Kapat Resim indirin

Görüntüler

Sevimli görünürüz ama çılgınlar gibi parti yaparız!

Müzik ve ses konusunda harikayız! Tek yapmanız gereken bizi dizüstü bilgisayarınıza veya MP3 çalarınıza bağlamak; mükemmel bir dinleme deneyimi için müziğinize ve seslerinize hayat veririz. Kullanışlı kablo yönetimi, düzenli bir masa üstü anlamına gelir!

Tüm teknik özellikleri gör
Tüm Ödülleri Gör

Ürün özellikleri

 • Kablo uzunluğu değişebilir

  Kolay kablo yönetimi, dağınık kabloları toparlamanıza yardımcı olarak düzenli bir masanız olmasını sağlar ve kablo uzunluğu ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ayarlanabilir.

 • Müziğin, oyunların, filmlerin ve çevrimiçi videoların keyfini çıkarın

  Dizüstü bilgisayarınız ve netbook'unuz için mükemmel bir çevrebirim cihazıdır; böylece multimedya müzik ve video dosyalarını mükemmel ses kalitesiyle oynatabilirsiniz.

 • Zengin bas

  Bu Philips PC hoparlörü, hoparlör kutusu sisteminden gelen zengin bas deneyimi ile yüksek ses kalitesi sağlar.

 • Güç için USB fişi

  Tak ve kullan kolaylığı sayesinde USB kablosu doğrudan herhangi bir USB portuna bağlanır ve dizüstü bilgisayarınız bunu taşınabilir USB yığın depolama aygıtı olarak algılar.

 • Çevreci ürün

  Royal Philips Electronics tarafından Çevreci Ürün olarak onaylanmıştır. Çevreci Ürün, cihaz performansının belirli sürdürülebilirlik konularında (örneğin enerji verimliliği, ürün ağırlığı, kullanım ömrü yönetimi, vb.), başlıca rakiplerinden en az %10 daha iyi olduğu anlamına gelir.

 • MAC ve PC ile çalışıyorum

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: