Multimedya Hoparlörleri 2.1

  Multimedya Hoparlörleri 2.1

  Baslara yüklenin, gücü hissedin

  PC 2.1 Hoparlörler

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Baslara yüklenin, gücü hissedin

ayrı ses amplifikatörü ile

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • MAC ve PC ile birlikte kullanılabilir

  MAC ve PC ile birlikte kullanılabilir
 • Bas Refleks hoparlörler ile derin ve güçlü bas ses çıkışı

  Hoparlör sürücüsünün arkasında bulunan bölme, havayı hoparlörün akustik olarak düzenlenmiş yerleşik havalandırma deliklerinden geçirerek daha derin ve gerçekçi bas sesler verir.

 • Kolay yüksek ve alçak ton ayarları için Tiz ve Bas Kontrolü

  Tiz ve bas, sesin yüksek ve düşük frekanslarını kontrol eden ekolayzır özellikleridir. Tiz, müzikteki yüksek tonların güçlendirilmesini düzenlerken, bas, düşük tonların güçlendirilmesini kontrol eder. Dinleyici, yukarı ve aşağı tuşlarını kullanarak, rahat bir şekilde, düşük ve yüksek tonların az veya çok belirgin olmasını sağlayabilir veya tizi ve bası düz bırakarak müziğin orijinal kayıt ayarlarına göre çalınmasını sağlayabilir. Tiz ve Bas Kontrolü, müziğinizi, sevdiğiniz gibi dinlemenize olanak verir.

 • Müzik, oyun, film, TV ve çevrimiçi video keyfini çıkarın

  Dizüstü bilgisayarınız için mükemmel bir eşlikçidir; böylece multimedya müzik ve video dosyalarını mükemmel ses kalitesiyle oynatabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: