Multimedya Hoparlörleri 2.1

  Dinamik ses

  SPD™ patentli bas portu teknolojisiyle desteklenen 30 W çıkış, pürüzsüz ve derin tonlar üretir. Tüm ortamlarla uyumlu olan bu hoparlör, bas refleks sistemi sayesinde daha az bozulmayla eksiksiz ses sunar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Multimedya Hoparlörleri 2.1

2, 5 inç Uydu sürücü, 5 inç Subwoofer, Kulaklık çıkışı, Ses girişi, 70 W, Ses girişi SPA4355/12 Benzer ürünler bul

Dinamik ses

 • Pürüzsüz ve derin tonlar için SPD™ yenilikçi bas portu teknolojisi

  Pürüzsüz ve derin tonlar için SPD™ yenilikçi bas portu teknolojisi

  Philips Ses Arıtma Kanalı (SPD) bas portu teknolojisi, orijinal bas sesin pürüzsüz ve derin tonlarını üretir. Philips tarafından icat edilen, bas borusunun iç yüzeyinin işlenmesi sırasında SPD köpük malzeme kullanılmasına dayalı bu özel akustik durdurma sistemi ses türbülansını azaltır ve ayar frekansını dengeler. Philips teknik ve tüketici testleri bu sönümleme mekanizmasının daha az bileşen içeren, daha saf ve kaliteli bas ürettiğini doğrulamıştır.

 • Bas Refleks hoparlörler ile derin ve güçlü bas ses çıkışı

  Bas Refleks hoparlörler ile derin ve güçlü bas ses çıkışı

  Hoparlör sürücüsünün arkasında bulunan bölme, havayı hoparlörün akustik olarak düzenlenmiş yerleşik havalandırma deliklerinden geçirerek daha derin ve gerçekçi bas sesler verir.

 • 30 W RMS toplam çıkış gücü

  30 W RMS toplam çıkış gücü
 • Etkin biçimde sönümlenen sürücü titreşimi ve ses bozulmasını azaltır

  Tek hoparlör sürücüsü normalde diyaframın kenarına yakın bölgelerde özel bir frekans bölümü titreşimine maruz kalır ve genellikle sesteki bozulmaların önüne geçilemez. Bu yöntem, sorunun giderilmesi için sürücü konisi etrafında yekpare monomerden oluşan ve normalde kullanılana göre çok daha hafif bir malzeme olan Mylar malzemenin kullanılmasını öngörür. Koninin mükemmel simetriye sahip bir halkayla sarılması, sönümleme etkisinin asenkron titreşimi bastırmasını sağlayarak daha dengeli ve doğal ses ortaya çıkarır.

 • Çekici, son derece parlak kaplama

  Son derece parlak siyah kaplama, klasik ve modern dekorasyonlarda mükemmel durur.

 • AUX girişi ve kablolu kontrolde kulaklık çıkışı

  Şimdi hoparlörlerin ön tarafındaki aux girişi ve kulaklık çıkışıyla sevdiğiniz müziğin keyfini daha kolay ve rahat şekilde çıkarabilirsiniz. Genellikle, PC'nizden başka bir cihaz bağlamanız gerektiğinde 3,5 mm jakı bilgisayardan çıkarmanız gerekir ve bu her zaman tercih edilen bir durum değildir. Ancak ön kısımdaki aux girişi ve kulaklık çıkışı bağlantıları ile müziğinizi hemen hemen tüm cihazlardan hızlı ve kolay şekilde dinleyebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: