Siyah kaplaması ve küçük tasarımıyla, bu web kamerası çektiği yüksek çözünürlüklü görüntüler kadar iyi görünüyor. Sağlam ayak tasarımı her monitörün üstünde güvenle durur ve kamerayı 360° döndürerek odanızın her yerini görüntüleyebilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Daha yüksek çözünürlükte görüntülü sohbet

 • Anında çekilen fotoğraflar için fotoğraf çekme düğmesi

  Bu düğmeye tek dokunuşla, web kameranız otomatik olarak fotoğraf çeker - e-postalara, web sayfalarına ya da belgelere eklenmeye hazır bir şekilde.

 • Süper görüntü kalitesi için otomatik görüntü iyileştirici

  Otomatik Görüntü İyileştirici, kamera ve görüntü ayarlarını var olan ışıkla otomatik olarak eşleştirerek web kameranızdan en iyi performansı almanıza yardımcı olur.

 • saniyede 30 kare görüntü

  Saniyede 30 kare görüntü yenileme hızıyla, bazı web kameralarının ürettiği atlamalı görüntüleri içermeyen, doğal görünümlü ve tam hareketli video görüşmelerinin keyfini çıkaracaksınız

 • Kaydetme özgürlüğü için bağımsız harici mikrofon

  Ayrı bir harici mikrofon sayesinde, rahat online görüntülü sohbet sağlamak için mikrofonu, sesinizi en iyi alacak yere koyma özgürlüğünüz var. Artık video kliplerinize veya web sohbetlerinize yüksek kaliteli ses ekleyebilirsiniz.

 • Yüksek kaliteli görüntüler için Super VGA çözünürlüğü

  Web kamerası, video postaları için Video Graphics Array (VGA) kalitesinde (640x480) fotoğraflar ve titreşimsiz video klipler çeker. VGA çözünürlüğüyle, web kameranız profesyonel seviyede bir kameraya dönüşür. Belgelerinize, web sayfalarınıza ve e-postalarınıza yüksek kaliteli fotoğrafları anında ekleyin veya fotoğraf kalitesinde görüntüler basın.

 • Kamerayı pivot bağlantısı üzerinde 360° derece döndürün

  Kullanışlı pivot bağlantısıyla kolay web kamerası özgürlüğünün keyfini çıkarın. Web kamerasını hiç hareket ettirmeden, sadece kamerayı herhangi bir yönde 360° çevirerek odanın her yerini filme alabilirsiniz.

 • VLounge ile görüntü ve V-postaları alın, arşivleyin ve yönetin

  Fotoğraf ve video klip çekmek, düzenlemek ve arşivlemek için kullanışlı bir yazılım. Fare ile birkaç kez tıklayarak, görüntülü mesajlar yaratabilecek ve gönderebileceksiniz. Bu yazılım paketinde, Philips web kameranızın tüm avantajlarından faydalanabilmeniz için gereken her şey var.

 • MSN, Skype ile diğer ücretsiz mesajlaşma servisleriyle uyumlu

  Web kamerası ve yazılımı, tüm mesajlaşma sistemleri düşünülerek tasarlandı. Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger ve diğer ücretsiz mesajlaşma servislerine video ekleyin. Ayrıca, çok kişili video konferansı için Windows Messenger ve NetMeeting ile birlikte çalışır ve geleceğe dönük olarak tasarlanmıştır.

 • Kurulum yöneticisiyle kolay kurulum

  Kullanışlı kurulum yöneticisiyle web kameranızı birkaç saniye içinde kurun. Sadece kolay ve adım adım talimatları izleyin, web kameranız bilgisayarınızla mükemmel olarak eşleşecektir.

 • Monitör, dizüstü veya masa üstünde sabit montaj

  Çok fonksiyonlu ayak, web kameranızın her türlü monitör, dizüstü bilgisayar ya da düz yüzeyde kullanımını kolaylaştırır.

 • Mükemmel çekim ve doğal görüntüler için yukarı aşağı dönen lens

  Mükemmel odaklama ve doğal görüntüler için dönen lens. Eğim ayarını değiştirmek için kameranın altına nesne koymanıza gerek olmadan hızlı ve kolay bir şekilde doğru kamera açısını elde edebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: