Kablosuz Multimedya Adaptörü

  Bilgisayardaki filmlerinizi televizyonda kablosuz olarak oynatın

  PC'nizden uzaklaşın. Dijital müziğinizin, fotoğraflarınızın ve görüntülerinizin keyfini olması gerektiği gibi çıkarmaya başlayın.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Bilgisayardaki filmlerinizi televizyonda kablosuz olarak oynatın

Filmleri, müzik ve fotoğrafları televizyona gönderin

 • Yüklenmiş filmleri konforlu bir şekilde TV'nizde izleyin

  Filmleri bilgisayarınıza yükleyin ve oturma odanızın rahatlığında izleyin. Yüklediğiniz filmleri CD veya DVD'ye kaydetmenize gerek yok; bunun yerine doğrudan erişim ve kontrol parmaklarınızın ucunda.

 • WMV, DivX ve Xvid görüntü formatlarını destekler

  Video koleksiyonunuz ve yüklemiş olduğunuz filmleri desteklenen video formatlarından birini kullanarak bilgisayarınızda saklayın. Sonra da televizyonda gösterin. Oynatma için MPEG1, 2, DivX, Xvid ve WMV video formatları desteklenmektedir. HD WMV formatındaki görüntüleri oynatmak için kablolu bir ethernet bağlantısı gerekmektedir.

 • PC'nizden ses sisteminize yüksek kaliteli müzik aktarın

  PC'nizden ses sisteminize müziği yüksek kalitede aktarın. PC'nizde saklanmış müzik dosyalarını ses sisteminizde dinleyin. Müzik koleksiyonunuzdan sanatçı, albüm ya da türe göre şarkı seçin.

 • Internet'te Radyo yayınlarını PC olmadan dinleyin.

  Geniş bant Internet bağlantınız üzerinden doğrudan Internet Radyo İstasyonuna bağlanarak, kullandığınız ses sisteminize daha fazla radyo istasyonu ekleyin.

 • WMA, WMA-DRM ve MP3 müzik formatlarını destekler

  Müzik koleksiyonunuzu ve yüklediğiniz şarkıları, desteklenen bir çok ses formatından biri halinde PC'nizde saklayın. Daha sonra ses sisteminizde dinleyin. WMA, WMA-DRM ve MP3 müzik formatları desteklenmektedir

 • HD fotoğraf slayt gösterinizi TV'de arkadaşlarınızla birlikte izleyin

  Koltuğunuza kurulun ve tatil fotoğraflarınızı aileniz veya arkadaşlarınızla birlikte izleyin.

 • Fotoğraflarınızı bilgisayarda saklayın ve TV'de izleyin

  Fotoğraf koleksiyonunuzu bilgisayarınızda saklayın ve kablosuz olarak TV'den izleme keyfine varın.

 • Net ve canlı, yüksek çözünürlüklü fotoğraf kalitesi LCD TV'nizde

  Dijital fotoğraflarınızı net ve kesin şekilde görüntülemek için LCD TV üzerindeki High Definition TV girişini kullanın. Bu ürün, Yüksek Çözünürlüklü görüntü oynatmak için Component Video bağlantısına ihtiyaç duyar.

 • Kolay, adım adım kurulum sayesinde hızlı başlangıç yapın.

  Bu ürün, anlaşılır, adım adım kurulum yardımıyla kolayca kurulur. TV ekranında ürünün kurulumu için gereken tüm adımları görebilirsiniz.

 • En son yazılım sürümüne otomatik olarak güncellenir

  Bu ürün, yazılımı güncelleyerek yeni ve gelişmiş fonksiyonları ekleme kapasitesine sahiptir. Yeni yazılım sürümlerini, geniş bant Internet bağlantısı üzerinden kontrol eder. Güncellemek istediğinize kolayca karar verir ve çok daha fazla özellikten yararlanabilirsiniz.

 • Evinizdeki çeşitli PC'lerde bulunan içeriğe erişim

  Evinizdeki çeşitli PC'lerdeki multimedya içeriğine erişebilirsiniz. Ortam yöneticisi, çeşitli bilgisayarlarda çalışabilir, hatta eski olanlarda bile. Böylece, bir Ortam Adaptörü ile farklı bilgisayarlardaki multimedya içeriğine erişebilirsiniz. Dosyaları başka bir bilgisayara kopyalamanıza gerek yok.

 • Daha az karışıklık, sorun. Kablosuz bağlantı, matkap delikleri yok demektir.

  Alıcı ve verici arasındaki 2.4 GHz kablosuz bağlantı kablo döşemeniz veya duvarlarda delikler açmanıza gerek kalmadığı anlamına gelmektedir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: