Gürültü önleyici kulak içi kulaklıklar

  %90 daha az dış ses

  iPod için yapılmış % 90 oranında gürültü önleme özellikli bu kulaklıklarla dünyayı veya hareket halindeyken uçak veya tren motorunu susturun. Küçük boyutu nedeniyle kolay taşınır ve harici pil gerektirmeden doğrudan iPod'dan şarj olur. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Gürültü önleyici kulak içi kulaklıklar

iPod ses düzeyi ve parça kontrolleri SHN6000/10 Benzer ürünler bul

%90 daha az dış ses

ipod için aktif gürültü önleme

 • Her kulağa tam oturması için değiştirilebilir 3 lastik kulak kapağı

  Her kulağa tam oturması için değiştirilebilir 3 lastik kulak kapağı

  Küçükten büyüğe, değiştirilebilir 3 kulak kapağı, bu Philips kulaklıkların kulaklarınıza mükemmel şekilde oturmasını sağlar.

 • %90 daha az dış ses

  Akıllı gürültü önleme teknolojisi ve açılı akustik tasarım, gürültülü ortamlarda düşük ses seviyesinde müzik dinleme keyfini artırır. Özellikle jet motoru gürültüsü gibi düşük frekanslı gürültüleri önler. Böylece uçak, tren ve benzeri ortamlarda arka plandaki rahatsız edici uğultuyu duymadan hafif müzik dinleyebilirsiniz.

 • Açılı Akustik Borular yönlü ve kusursuz sesler iletir

  Açılı Akustik sistemi, hoparlörden gelen ses dalgalarının tam olarak ve en yüksek netlikte kulak zarına yönlenmesi için kulak kanalı kıvrımına uygun olarak tasarlanmıştır

 • Ergonomik Açılı Akustik tasarım, kulaklığın kulağınıza rahatlıkla oturmasını sağlar

  İnsan kulak kanalı anatomisine uygun olarak geliştirilen Açılı Akustik tasarım, hoparlör kanalı ve kulaklık açılarını farklı kulak kanalı şekillerine göre ayarlar. Doğal şekilde kulaklarınıza uyum sağlar.

 • Doğrudan iPod'unuzdan çalışır

  Ekstra pil paketi taşımanıza gerek kalmaz. Ekstra rahatlık için gürültü önleme özellikli bu kulaklıklar, doğrudan iPod'unuzdan güç alacak şekilde tasarlanmıştır.

 • iPod'unuzu parmağınızın ucuyla kontrol edin

  Hat üstü kontrol ile, ses seviyesini artırabilir/azaltabilir, önceki/ sonraki parçaya atlayabilir, hızlı ileri/ geri sarabilir, oynatabilir ve duraklatabilirsiniz. Tek elle kullanım sağlar ve benzersiz bir kullanıcı deneyimini garanti eder.

 • Her ayrıntı ve dinamik ses için tam olarak ayarlanmış hoparlörler

  Kulaklıkların akustiği, her ayrıntıyı ve en geniş dinamik aralığı oluşturmak için tam olarak uçak ses sistemi ses profiline göre üretilmiştir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: