Web kamerası

  Webcam pro

  Kompakt SPC2050NC, kullanıcılar için kullanışlı görüntülü konuşma olanağı sağlıyor. HD görüntü kalitesiyle gerçek 2.0 Mega Piksel video, 8.0 Mega Piksel fotoğraf, saniyede 90 kare video hızı ve otomatik odak. Dahili iki mikrofonuyla son derece net stereo ses. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Web kamerası

Pro, dizüstü bilgisayarlar için SPC2050NC/00 Benzer ürünler bul

Webcam pro

dizüstü bilgisayarlar için

 • Bozulmaları ortadan kaldıran Dijital Doğal hareket teknolojisi

  Bozulmaları ortadan kaldıran Dijital Doğal hareket teknolojisi

  Philips, hareketli görüntü içeriğinde görünebilen sarsılma efektini ortadan kaldırmak için Dijital Doğal Hareket fonksiyonunu keşfetti. Dijital Doğal Hareket, resimdeki hareketi önceden tahmin eder ve hem yayınlanan hem de kayıtlı olan film malzemelerindeki (DVD gibi) sarsıntı hareketlerini düzeltir. Bunun sonucunda elde edilen düzgün hareket çıkışı ve mükemmel keskinlik, görüntüleme deneyimini daha yüksek bir seviyeye taşır.

 • HD görüntü kalitesi için gerçek 2.0 Mega Piksel çözünürlük

  Mega Piksel sayısı görüntü kalitesini belirleyen en önemli faktördür. 2.0 Mega Piksel CMOS sensör size daha önce hiçbir web kamerasının sunamadığı HD kalitesini sunar.

 • 8 Mega Piksel (enterp.) çözünürlükle ilgili daha fazla bilgi

  Web kameranız 8 Mega Piksel (enterpolasyonlu) çözünürlükte fotoğraflarla size daha fazla ayrıntı sunar. Bu, yüksek çözünürlüklü poster boyutunda resimlerin yazdırılması için yeterlidir.

 • Titreşimsiz görüntüler için saniyede 90 kare video görüntüsü

  Yıldırım hızındaki saniyede 90 karelik tazeleme hızı, inanılmaz derecede titreşimsiz, yüz yüze video konferans imkanı sunar ve uzaktan ev izleme için mükemmel görüntüler üretir.

 • Süper yakın çekimler için 8x dijital zoom

  Her görüntü için mükemmel büyüklüğü bulmak için yakınlaştırın ya da uzaklaştırın. Görüntüye bakarken, zoom'u tamamen ekrandaki arayüzle kontrol ederek resmi mükemmel şekilde ayarlayabilirsiniz.

 • Otomatik odaklama, son derece net video ve fotoğraflar sağlar

  Son derece net video ve fotoğraflar sağlar. Görüntü sensörü netlikte bir kayıp algıladığında, otomatik odaklama özelliği manuel olarak ayarlamaya gerek kalmadan merceği hızlı ve hassas biçimde yeniden ayarlar. Artık, Philips'in özel yeni odaklama algoritmasıyla daha da hızlı.

 • Geniş açılı objektif, görüntü karesine daha fazla kişinin girmesini sağlar.

  Geniş açılı, yüksek kaliteli cam objektif ile daha geniş bir görüş alanı elde edersiniz. Geniş açılı objektif, geniş açılı fotoğraf objektifi gibi çalışır ve video kalitesinden taviz vermeden daha fazla kişiyi kareye dahil edebilir.

 • Daha çok detay, derinlik ve netlik için Pixel Plus 2

  Pixel Plus 2 ile web kameranız her zaman son derece ayrıntılı, doğal görünümlü, keskin görüntüler üretecektir. Bunun nedeni bilgisayar videosuna eklenen yenilikçi TV görüntüleme teknolojisi Pixel Plus 2 işlemcisinin gücüdür. Satır ve piksel sayısını artırarak elde edilebilecek olan en iyi görüntüyü sağlar.

 • İki dahili mikrofonla stereo ve yankısız ses

  Sesinizin doğallığını koruyarak kristal netliğinde stereo duyulmasını sağlayın. İki dahili yönlendirmeli mikrofon ve Philips patentli ses yayma teknolojisi, gürültü ve yankı içermeyen sanal bir bölge oluşturur. Sadece kullanıcının sesi alınırken, diğer sesler en aza indirgenir.

 • Gürültü engelleme ve eko engelleme ile en iyi ses kalitesi

  Bu mükemmel gürültü engelleme teknolojisi, arkaplandaki gürültüyü azaltır ve hem gürültülü, hem de sessiz ortamlarda konuşma netliğini artırır. Aynı zamanda ekoyu azaltarak karşı tarafın sizi daha iyi duyabilmesini sağlar.

 • Objektifi toz ve çizilmelere karşı koruyan kapak

  Koruyucu objektif kapağını standart donanım olarak sunan ilk web kamerası. Seyahat sırasında yüksek kaliteli, beş elemanlı cam objektifi toza ve çizilmelere karşı korur.

 • Kullanışlı klips tüm dizüstü bilgisayar ekranlarına uyar

  Bu web kamerası, ekranınıza tam oturur. Bu, web kamerasını tüm dizüstü bilgisayarlara takmayı kolaylaştıran kullanışlı, esnek klips sayesinde gerçekleşir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: