Çengelli Kulaklık

  Tam oturur

  Bu kulaklıklarla mükemmel sesin keyfini mükemmel rahatlıkta çıkarın. Bu döner kulak kancaları, kulağınıza tam oturur ve yumuşak bir temas sağlar. Üç kapak boyutu arasından seçim yapabilme olanağı sayesinde dış seslere karşı mükemmel yalıtım sağlanır ve en iyi ses kalitesi elde edilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Tam oturur

Dinleme keyfi için güçlü hoparlörler

 • Her kulağa tam oturması için değiştirilebilir 3 lastik kulak kapağı

  Her kulağa tam oturması için değiştirilebilir 3 lastik kulak kapağı

  Küçükten büyüğe, değiştirilebilir 3 kulak kapağı, bu Philips kulaklıkların kulaklarınıza mükemmel şekilde oturmasını sağlar.

 • Yerleşik mikrofon ve çağrı düğmesi

  Yerleşik mikrofon ve çağrı düğmesi

  Yerleşik mikrofon ve çağrı düğmesi sayesinde Philips kulaklığınızı cep telefonundan çağrı yapmak için de kullanabilirsiniz. Çağrıları kulaklıktan kabul etme ve sonlandırma olanağının yanı sıra eller serbest çağrı yapma keyfini çıkarın.

 • Dışarıda kullanım için ideal olan 1,2m uzunluğunda kablo

  Ses cihazınızı istediğiniz yere koyma özgürlüğü veren ideal kablo uzunluğu.

 • Daha güvenli şekilde oturması için çekiş engelleyici tasarım

  Eşsiz tasarımı sayesinde sizi hareket ettiren ne olursa olsun kulaklılar güvenli ve rahat bir biçimde kulaklarınızın içinde kalacaktır. Kablo çekildiğinde bir araya toplanırlar.

 • Rahat ve tam oturabilmesi için esnek, kauçuk kulak çengelleri

  Kauçuk kulak çengelleri, kaymaz tasarımlarıyla daha güvenli bir kullanım sunarak kulaklıkların saatler boyunca, konforlu bir biçimde yerinde kalabilmesini sağlar. Aktif kullanım için idealdirler.

 • Daha düşük ses seviyelerinde daha iyi ses için pasif ses yalıtımı

  Kulaklarınıza mükemmel ve stabil bir şekilde oturan kulaklıklar, müzikten aldığınız keyfi azaltan arka plandaki istenmeyen gürültüleri engeller. Yani kulaklıkların üstün ses kalitesinden düşük ses seviyelerinde dahi faydalanırken pil kullanım ömrünün de uzamasını sağlar.

 • Turbo Bas size süper derinlikte ve dinamik bas sesleri verir

  Benzersiz bas tasarımı, düşük frekanslı tonları kulaklarınıza yönlendirerek 'turbo' güçlendirir. Sonuçta müthiş gerçekçi ve dinleyeni daha fazla içine alan bir ses ortaya çıkar.

 • Mükemmel uyum, mükemmel ses için Son derece küçük ve etkin sürücü

  Bu sayede düşük ses seviyelerinde dahi kulaklığınızın mükemmel ses kalitesinden faydalanabilir ve pil kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

 • Sesi ve düğmeleri Philips Kulaklık Uygulaması ile kişiselleştirin

  Philips Kulaklık Uygulamasını indirerek hem kulaklığınızın sesini istediğiniz gibi ayarlayın hem de Çağrı cevaplama/bitirme, Müzik çalma/duraklatma, Ses seviyesini artırma/azaltma, Parça değiştirme ve Mikrofonun sesini kapatma kontrollerini kişiselleştirin.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: