Web kamerası

  Skype'ta sohbeti başlatın

  Mükemmel Skype Web kamerası! Kullanımı kolaydır, harika görüntüler çeker ve ekosuz sohbet için bir kulaklığı vardır. Üstelik birkaç tıklamayla e-posta gönderebilir, fotoğraflarınızı ve video kliplerinizi düzenleyip arşivleyebilirsiniz. Görüntülü sohbet hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Skype'ta sohbeti başlatın

 • Multimedya kulaklık ve kulaklıklı mikrofon ile en yüksek ses kalitesi

  Web kameranızla birlikte bir Philips multimedya kulaklık gelmektedir. Kulaklıklı mikrofon, optimum ses kalitesi ve rahat kullanım sağlar.

 • Skype çözünürlüğünde saniyede 30 kare görüntü

  Saniyede 30 kare görüntüyle atlamalı görüntüleri barındırmayan, doğal görünümlü ve tam hareketli görüntülerin keyfini çıkaracaksınız. Skype'ın kullandığı yenileme hızının aynısıyla görüntülü sohbet artık çok daha keyifli bir deneyim.

 • Net görüntü için VGA çözünürlüğü (640x480)

  VGA (640 x 480), toplam görüntüyü oluşturmak için yaklaşık 300.000 pikselin kullanıldığı anlamına gelir. Bu VGA çözünürlüğü, belgelerde, web sayfalarında ve e-postalarda kullanım için net görüntüler sağlar.

 • Süper görüntü kalitesi için otomatik görüntü iyileştirici

  Otomatik Görüntü İyileştirici, kamera ve görüntü ayarlarını var olan ışıkla otomatik olarak eşleştirerek web kameranızdan en iyi performansı almanıza yardımcı olur.

 • Mükemmel çekim ve doğal görüntüler için yukarı aşağı dönen lens

  Mükemmel odaklama ve doğal görüntüler için dönen lens. Eğim ayarını değiştirmek için kameranın altına nesne koymanıza gerek olmadan hızlı ve kolay bir şekilde doğru kamera açısını elde edebilirsiniz.

 • Monitör, dizüstü veya masa üstünde sabit montaj

  Çok fonksiyonlu ayak, web kameranızın her türlü monitör, dizüstü bilgisayar ya da düz yüzeyde kullanımını kolaylaştırır.

 • Kurulum yöneticisiyle kolay kurulum

  Kullanışlı kurulum yöneticisiyle web kameranızı birkaç saniye içinde kurun. Sadece kolay ve adım adım talimatları izleyin, web kameranız bilgisayarınızla mükemmel olarak eşleşecektir.

 • Skype ve diğer mesajlaşma servisleriyle mükemmel uyum

  Web kamerası ve yazılımı, Skype ve diğer tüm mesajlaşma sistemleri düşünülerek tasarlandı. Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger ve diğer ücretsiz mesajlaşma servislerine video ekleyin. Ayrıca, çok kişili video konferansı için Windows Messenger ve NetMeeting ile birlikte çalışır ve geleceğe dönük olarak tasarlanmıştır.

 • Tüm mevcut görüntüleme yazılımlarıyla uyumlu

  Bu web kamerası mevcut olan tüm ücretsiz ve profesyonel görüntüleme yazılımlarıyla birlikte çalışır. Videonuzdan bir fotoğraf veya sabit resim çekin ve herhangi bir görüntü programıyla açın.

 • Fotoğraf çekme düğmesi, anında muhteşem fotoğraflar çekmenize olanak verir

  Bu düğmeye tek dokunuşla, web kameranız otomatik olarak fotoğraf çeker. E-postalara, web sayfalarına ya da belgelere ekleyerek fotoğraflarınızı paylaşmanın eğlenceli bir yoludur.

 • VLounge ile görüntü ve V-postaları alın, arşivleyin ve yönetin

  Fotoğraf ve video klip çekmek, düzenlemek ve arşivlemek için kullanışlı bir yazılım. Fare ile birkaç kez tıklayarak, görüntülü mesajlar yaratabilecek ve gönderebileceksiniz. Bu yazılım paketinde, Philips web kameranızın tüm avantajlarından faydalanabilmeniz için gereken her şey var.

 • Anında çalıştırma için VLounge Hızlı Erişim tuşu

  VLounge uygulamasını başlatmak için sadece Hızlı Erişim düğmesine basmanız yeterli

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: