Web kamerası

  Şimdi canlı sohbet edin!

  Arkadaşlarınız ve aileniz ile çevrimiçi iletişim hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kolay kullanımlı web kamerası ile Skype, Windows Live Messenger ve diğer ücretsiz servisleri kullanarak görüntülü sohbet edebilirsiniz. Sisteme dahil olan kulaklığı her zaman kullanabilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Şimdi canlı sohbet edin!

 • Saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntüler

  Arkanıza yaslanın ve saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntülemenin keyfini çıkarın. Size daha mükemmel video görüntüleri ve daha gelişmiş görüntülü sohbet deneyimi sağlar.

 • Net görüntü için VGA çözünürlüğü (640x480)

  VGA (640 x 480), toplam görüntüyü oluşturmak için yaklaşık 300.000 pikselin kullanıldığı anlamına gelir. Bu VGA çözünürlüğü, belgelerde, web sayfalarında ve e-postalarda kullanım için net görüntüler sağlar.

 • Kamerayı pivot bağlantısı üzerinde 360° derece döndürün

  Kullanışlı pivot bağlantısıyla kolay web kamerası özgürlüğünün keyfini çıkarın. Web kamerasını hiç hareket ettirmeden, sadece kamerayı herhangi bir yönde 360° çevirerek odanın her yerini filme alabilirsiniz.

 • Ekosuz sohbet için mikrofonlu, kulak içi kulaklık

  Kulaklık kulağınıza kolayca uyar, mikrofon kolay kaydetme için ağzınızın altındaki kablonun üstündedir. Bu dahili mikrofonlu ve kullanışlı kulaklıkla anında ekosuz görüntü alın.

 • Tüm anında mesajlaşma servisleriyle uyumludur

  Web kamerası ve yazılımı, tüm anında mesajlaşma servisleri düşünülerek tasarlandı. Skype, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger, AOL Instant Messenger ve diğer servislere görüntü ekleyin.

 • Kurulum yöneticisiyle kolay kurulum

  Kullanışlı kurulum yöneticisiyle web kameranızı birkaç saniye içinde kurun. Sadece kolay ve adım adım talimatları izleyin, web kameranız bilgisayarınızla mükemmel olarak eşleşecektir.

 • Monitör, dizüstü veya masa üstünde sabit montaj

  Çok fonksiyonlu ayak, web kameranızın her türlü monitör, dizüstü bilgisayar ya da düz yüzeyde kullanımını kolaylaştırır.

 • Fotoğraf çekme düğmesi, anında muhteşem fotoğraflar çekmenize olanak verir

  Bu düğmeye tek dokunuşla, web kameranız otomatik olarak fotoğraf çeker. E-postalara, web sayfalarına ya da belgelere ekleyerek fotoğraflarınızı paylaşmanın eğlenceli bir yoludur.

 • Tüm mevcut görüntüleme yazılımlarıyla uyumlu

  Bu web kamerası mevcut olan tüm ücretsiz ve profesyonel görüntüleme yazılımlarıyla birlikte çalışır. Videonuzdan bir fotoğraf veya sabit resim çekin ve herhangi bir görüntü programıyla açın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: