Web kamerası

  Mükemmel, gerçek gibi video bağlantısı

  SPC1000NC ile, arkadaşlarınız ve aileniz ile kaliteli bağlantı sağlayacaksınız. Yüksek çözünürlüklü video ve net ve doğal ses özellikleri nefesleri kesilecek. Onlarla aynı odadaymış gibi hissedeceksiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Mükemmel, gerçek gibi video bağlantısı

 • Kendi eğlence logonuzu ekleyerek web yayımınızı kişiselleştirin

  Kendi eğlence logonuzu ekleyerek web yayımınızı kişiselleştirin

  Kendi eğlence logonuzu ekleyerek web yayımınızı ya da web günlüğünüzü kişiselleştirin. Bu özel yazılım sayesinde, aynı televizyonunuzdaki TV kanal logoları gibi, video akışının bir köşesine kendi logonuzu ekleyebilirsiniz.

 • Arkaplanınızı Değiştirin

  Arkaplanınızı Değiştirin

  Gerçek arkaplanınızı değiştirin ve arkadaşlarınızı başka bir yerde olduğunuza inandırın! Yazılım arkaplanınızı otomatik olarak doldururken, her zamanki gibi etrafta gezinebilir ve sohbet edebilirsiniz. Seçebileceğiniz 15 muhteşem arkaplan bulunmaktadır. Ayrıca kendi arka sahnenizi yükleyebilir ve oynatabilirsiniz.

 • 5 megapiksel ile mükemmel görüntü kalitesi

  Fotoğraflar için 5 MP kullanılabilen bu teknoloji, yüksek çözünürlükte poster boyunda baskı alınması için yeterli kaliteyi sağlamaktadır. Özel yazılımdaki geliştirmeler sayesinde, 2 MP aralıklı video akışı elde edilebilmektedir.

 • Saniyede 60 kare görüntü sayesinde doğal deneyim

  Saniyede 60 kare ile doğal görünümlü, tam hareketli video oluşturun. Arkadaşlarınızla video sohbet ve yüksek kaliteli izleme için son derece uygundur.

 • Süper yakın çekimler için 5x dijital zoom

  Her görüntü için mükemmel büyüklüğü bulmak için yakınlaştırın ya da uzaklaştırın. Görüntüye bakarken, zoom'u tamamen ekrandaki arayüzle kontrol ederek resmi mükemmel şekilde ayarlayabilirsiniz.

 • Hassas cam mercek daha net görüntü kalitesi sunar

  Keskin, berrak ve net. Hassas cam mercek, fotoğraftan görüntülü mesajlaşmaya tüm uygulamalarda yüksek görüntü kalitesini garanti eder. Lensler, ömürlerinin uzaması ve eskimeye, yıpranmaya ve toz birikimine engel olmak için özel bir filmle kaplanmıştır.

 • Geniş açılı objektif, görüntü karesine daha fazla kişinin girmesini sağlar.

  Geniş açılı, yüksek kaliteli cam objektif ile daha geniş bir görüş alanı elde edersiniz. Geniş açılı objektif, geniş açılı fotoğraf objektifi gibi çalışır ve video kalitesinden taviz vermeden daha fazla kişiyi kareye dahil edebilir.

 • Yüz takibi yüzünüzü otomatik olarak takip eder.

  Son teknoloji ürünü kamera yazılımı yüzünüzü otomatik olarak algılar ve siz hareket ettiğinizde lensini hareket ettirir. Video konferans sırasında hareket etseniz bile görüntünün merkezinde kalırsınız. Bu özellik size kendinizi daha rahat ifade etme ve daha doğal sohbet etme imkanı sunar.

 • Dahili dijital yönelmeli mikrofon ile net ses

  Yönelmeli mikrofon sesinize odaklanır, böylece doğal bir biçimde konuşabilirsiniz ve sesinizi duyurmak için mikrofona yaklaşmanıza gerek kalmaz. Bu, arkaplandaki gürültüyü otomatik olarak keser ve daha doğal bir ses sağlar.

 • Heyecan verici eğlenceli çerçeveler ve efektler

  Beklenmedik şeylerle sohbete neşe katın. Sohbet sırasında yüzünüzün etrafına ekleyebileceğiniz on adet temalı eğlenceli çerçeve ile arkadaşlarınızı şaşırtın. Ya da sizi negatif, süslü hatta deforme biçimde gösterecek eğlenceli efektlerle onları eğlendirin.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: