Web kamerası

  Web kamerası

  HD video ve kristal netliğinde ses kalitesi

  SPC1300, video kalitesini yeni bir seviyeye taşıyor. Saniyede 90 kare, Pixel Plus 2, Dijital Doğal Hareket özellikleri ve çift dijital yönlü mikrofon, rakipsiz bir web kamerası paketi sunuyor. Video iletişimi bundan daha iyi olamaz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

HD video ve kristal netliğinde ses kalitesi

 • 6 megapiksel ile mükemmel görüntü kalitesi

  Fotoğraflar için 6 MP kullanılabilen bu teknoloji, yüksek çözünürlükte poster boyunda baskı alınması için yeterli kaliteyi sağlamaktadır. Özel yazılımdaki geliştirmeler sayesinde, 2 MP aralıklı video akışı elde edilebilmektedir.

 • Titreşimsiz görüntüler için saniyede 90 kare video görüntüsü

  Yıldırım hızındaki saniyede 90 karelik tazeleme hızı, inanılmaz derecede titreşimsiz, yüz yüze video konferans imkanı sunar ve uzaktan ev izleme için mükemmel görüntüler üretir.

 • Süper yakın çekimler için 8x dijital zoom

  Her görüntü için mükemmel büyüklüğü bulmak için yakınlaştırın ya da uzaklaştırın. Görüntüye bakarken, zoom'u tamamen ekrandaki arayüzle kontrol ederek resmi mükemmel şekilde ayarlayabilirsiniz.

 • Daha çok detay, derinlik ve netlik için Pixel Plus 2

  Pixel Plus 2 ile web kameranız her zaman son derece ayrıntılı, doğal görünümlü, keskin görüntüler üretecektir. Bunun nedeni bilgisayar videosuna eklenen yenilikçi TV görüntüleme teknolojisi Pixel Plus 2 işlemcisinin gücüdür. Satır ve piksel sayısını artırarak elde edilebilecek olan en iyi görüntüyü sağlar.

 • Geniş açılı objektif, görüntü karesine daha fazla kişinin girmesini sağlar.

  Geniş açılı, yüksek kaliteli cam objektif ile daha geniş bir görüş alanı elde edersiniz. Geniş açılı objektif, geniş açılı fotoğraf objektifi gibi çalışır ve video kalitesinden taviz vermeden daha fazla kişiyi kareye dahil edebilir.

 • Yüz takibi yüzünüzü otomatik olarak takip eder.

  Son teknoloji ürünü kamera yazılımı yüzünüzü otomatik olarak algılar ve siz hareket ettiğinizde lensini hareket ettirir. Video konferans sırasında hareket etseniz bile görüntünün merkezinde kalırsınız. Bu özellik size kendinizi daha rahat ifade etme ve daha doğal sohbet etme imkanı sunar.

 • Güvenilir ev içi izleme için hareket algılama

  Özel Hareket Algılama özelliği sayesinde siz dışarıdayken evinizde olan her şeyi kaydedebilirsiniz. Evden ayrılırken kameranızı hareket algılama moduna getirin, böylelikle sadece oda içinde bir hareket algılandığında kayıt yapmaya başlayacaktır.

 • Gürültü engelleme ve eko engelleme ile en iyi ses kalitesi

  Bu mükemmel gürültü engelleme teknolojisi, arkaplandaki gürültüyü azaltır ve hem gürültülü, hem de sessiz ortamlarda konuşma netliğini artırır. Aynı zamanda ekoyu azaltarak karşı tarafın sizi daha iyi duyabilmesini sağlar.

 • Gelişmiş konuşma işleme özelliğine sahip çift dijital yönlü mikrofon

  Artık sohbet etmekte olduğunuz kişi tarafından yüksek sesle ve net bir şekilde duyulabilirsiniz. Gelişmiş konuşma işleme yazılımı ile çift yönlü mikrofon bir araya gelerek mükemmel ses üretir. Daha geniş ses ışını sayesinde hareket serbestliği elde edersiniz ve web kamerasının arkasında birden fazla kişi bulunduğunda, telekonferans ses kalitesi artar.

 • Televizyon yayını kalitesinde web üzerinden yayın

  Bu kamera, çektiği yüksek kaliteli görüntüler sayesinde web üzerinden yayıncılık için idealdir. Videonuzu arkadaşlarınız veya ailenizle paylaşın veya Internet üzerinden yayınlayın.

 • Yumuşak hareketli görüntüler için Dijital Doğal Hareket

  Philips, hareketli görüntü içeriğinde görünebilen sarsılma efektini ortadan kaldırmak için Dijital Doğal Hareket fonksiyonunu keşfetti. Dijital Doğal Hareket, resimdeki hareketi önceden tahmin eder ve hem yayınlanan hem de kayıtlı olan film malzemelerindeki (DVD gibi) sarsıntı hareketlerini düzeltir. Bunun sonucunda elde edilen düzgün hareket çıkışı ve mükemmel keskinlik, görüntüleme deneyimini daha yüksek bir seviyeye taşır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: