Web kamerası

  Web kamerası

  Görüntülü Sohbeti Başlatın

  Kullanımı kolay web kamerasıyla sohbetlerinize anında görüntü ekleyin. En iyi kalite ve fiyat kombinasyonunu sunar ve ekosuz konuşma sağlayan mikrofonu olan kulak içi kulaklıkla birlikte gelir. Görüntülü sohbeti hemen başlatın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Görüntülü Sohbeti Başlatın

 • Saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntüler

  Arkanıza yaslanın ve saniyede 30 kare görüntü ile mükemmel görüntülemenin keyfini çıkarın. Size daha mükemmel video görüntüleri ve daha gelişmiş görüntülü sohbet deneyimi sağlar.

 • Net görüntü için VGA çözünürlüğü (640x480)

  VGA (640 x 480), toplam görüntüyü oluşturmak için yaklaşık 300.000 pikselin kullanıldığı anlamına gelir. Bu VGA çözünürlüğü, belgelerde, web sayfalarında ve e-postalarda kullanım için net görüntüler sağlar.

 • Süper görüntü kalitesi için otomatik görüntü iyileştirici

  Otomatik Görüntü İyileştirici, kamera ve görüntü ayarlarını var olan ışıkla otomatik olarak eşleştirerek web kameranızdan en iyi performansı almanıza yardımcı olur.

 • Mükemmel çekim ve doğal görüntüler için yukarı aşağı dönen lens

  Mükemmel odaklama ve doğal görüntüler için dönen lens. Eğim ayarını değiştirmek için kameranın altına nesne koymanıza gerek olmadan hızlı ve kolay bir şekilde doğru kamera açısını elde edebilirsiniz.

 • Ekosuz sohbet için mikrofonlu, kulak içi kulaklık

  Kulaklık kulağınıza kolayca uyar, mikrofon kolay kaydetme için ağzınızın altındaki kablonun üstündedir. Bu dahili mikrofonlu ve kullanışlı kulaklıkla anında ekosuz görüntü alın.

 • Kurulum yöneticisiyle kolay kurulum

  Kullanışlı kurulum yöneticisiyle web kameranızı birkaç saniye içinde kurun. Sadece kolay ve adım adım talimatları izleyin, web kameranız bilgisayarınızla mükemmel olarak eşleşecektir.

 • Monitör, dizüstü veya masa üstünde sabit montaj

  Çok fonksiyonlu ayak, web kameranızın her türlü monitör, dizüstü bilgisayar ya da düz yüzeyde kullanımını kolaylaştırır.

 • Fotoğraf çekme düğmesi, anında muhteşem fotoğraflar çekmenize olanak verir

  Bu düğmeye tek dokunuşla, web kameranız otomatik olarak fotoğraf çeker. E-postalara, web sayfalarına ya da belgelere ekleyerek fotoğraflarınızı paylaşmanın eğlenceli bir yoludur.

 • MSN, Skype ile diğer ücretsiz mesajlaşma servisleriyle uyumlu

  Web kamerası ve yazılımı, tüm mesajlaşma sistemleri düşünülerek tasarlandı. Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger ve diğer ücretsiz mesajlaşma servislerine video ekleyin. Ayrıca, çok kişili video konferansı için Windows Messenger ve NetMeeting ile birlikte çalışır ve geleceğe dönük olarak tasarlanmıştır.

 • Tüm mevcut görüntüleme yazılımlarıyla uyumlu

  Bu web kamerası mevcut olan tüm ücretsiz ve profesyonel görüntüleme yazılımlarıyla birlikte çalışır. Videonuzdan bir fotoğraf veya sabit resim çekin ve herhangi bir görüntü programıyla açın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: