O'Neill

  O'Neill

  Mikrofonlu THE STRETCH baş bandı kulaklık

  Derin bas için ayarlandı

  Yumuşak yalıtımlı yastıkların müziğinizdeki ses yalıtımı sayesinde, mükemmel dinleme Yolculuğunda sesin iniş ve çıkışlarının deneyimini yaşayabilirsiniz. Esnek TR90 baş bandı diğer kulaklıkların baş edemeyeceği koşullara meydan okumak için geliştirildi. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

O'Neill Mikrofonlu THE STRETCH baş bandı kulaklık

40 mm sürücülü/arkası kapalı, Kulak üstü SHO9565BK/10 Benzer ürünler bul

Derin bas için ayarlandı

Esnek ve dayanıklı

 • Dinamik 40 mm neodimyum sürücüler derin, dinamik bas performansı sağlar

  Kristal netliğinde ses veren ve güçlü bas performansı sunan dinamik 40 mm sürücülerle dışarıdayken yüksek ses kalitesiyle müzik dinleyin.

 • Dahili mikrofon ve uzaktan kumanda kullanarak müzikten aramalara geçiş yapın

  Dahili mikrofon ve uzaktan kumanda kullanarak müzik ve aramalar arasında bir dokunuşla geçiş yapın. Bu kulaklık müziğinizin keyfini çıkarırken sizin için önemli kişilerle bağlantı halinde olmanızı sağlar.

 • L şeklindeki konektör, kabloların dayanıklılığını artırır ve kullanım ömrünü uzatır

  Kulaklıkları daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü kılan güçlendirilmiş L şekilli kablo konektörüyle daha uzun süre müzik dinleyin.

 • Kulak üstü yalıtımlı yastıklar ile ritimlerin tadını çıkarın

  Kulak üstü yalıtımlı yastıklar ile şehrin heyecanına ortak olurken gürültüyü dışarıda bırakın. Sadece uzun süreli rahatlığın keyfini çıkarmakla kalmayarak bu yastıklar sayesinde sevdiğiniz müziklerin ses ayrıntılarını duyabilirsiniz.

 • Hızlı çıkarılabilen kablo kırılmaları önler

  Artık kablolarınızın dolaşmasından endişe etmeyin. Kayak teknolojisindeki en son yeniliklerden ilham alarak üretilen bu çıkarılabilen kablo, sıkıştığı anda anında baş bandından kolayca çıkarılabilir. Yeniden bağlayarak müzik dinlemeye devam edebilirsiniz.

 • Kendinden ayarlı iç baş bandı basıncı ve sıcaklığı azaltır

  Zekice oluşturulmuş, esnek ve hafif iç baş bandı serin ve rahat kalmanızı sağlar. Ne kadar uzun süreliğine takarsanız takın kulaklıklarınız kulağınızda sıkıca durmasını sağlar.

 • Uzun süre kullanım için ultra yumuşak deri kulak tamponları

  Ultra yumuşak deriden üretilen kulak yastıkları, kulağınızın kıvrımlarına rahatça ve sağlam şekilde oturarak kulaklığın kulağınızda olduğunu unutacağınız kadar rahat ve mükemmel bir yalıtım sağlar.

 • Süper esnek ve sağlam TR55 baş bandı

  Baş bandını kırmadan çevirebilirsiniz, esnetebilirsiniz ve bükebilirsiniz. Üst düzey naylon ve TR55 sınıfı süper esnek polimer kullanılarak üretilen bu kulaklıklar son derece sağlam, esnek ve hayat sizi nereye sürüklerse sürüklesin yanınızda durmaya hazırdır.

 • Son derece sert, dolaşmayan kumaş kablo

  Kablolarla uğraşmadan hayatınızı istediğiniz gibi yaşayın. Bu dayanıklı, dolaşmayan kumaş kablo aktif yaşam tarzınızın karşısına çıkaracağı her zorluğun üstesinden gelir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: