Kablosuz Multimedya Adaptörü

  Ev sinema sisteminizi zenginleştirin

  SL400i, bilgisayarınızda bulunan veya doğrudan Internet'ten alabileceğiniz geniş multimedya içeriğini (müzik parçaları, fotoğraflar ve filmler) "evdeki en iyi koltukta" tadını çıkararak Ev Sinema Sistemi'nden izleyebilmenizi sağlar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Ev sinema sisteminizi zenginleştirin

PC ve Internet'ten multimedya

 • Oturma odanızda kablosuz PC multimedyasının tadını çıkarın

  Ürün bir TV veya stereoya bağlıdır. PC ile ürün arasında kablosuz bir bağlantı kurulur. TV ve stereonuzda PC multimedya içeriğinde gezinmeyi uzaktan kumanda ile yapabilirsiniz.

 • Anında kablosuz PC bağlantısı, WiFi™ USB adaptörü ile birlikte sağlanır

  Kablosuz ağınız yoksa, hemen kutudan çıkma çözüm. Paketteki Kablosuz USB adaptörünü PC'nize bağlayın. Alıcıyı TV ve/veya stereoya bağlayın. Kablosuz USB adaptörü şimdi PC'nizi alıcı ürününüze bağlamaktadır.

 • Online müzik, film, fotoğraf ve oyunlara erişin

  Çevrimiçi müziklere, filmlere, müzik videolarına, fotoğraf koleksiyonlarına ve Internet oyunlarına TV'nizden veya stereonuzdan tek tuşla erişin. Internet multimedyasına zahmetsizce erişmek için dosyaları önce PC'nize indirmeniz, hatta PC'nizi açmanız bile gerekmez. Geniş bantlı Internet bağlantısı gerektirir.

 • Ürününüzü güncel tutmak için Internet üzerinden güncellenebilir

  Yeni özellikler, fonksiyonlar ve geniş bantlı bağlantı üzerinden Internet'ten doğrudan cihazınıza otomatik olarak indirilen ortam dosya formatları.

 • TV'yi açmadan aygıt ekranından çalıştırma

  TV'nizi açmaya gerek kalmadan, TV'de görüntülenenle aynı menü yapısını kullanarak LCD ekran aracılığıyla ses dosyalarını seçin.

 • Açık IEEE802.11 standardına dayalı kablosuz RF iletişimi

  WiFi standardı, ayrı odalarda bulunan bilgisayarlar, çevre birimleri ve audio/video aygıtları arasında kablo bağlantısı yapılmasına gerek olmadığı anlamına gelir.

 • UPnP, çeşitli cihazların birbirleriyle iletişim kurmasına olanak verir

  UPnP (Evrensel Tak ve Çalıştır), çeşitli aygıtların birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayan bir ağ protokolü anlamındadır. Belirli içerikleri (resim, ses veya video dosyaları) oynatabilen aygıtlar ağ üzerinde kendilerini tanıtıp bu tür dosyaları saklayan veri depolarına bağlanabilirler. Böylece bir dosya, kesintisiz eğlence deneyimi için bunlar arasında alınıp verilebilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: