Kablosuz Müzik Adaptörü

  Müzik burada, PC orada - kablosuz

  PC'nizden uzaklaşın. PC'nizdeki dijital müziğin keyfini ev ses sisteminizde çıkarmaya başlayın. Müziği olması gerektiği gibi dinleyin

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Müzik burada, PC orada - kablosuz

PC'den ses sistemine kablosuz bağlantı

 • PC'nizden ses sisteminize yüksek kaliteli müzik aktarın

  PC'nizden ses sisteminize müziği yüksek kalitede aktarın. PC'nizde saklanmış müzik dosyalarını ses sisteminizde dinleyin. Müzik koleksiyonunuzdan sanatçı, albüm ya da türe göre şarkı seçin.

 • Başka bir odada dinlediğiniz müziği PC'nizde saklayın

  Müzik koleksiyonunuzu merkezi olarak PC'nizde saklayın ve kablosuz olarak ses sisteminizde keyfini çıkarın.

 • Sağlanmış olan uzaktan kumandayla PC'nizdeki müzik dosyalarını tarayın

  PC'nizdeki müzik koleksiyonunuzu tarayın, seçin ve dinleyin. Uzaktan kumanda size, ses sisteminizde çalmak istediğiniz müzik için PC'nize doğrudan interaktif erişim verir.

 • Ses sisteminizi kablosuz ev ağınıza entegre edin

  Ev ağınıza yeni olanaklar ekleyin ve ağınızdan aldığınız müziği ses sisteminizde çalın. Havanıza en uygun müziği bulmak için müzik koleksiyonunuzla etkileşim içine girin.

 • En iyi ses kalitesini sunan dijital müzik işleme

  Dijital müzik, dijital formatta müzik alıcınıza gönderilir ve dijital ses işleyici tarafından ses sisteminizde en yüksek ses kalitesine ulaşabilmek üzere işlenir.

 • Dayanıklı kablosuz bağlantı, yüksek ses kalitesini garanti eder

  Dayanıklı kablosuz bağlantı, PC'nizle elektronik cihazlar arasında kablo bağlantısına gerek olmadığı anlamına gelir. Kablosuz standart, yüksek kalitede ses aktarımı için optimum bant genişliğiyle dayanıklı ve güvenli bir bağlantı sağlar.

 • WMA, WMA-DRM ve MP3 müzik formatlarını destekler

  Müzik koleksiyonunuzu ve yüklediğiniz şarkıları, desteklenen bir çok ses formatından biri halinde PC'nizde saklayın. Daha sonra ses sisteminizde dinleyin. WMA, WMA-DRM ve MP3 müzik formatları desteklenmektedir

 • Daha az karışıklık, sorun. Kablosuz bağlantı, matkap delikleri yok demektir.

  Alıcı ve verici arasındaki 2.4 GHz kablosuz bağlantı kablo döşemeniz veya duvarlarda delikler açmanıza gerek kalmadığı anlamına gelmektedir.

 • Yazılım güncellemeleriyle güncel kalın

  Ürün, yazılım güncelleme aracılığıyla yeni ve geliştirilmiş bir işlevden faydalanabilir. Geniş bant İnternet bağlantısı üzerinden yazılımların yeni sürümlerinin bulunup bulunmadığını kontrol edin. Güncellemek ve daha çok özellikten faydalanmak isteyip istemediğinize kolayca karar verebilirsiniz. Web sitesi üzerinden yeni ve geliştirilmiş ürün fonksiyonlarıyla güncel kalın ve sağlanan yazılımı kullanarak bunları yükleyin.

 • Kolay dolaşım için Mavi arka ışıklandırmalı LCD

  Mavi arka ışıklandırmalı LCD ekranı, müzik koleksiyonunuzda kolay dolaşım sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: