Dizüstü bilgisayar web kamerası

  Webcam kolaylığı

  Webcam easy SPC230 gerçekten çok kolay. Skype, Windows Live Messenger veya başka bir anlık mesaj servisini kullanarak görüntülü sohbet keyfini çıkarmak için tek yapmanız gereken takmak ve kullanmak. Yüksek kaliteli çözünürlüğü ve düşük ışık koşulları için sağlanan güçlendirmeyle göze hoş gelecek. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Webcam kolaylığı

Tak ve çalıştır

 • Ekstra görüntü kalitesi için 1,3 Mega Piksel çözünürlük (enterp.)

  Web kameranız 1,3 Mega Piksel (enterp.) video ve fotoğraf çözünürlüğü sağlıyor. Böylece daha büyük boyutlarda basıldıklarında da güzel görünen yüksek kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz.

 • Saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntüler

  Arkanıza yaslanın ve saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntülemenin keyfini çıkarın. Size daha mükemmel video görüntüleri ve daha gelişmiş görüntülü sohbet deneyimi sağlar.

 • Zayıf ışık güçlendirme modu, düşük ışık koşullarında daha iyi görüntüler sağlar.

  Zayıf ışık güçlendirme, düşük ışık koşullarında görüntünün parlaklığını artırır.

 • Döner gövde ile kamerayı bulunduğunuz her yere yöneltebilirsiniz

  Kamerayı istediğiniz her yere yöneltebilmenizi sağlayan akıllı döner gövde ile web kamerası özgürlüğünün tadını çıkarın. Kamerayı herhangi bir yöne doğru 360° çevirerek, hiç hareket ettirmeden odanızın her yerini çekebilirsiniz.

 • Kolay kurulum ve kullanım

  Web kamerasının kurulumu ve kullanımı 1-2-3 kadar kolaydır. 1. Yazılımı yükleyin 2. Kamerayı takın 3. Anında görüntülü arama yapın

 • Bağımsız harici mikrofon size kaydetme özgürlüğü verir

  Ayrı bir harici mikrofon ile, görüntülü sohbetinize yüksek kaliteli ses eklemek amacıyla, sesinizi en iyi alabileceği yere yerleştirme özgürlüğüne sahipsiniz.

 • Tüm anında mesajlaşma servisleriyle uyumludur

  Web kamerası ve yazılımı, tüm anında mesajlaşma servisleri düşünülerek tasarlandı. Skype, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, AOL Instant Messenger ve diğer servislere görüntü ekleyin.

 • Fotoğraf çekme düğmesi, anında muhteşem fotoğraflar çekmenize olanak verir

  Bu düğmeye tek dokunuşla, web kameranız otomatik olarak fotoğraf çeker. E-postalara, web sayfalarına ya da belgelere ekleyerek fotoğraflarınızı paylaşmanın eğlenceli bir yoludur.

 • Monitör, dizüstü bilgisayar ya da masaya güvenli bir biçimde sabitlenir

  Çok işlevli stand ile web kamerasını monitör, dizüstü bilgisayar ya da masaya güvenli bir biçimde monte edebilirsiniz. Bu tasarım özellikle güvenlidir ve siz bir konuşmanın ortasındayken hareket etmez ya da düşmez.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: