Multimedya Hoparlör 5.1

  Mükemmel surround ses

  Bu multimedya hoparlörlerini istediğiniz PC, MP3 çalar veya CD oynatıcıya bağlayın ve anında kendi 5.1 surround ses sisteminizi oluşturun. Üstün bas kolayca ayarlanabilir. Bu mükemmel sesi almak için masanızın üstündeki veya duvardaki hoparlörleri ayarlayabilirsiniz.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Mükemmel surround ses

5.1 Surround Ses

 • Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, kompakt hoparlör kutusu sistemiyle derin bas sesler verir. Sistemin düşük frekanslı seslerdeki kaybını azaltmak için woofer'la akustik olarak hizalanmış ek bas borusuyla geleneksel hoparlör kutusu sistemlerinden ayrılır. Sonuçta daha az bozulma ile daha derin, kontrollü bir bas elde edilir. Sistem, geleneksel woofer'lar gibi, bas borusunun içindeki hava kütlesini titreştirerek çalışır. Woofer'ın tepkisiyle birleşince, sistemdeki düşük frekanslı sesler güçlenerek derin baslara yeni bir boyut kazandırır.

 • Seviye kontrollü bas kuvvetlendirme teknolojisi

  Benzersiz subwoofer tasarımı, daha derin ve daha zengin bas sağlar. Bas seviyesini kendi seçiminize göre ayarlama olanağına da sahipsiniz.

 • MP3, PC, TV, CD, vb. için mükemmel

  Hoparlörlerinizi tüm sistemlerinize bağlayın. MP3 çalar, PC, TV, CD, DVD ve tüm çoklu ortam ürünlerinizi dinlemenin mükemmel yolu.

 • Çekici, son derece parlak kaplama

  Son derece parlak siyah kaplama, klasik ve modern dekorasyonlarda mükemmel durur.

 • Kişisel dinleme için ek kulaklık bağlantısı

  Bu hoparlör sisteminde ek kulaklık bağlantısı bulunmaktadır. Dilediğinizde kulaklığınızı bağlayarak daha kişisel bir dinleme deneyimi elde edebilirsiniz.

 • Manyetik Koruma, bilgisayar ekranındaki görüntü bozulmalarını ortadan kaldırır

  Hoparlörlerdeki güçlü mıknatıslar manyetik olarak koruma altına alındığı için bilgisayar ekranınızın yanına konulduklarında dahi görüntüyü etkilemez ve bozmaz.

 • Benzersiz, RC üzerinden doğrudan MP3 girişi

  Uzaktan kumandanızdaki benzersiz, RC üzerinden doğrudan MP3 girişi sayesinde MP3 çalarınızı kolayca dinleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken MP3 çalarınızın ses çıkışını uzaktan kumanda üzerindeki 3,5 mm jaka bağlamak ve müziğin keyfini çıkarmak.

 • Daha kolay kurulum için Tak ve Çalıştır özelliği

  Tak ve Çalıştır, yeni bir bileşeni kurabilmenizi veya ekleyebilmenizi ve bu bileşeni, karmaşık kurulum prosedürleri izlemeye veya teknik analiz yapmaya gerek kalmadan çalıştırabilmenizi sağlar.

 • Kolay ses ayarı için uzaktan ses kumandası

  Kullanışlı kablolu uzaktan kumanda, ses seviyesi ayarını parmaklarınızın ucunda yapmanızı sağlar.

 • Kaliteli bas üretimi için ahşap muhafaza

  Subwoofer'ın kasası, sağlam, dengeli ve yüksek akustik performans elde etmenizi sağlayan ahşaptan yapılmıştır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: